Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: ZTE BLADE wyświetlacz po wymianie wyświetla śmieci

Telefon
    SGY
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Angry ZTE BLADE wyświetlacz po wymianie wyświetla śmieci

Witam!
    Ostatnio wymieniałem wyświetlacz w Blade (jedynce), gdyż poprzedni ekran został zmiażdżony przez właściciela siłami zadnimi
    Kupił wyświetlacz, przyniósł do mnie, obejrzeliśmy tutoriale, a jako, że wymieniałem już w parunastu telefonach wyświetlacze, podjąłem się tego, zwłaszcza, że Blejd nie jest jakiś ultra trudny w budowie.
    Zaznaczam - padł sam ekran, digitalizer (ten odpowiedzialny za macanie) jest pełnosprytny, właściciel telefonu sprawdził to, zamieniając się wyświetlaczem z innym użytkownikiem ZTE Blade.
    Co się dzieje? myślę, że filmik będzie adekwatny (wybaczcie jakość, nagrywane aparatem, niczego lepszego nie mam pod ręką):
    Blade
    A tu zdjęcia:

Awatar danielbudyn

Telefon
    LG Swift G
    Tablet
    Nexus 7
    Sieć
    Virgin Mobile
    Piwa (Postawione)
    86
    Piwa (Otrzymane)
    234

Domyślnie

Nigdy nie grzebalem w smartphonie ale jak dla mnie wyglada to jak uszkodzona tasma LCD, nie wiem czy blejd ma wymienialna tasme ale chyba ekran do wyrzucenia, jak masz 2 blejda to ostroznie podepnij ekran do tego(bez wyciagania ekranu z 2 blejda), mysle ze wiesz by nie uzywac zadnych metalowych urzadzen, cos gumowego/miekki plastik. Mialem cos takiego w moim c702 tylko kolorki byly ladniejsze i okazalo sie ze lekko naderwana byla tasma.
    ZTE Blade(RBM) -> Samsung Galaxy S2 -> ZTE Blade 3 -> LG Optimus G + Nexus 7 + z powrotem ZTE Blade(RBM) + Inne badziewia x)
    https://db.tt/nHOy8SJy - Rejestracja z tego linku daje mi oraz tobie +500mb dodatkowego miejsca w DropBox !!! Aby bonus się naliczył trzeba zainstalować aplikacje dla windowsa i się w niej zalogować

3. Piwa adii_22 postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    SGY
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Niestety, taśma jest niewymienna. Osobiście nie mam możliwości sprawdzenia tego drugim urządzeniem, taśmę też obstawialiśmy. Szperałem po necie, ale nie uzyskałem wystarczającej odpowiedzi, mianowicie w Blade były montowane różne wyświetlacze: na pewno Amoled (początkowe partie?) oraz tft. Były jeszcze jakieś? Strzelam, że Amoleda nie było tutaj oryginalnie, bo to białe kruki, jednak sami wiecie, jakie nieraz (nie)szczęście potrafi się przytrafić zupełnie przypadkowo
    Kwestia teraz, czy jest możliwość, że wszystko jest sprawne, ale wyświetlacz jest po prostu nie do tej wersji? jak to sprawdzić chociażby?

Awatar danielbudyn

Telefon
    LG Swift G
    Tablet
    Nexus 7
    Sieć
    Virgin Mobile
    Piwa (Postawione)
    86
    Piwa (Otrzymane)
    234

Domyślnie

W sumie nie wiem, wiem ze AMOLEDY mialy tylko OSF z poczatkowej produkcji.
    ZTE Blade(RBM) -> Samsung Galaxy S2 -> ZTE Blade 3 -> LG Optimus G + Nexus 7 + z powrotem ZTE Blade(RBM) + Inne badziewia x)
    https://db.tt/nHOy8SJy - Rejestracja z tego linku daje mi oraz tobie +500mb dodatkowego miejsca w DropBox !!! Aby bonus się naliczył trzeba zainstalować aplikacje dla windowsa i się w niej zalogować

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów