Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Automatyczne pobieranie poczty w aplikacji gmail

Awatar gadziorexe

Telefon
    SGS4
    ROM
    xxufnc4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Po kliknięciu na konto otwiera się zakładka Dane i synchronizacja, w której mogę ręcznie zsynchronizować kontakty, gmail, kalendarz
    Na dole jest jeszcze usuń konto. Nic więcej nie ma

Awatar Kozubi

Telefon
    Galaxy S4 Mini
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    55
    Piwa (Otrzymane)
    29

Domyślnie

Czy obok np. Synchronizuj Gmail masz takiego "ptaszka"? Czy masz go na zaznaczonego? Jesli tak to masz ustawiona synchronizacje automatyczna.
    Uwaga - czasem maile potrafia dochodzic z opoznieniem ale nie wiem czemu.

Telefon
    Motorola Defy
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    29
    Piwa (Otrzymane)
    20

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kozubi Zobacz posta
    Czy obok np. Synchronizuj Gmail masz takiego "ptaszka"? Czy masz go na zaznaczonego? Jesli tak to masz ustawiona synchronizacje automatyczna.
    Uwaga - czasem maile potrafia dochodzic z opoznieniem ale nie wiem czemu.
    Widzę że niedokładnie przeczytałeś temat.
    Cytat Zamieszczone przez gadziorexe Zobacz posta
    Zamieszczone przez Pasorzytek
    wejdź w ustawienia => Konta i synchronizacja => zobacz czy masz zaznaczone obydwie opcje?
    mam oryginalny soft i u mnie wygląda to troszkę inaczej po wejściu w ustawienia mam zakładkę o nazwie "konta" nie mam tych opcji autosynchronizacja i dane w tle
    Natomiast jak kliknę na mój moje konto to mam tak jak ty synchronizuj dokumenty, kontakty, gmail, kalendarz ale nie mam takich okienek że mogę sobie coś zaznaczyc (postawic ptaszka)
    gdzie szukac autosynchronizacji?
    on nie może "postawić ptaszka" gdyż nie ma tych opcji

Sprawdziłem osobiście u Siebie. w czystym froyo jest tak jak u mnie z synchronizacją ( jest w zakładce konta opcja dane w tle i autosynchronizacja)

gdy odznaczę autosynchronizację po wejściu w konto nie mam możliwości "postawienia ptaszka" gdyż nie ma wogóle kratki na to.

Wychodzi na to że niestety będziesz musiał zrobić wipe... gdyż masz wyłączoną autosynchronizację i nie masz opcji jej włączenia w menu...

Awatar Kozubi

Telefon
    Galaxy S4 Mini
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    55
    Piwa (Otrzymane)
    29

Domyślnie

Menedzer danych>dostarczanie danych> zaznacz wszystko co tam masz

Inna opcja ( u mnie pomimo ustawienia tego wszystkiego ptaszkow nie ma jak u Ciebie)

Pulpit>widget>Zarzadzanie energia>wlacz synchornizacje na nim (takie dwie strzalki zamykajace sie w kolo, drugi od prawej obok przycisku od Jasnosci) i po tym juz pojawily sie "ptaszki" w koncie i mozna je zaznaczyc.

I jeszcze mozesz
    ustawienia>Menedzer baterii>Tryb baterii>Niestandardowy>(ustawienia)>Godziny szczytu>zawsze wlaczony

Akurat Pasorzytek przeczytalem a dlatego wracam do poczatku bo wyszlo troche zamieszania np. zdanie "mam oryginalny soft i u mnie wygląda to troszkę inaczej po wejściu w ustawienia mam zakładkę o nazwie "konta" nie mam tych opcji autosynchronizacja i dane w tle" widze ze cos jest nie tak bo tam tych opcji po prostu nie ma.

Mysle ze ta opcja z widgetem zalatwi sprawe

Awatar gadziorexe

Telefon
    SGS4
    ROM
    xxufnc4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Kozubi jesteś wielki!!! To była sprawka wdgetu który notabene miałem na pulpicie Ale sam bym na to nie wpadł Powiedz mi jeszcze czy
    czas synchronizacji się gdzieś ustawia czy sam sobie bedzie sprawdzał?
    Dziękuję za pomoc

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów