Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Porównanie internetowych ofert bankowych

Awatar fishu_pike

Telefon
    G3
    ROM
    stock
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    45
    Piwa (Otrzymane)
    30

Domyślnie Porównanie internetowych ofert bankowych

Witam, nadszedł czas by w końcu zebrać się do założenia konta bankowego. Zależy mi by było w pełni darmowe, a pieniądze sobie na nim tylko leżały. Jednak wiadomo - im lepsze to tym bardziej pożądane. Moja kobieta ma konto w Deutsche Banku (strona inter gdzieś nieaktywna). A dokładnie nazywa się DBnet. Wszystko darmowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, prowadzenie karty też, pod warunkiem że dokonało się jedną transakcję w ciągu miesiąca.
    Drugi bank który mam na celowniku to Alior Sync. Alior Sync Jest to stosunkowo nowa oferta i ciekawe jak tutaj jest z opłatami. Kusi tutaj zbliżeniówka, czy 5% zwrotu za zakupy w necie. Jednak obiłem się o komentarz gdzieś, że tutaj prowadzenie karty jest darmowe, ale po roku czasu trzeba wykonać transakcje na sumę 1,5k bo inaczej jest potrącana opłata. Czy to prawda?

za wszystkie wypowiedzi będę bardzo wdzięczny Pozdrawiam!

Awatar Mistic92

Telefon
    spica, nexus 4
    ROM
    CM 7/ Stock 4.2.2
    Tablet
    TF101 32gb + dock w naprawie :/
    Sieć
    Heyah
    Piwa (Postawione)
    67
    Piwa (Otrzymane)
    106

Domyślnie

Najlepiej skontaktuj się z konsultantem alior sync.
    https://www.sync.pl/#virtual-department
    "Eh, kolejny temat typu 'kupilem gow*o i smierdzi, pomuszcie'".
    "Kto nie posiadał Spicy, ten nigdy w pełni nie doceni możliwości dzisiejszych smartfonów"
    -Frosty

Awatar drozdaxxx

Telefon
    Redmi 1S & iPhone 3GS
    Tablet
    Amoi Q50
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    373

Domyślnie

Ja mam w mbanku . Jedyna opłata jaka jest pobierana to 2zł za kartę , ale jak się zrobi zakupy za łączną kwotę min.100zł w ciągu miesiąca , to opłaty nie ma . Bankomatów jest dużo , i można sobie z takich euronetów wybierać kasę , które są właściwie w każdym markecie. Poza tym bardzo łatwo robi się przelewy , wszystkie transakcje potwierdza się kodem otrzymanym na telefon komórkowy. Wpłacać pieniądze można w wpłatomatach mBanku lub multibanku.
    "Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx

Awatar mario_iwan

Telefon
    HTC One 801n
    Sieć
    Mobile Vikings
    Piwa (Postawione)
    84
    Piwa (Otrzymane)
    37

Domyślnie

Także mogę polecić mbank. Zwykle nie wydaje w miesiącu 100 zł, ale 2 złote jakoś da się przeżyć
    Poza tym oni chyba też już mają zbliżeniowe karty. (nie jestem pewny, ale chyba tak)
    A więc, na początku stworzyłem Ziemię...

Awatar Kri$

Telefon
    Samsung K Zoom + Note 4
    Sieć
    Red Bull Mobile
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    114

Domyślnie

A ja polecę ING, prowadzenie konta 0zł, wydanie karty 0zł (po kradzieży/zgubieniu nowa karta też 0zł), wszystkie bankomaty w kraju 0zł, jedyne co może kosztować 7zł, to karta o ile nie zrobi się płatności kartą na 100zł w skali miesiąca (jedno tankowanie lub zakupy w sklepie).

Awatar fishu_pike

Telefon
    G3
    ROM
    stock
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    45
    Piwa (Otrzymane)
    30

Domyślnie

Dziękuje za wszystkie opinie. Lecz nie uważacie, że oferta Deutsche Banku nie jest atrakcyjna? Wypłaty ze wszystkich bankomatów w polsce 0zł, przelewy darmowe i w dodatku nie trzeba wykonywać transakcji na sumę 100zł, tylko na obojętnie jaką wartość i wtedy też prowadzenie karty 0zł. W sumie to tutaj żadnych opłat nie widzę.
    Testuje ktoś tego nowego aliora?

by stone..

Telefon
    Samsung Galaxy S4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

posiadam konto w Alior Sync bardzo fajny panel zarządzania dużo możliwości konfiguracji logowania ja posiadam mobilne tokeny i jest to bardzo fajna opcja
    10 przelewów natychmiastowych za free, darmowe całkowicie konto żadnych opłat

Uprawnienia umieszczania postów