Strona 17 z 23 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 228

Wątek: Xperia Arc S a Orange

Telefon
    Lg G2
    ROM
    4.4.2 D80220b-EUR-XX
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Dziwne mnie na chacie orange poinformowali, że zamawiając na orange.pl dostaje sie kabelek.
    Pamiętajcie że oni dzielą różne kanały sprzedaży. Może tu jest pies pogrzebany.

Awatar chaos666

Telefon
    HTC One X
    Sieć
    XXX
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Kupowałem w grudniu arc s w promocji 2 tele bez umowy i mam kabel hdmi (nawet działa podpięty pod plazme)

Awatar RadkoR

Telefon
    GT-I9505 (XEO)
    ROM
    4.4.2 NC4
    Tablet
    Nexus 7 WiFi
    Sieć
    Red Bull Mobile
    Piwa (Postawione)
    1104
    Piwa (Otrzymane)
    616

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gigi_77 Zobacz posta
    jeśli nie było w zestawie, to niestety pozostaje jedynie zakup na wolnym rynku kabelka.
    Tak też myślałem. U mnie na fakturze tylko jest sam telefon za 3zł...
    Zamawiałem w sklepie internetowym Orange z przedłużeniem umowy.

Telefon
    Lg G2
    ROM
    4.4.2 D80220b-EUR-XX
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Ja bynm sie wukłócał ze czemu masz wydawac kilkukrototność ceny telefonu na kabelek skoro wszedzie bębnili ze jets kabel i nawet na filmiku podaja ze jest w zestawie

Telefon
    SAMSUNG Galaxy S Advance
    ROM
    JB LQG modded by me
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    20

Domyślnie

Ja tez niedawno dostalem Arc S kurierem i po otwarciu pudelka troszkę sie zdziwiłem . Na filmiku oprócz tego co dostałem był jeszcze dodatkowo kabelek HDMI i etui a u mnie brak. Ale jak przeczytałem opis na pudelku co zawiera nie mam podstaw żeby się kłócić z Orange. Widac jak ktos pisal wczesniej SE tnie teraz po kosztach i pakujac fony na europe obcina zawartosc pudelka . Nie ma co sie klucic tylko byc zadowolonym z fona.

Awatar RadkoR

Telefon
    GT-I9505 (XEO)
    ROM
    4.4.2 NC4
    Tablet
    Nexus 7 WiFi
    Sieć
    Red Bull Mobile
    Piwa (Postawione)
    1104
    Piwa (Otrzymane)
    616

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sroczkin Zobacz posta
    Ja tez niedawno dostalem Arc S kurierem i po otwarciu pudelka troszkę sie zdziwiłem . Na filmiku oprócz tego co dostałem był jeszcze dodatkowo kabelek HDMI i etui a u mnie brak. Ale jak przeczytałem opis na pudelku co zawiera nie mam podstaw żeby się kłócić z Orange. Widac jak ktos pisal wczesniej SE tnie teraz po kosztach i pakujac fony na europe obcina zawartosc pudelka . Nie ma co sie klucic tylko byc zadowolonym z fona.
    Zamawiałem w tej PROMOCJI.
    Jak widać do Arc S jako prezent jest jakiś pokrowiec do laptopa a kabel HDMI do Neo V.
    Dzwoniłem przed chwilą do obsługi sklepu internetowego i powiedziano mi, że pokrowiec dotrze do mnie do 2-óch tygodni od podpisania aneksu do umowy i że zostanie wysłany Pocztą Polską.
    Natomiast gdy zapytałem o kabel HDMI, powiedziano mi, że to była tylko chwilowa promocja, a filmik jest "nieaktualny"...

Telefon
    ARC S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

witam, koledzy od kilku dni mam arc s, dziś weszłem sobie na strone orange i patrzę że mam połączenia z netem w czasie w którym na nim nie byłem, a ja korzystam z wifi więc z netu darmowego?? okazało się że miałem transmisję danych włączona to ją wyłączyłem odrazu czyli teraz tel nie będzie mi się sam łączył z netem?? i kolejne pytanie czy nasz android lub jeszcze jakiś program zainstalowany np android itd - (tel orginalny z orange) korzysta lub sam się łączy bez mojej wiedzy z netem?? i jak wyłączyć w telu net by mi się sam nie załanczał, wole korzystać z wifi jesli jest darmowe na tym telu

Awatar Suchy_Pet

Telefon
    LG Optimus G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Nie wiem do konca o co ci chodzi, ale jesli wylaczysz transmisje danych to tel nie powinien laczyc sie z internetem, ja mam widget systemowy na ekranie i zadna aplikacja nie pobiera informacji i nie zauwazylem spadku kasy z konta. Nie uzywam zadnych aplikacji do bkokowania APNow.

Natomiast o ci chodzi z tyn wifi? Jesli jestes polaczony z wifi i masz wlaczony transfer danych to w momencie jak wyjdziesz z zasiegu sieci wifi to tel automatycznie przelacza sie na siec komorkowa ,zrob to co w pierwszym akapicie i przestanie.

Wole korzystac z wifi jesli jest darmowe dla tego tel, nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale darmowosc wifi nie jest zalezna od modelu telefonu, albo masz router wifi w domu i korzystasz z internetu albo korzystasz gdzies e miastach gdzie sa punkty z darmowym dostepem do internetu przez wifi

Wysłane z Xperi Arc S

9. Piwa Diablo228 postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    ARC S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suchy_Pet Zobacz posta
    Natomiast o ci chodzi z tyn wifi? Jesli jestes polaczony z wifi i masz wlaczony transfer danych to w momencie jak wyjdziesz z zasiegu sieci wifi to tel automatycznie przelacza sie na wifi,zrob to co w pierwszym akapicie i przestanie.
    chodzi mi oto ze zalanczam wifi w telu wchodze na net to wtedy korzystam z darmowego netu jeśli jestem w zasięgu otwartej sieci, tego nie kumam - Jesli jestes polaczony z wifi i masz wlaczony transfer danych to w momencie jak wyjdziesz z zasiegu sieci wifi to tel automatycznie przelacza sie na wifi - oco w tym ci kolego chodzi

Telefon
    Sony Xperia Arc
    Tablet
    iPad 2 32 GB Wi-Fi+3G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    21
    Piwa (Otrzymane)
    23

Domyślnie

jeśli sygnał Wi-Fi spadnie do zera to telefon przełącza się na transmisję danych.

12. Piwa Diablo228 postawił(li) piwo(a) za posta.
Strona 17 z 23 PierwszyPierwszy ... 71516171819 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów