Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Android 4.1 - Jak zaktualizowac?

Telefon
    Galaxy S2
    ROM
    2.3.4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Android 4.1 - Jak zaktualizowac?

Witam serdecznie.

Posiadam od 2 lat Samsunga Galaxy S2. Troche bawilem sie w custom romy i instalowalem je.
    Telefon nadal jest na gwarancji, ale po 2 latach jego uzytkowania chcialbym w niego wlozyc nowe zycie i nowy software bo widok starego TouchWizz'a mnie juz totalnie znudzil poza tym android 4.0.3 wcale mnie nie zachwyca.
    Raz odkad posiadam tego samsunga zdolalem zaktualizowac Androida oficjalnie poprzez KIES'a.
    Slyszalem duzo, czytalem duzo, mowili mi duzo ale mi chodzi o oficjalne i dobre oprogramowanie, chcialbym to tez zrobic bez grzebania tzn (root, zmienianie kernela itd.).

Kiedys czytalem o ODIN'ie ale nie wiem jak ta sprawa sie dokladnie ma , jakie sa tego minusy (rzadko kto o tym mowi) i czy nie uwale telefonu. Chcialbym go po prostu zaktualizowac bez zbednego grzebania bo nie jestem fanem overclockingu oraz tunningowania mojego sprzetu wewnetrznego, do moich codziennych potrzeb wystarczy mi oficjalny rom z oficjalnymi ustawieniami.

Zalezy mi na Androidzie 4.1 , z racji iz posiada on theme z Galaxy S3 (OFICJALNY) no i zawsze cos nowego .

Czy przez ODIN'a nie ma duzo zabawy i czy jest dostepny oficjalny soft do Galaxy S2?

Zaznaczam mieszkam w UK , telefon byl wziety z Vodafone (Ktore mialo wypuscic aktualizacje ale nadal cisza a kies pokazuje jakis tam blad ze nie mozliwy do zaktualizowania bla bla) ...

Pozdrawiam.

Awatar 10Tysiecy

Telefon
    A820-Note2/GalaxyS2/S1/Milestone/HTC Touch2
    ROM
    JB
    Tablet
    iPad3 przez kilka dni...brrrrrr
    Sieć
    Plus/Aero2
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    12

Domyślnie

Wgrywasz 3 plikowy KI3 robisz wipe. Potem w saleznosci od gustu albo przez recovery albo odinem zgrywasz 4.1.2 . Albo kiesem tylko musisz dobre csc ustawic.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
    Pieniądze szczęścia nie dają, jednak mogą sprawić, że będziesz żył niezmiernie komfortowo w całym twoim nieszczęściu ;)

Awatar seba84_2005

Telefon
    Galax S4 + S5 + Gear Fit
    ROM
    Zawsze oficjalny najnowszy.
    Tablet
    Galaxy Tab 8.9 LTE P7320
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    455

Domyślnie

[FAQ][/FAQ]

Wszystko jest na forum w dziale romy & modyfikacje:
    http://forum.android.com.pl/f168/tut...e-odina-69295/
    I9100XXMS1 Oficjalny dla Polski Rom 4.1.2 Samsunga + root/csc/cwm/simlock.
    Zamykam i przenoszę do

Uprawnienia umieszczania postów