Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: niedrogi nadajnik bluetooth

Awatar Quiner

Telefon
    iPhone 3G 16GB, Dell x50v, Samsung OMNIA II, SE X8
    ROM
    iOS 4.2.1 JB, WM 6.5.3, Android 2.1
    Sieć
    Inna
    Piwa (Postawione)
    35
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie niedrogi nadajnik bluetooth

Ostatnio nosiłem się z zamiarem kupna nadajnika bluetooth, gdyż mam kilka bardzo dobrej jakości słuchawek bt. Chodziło mi o takie urządzenie, które mógłbym podłączyć do minijacka(badź jacka) np. w wzmacniaczu, piecu gitarowym, telewizorze. Niestety w internecie znalazłem tylko jeden taki nadajnik: Nadajnik Bluetooth Audio Stereo A2DP B-Speech Tx2! (1573238368) - Aukcje internetowe Allegro. Jednak cena jest dość wysoka i zastanawiam się, czy nie ma gdzieś możliwości kupienia podobnego sprzętu za niższą cenę... Miał ktoś styczność z takimi urządzeniami i mógłby coś doradzić?
    MY SHORT STORY:Siemens S6>Motorola A116>O2 X7 Slider Loop>Sony Ericsson K750i>Sony Ericsson K800i>Nokia N80>HTC Artemis>Google G1>Samsung Galaxy I7500>Sony Ericsson X10i>HTC Hero aka Era G2 Black 8GB+Dell AXIM x50v 8GB+LG Renoir 4GB+Samsung OMNIA II Sensuos Black 8GB(+Samsung Wave+HTC Wildfire+Samsung I5700)

nkt
    nkt jest nieaktywny

Telefon
    G1
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

a nie miałeś czegoś takiego w zestawie ze słuchawkami? Mój kuzyn miał właśnie nadajnik bluetooth dedykowane do słuchawek w zestawie.

Awatar Quiner

Telefon
    ROM
    Sieć
    Inna
    Piwa (Postawione)
    35
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Tak, ale mi chodzi o nadajnik na (mini)jacka, a nie usb. W zestawach dodają raczej tylko do kompa. z innym się jeszcze nie spotkałem
    MY SHORT STORY:Siemens S6>Motorola A116>O2 X7 Slider Loop>Sony Ericsson K750i>Sony Ericsson K800i>Nokia N80>HTC Artemis>Google G1>Samsung Galaxy I7500>Sony Ericsson X10i>HTC Hero aka Era G2 Black 8GB+Dell AXIM x50v 8GB+LG Renoir 4GB+Samsung OMNIA II Sensuos Black 8GB(+Samsung Wave+HTC Wildfire+Samsung I5700)

Telefon
    Nexus 4
    ROM
    256 MB
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    27
    Piwa (Otrzymane)
    33

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Quiner Zobacz posta
    Chodziło mi o takie urządzenie, które mógłbym podłączyć do minijacka(badź jacka) np. w wzmacniaczu, piecu gitarowym, telewizorze. Niestety w internecie znalazłem tylko jeden taki nadajnik: Nadajnik Bluetooth Audio Stereo A2DP B-Speech Tx2! (1573238368) - Aukcje internetowe Allegro
    Jak Ty chcesz wysyłać muzykę z pieca gitarowego do telefonu??
    Chyba chodzi Ci o odbiornik, a nie nadajnik. W związku z tym Twój link odpada.

Może coś z tego:
    B-Speech | Stereo-Headsets & Adapter | B-Speech® Rx2 | • Bluetooth-Devices made by D-PARTS GmbH
    Sklep Internetowy SONY - Protech Warszawa

Awatar Quiner

Telefon
    ROM
    Sieć
    Inna
    Piwa (Postawione)
    35
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pawegio Zobacz posta
    Jak Ty chcesz wysyłać muzykę z pieca gitarowego do telefonu??
    Chyba chodzi Ci o odbiornik, a nie nadajnik.
    Czytaj dokładnie. chodzi mi o wysłanie sygnału dźwiękowego z urządzenia, będącego źródłem dźwięku do słuchawek BT. Czyli potrzebuję nadajnika...

Telefon
    i9505, Z1, Moto G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    59

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Quiner Zobacz posta
    Czytaj dokładnie. chodzi mi o wysłanie sygnału dźwiękowego z urządzenia, będącego źródłem dźwięku do słuchawek BT. Czyli potrzebuję nadajnika...
    Wiesz co jest to bardzo specyficzna potrzeba, rzadkie zapotrzebowanie więc nie będzie dużej liczby sprzętu na rynku.
    Moim zdaniem wyraźnie taniej niż to co podałeś nie znajdziesz.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów