Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Skaner kodów QR

Awatar milmanek

Telefon
    Sony XPERIA™ Z
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    22
    Piwa (Otrzymane)
    2

Smile Skaner kodów QR

Witam,

jako, że bardzo pożądana przeze mnie aplikacja (link) nie działa na moim GALAXY mini, prosiłbym Was o jakieś... zadowalające alternatywy takiego programu. Chciałbym, aby wypowiedział się ktoś o aplikacji, którą przetestował.

Dziękuję, pozdrawiam

Awatar KunDun

Telefon
    Note II
    ROM
    4.1.2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    308
    Piwa (Otrzymane)
    327

Domyślnie

Używam: Barcode Scanner oraz Google Goggles. Oba działają bez zarzutu, jak do tej pory żadnych problemów, więc mogę z czystym sumieniem polecić którekolwiek z nich (Gogglesy mają też inne fajne funkcje, jak rozpoznawanie tekstu, obrazów, budynków itd. - wszystko w opisie).

3. Piwa milmanek postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar milmanek

Telefon
    Sony XPERIA™ Z
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    22
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

G Googles: Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem Plus Samsung GT-S5570.
    Barcode scanner: nie śmiga mi skanowanie towaru. Włącza się aparat, jest czerwona kreska, pojawiają się żółte kropki i nic poza tym.

Telefon
    iPhone 5 16GB
    ROM
    iOS 7.0
    Tablet
    iPad mini 16GB
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

To już nie jest wada Barcode Scannera a aparatu w Galaxy Mini który ma jakość (delikatnie mówiąc) "nienajlepszą"
    U mnie spośród 10 prób odczytania kodu z fizycznego produktu udało się zaledwie raz, przy odpowiednim naświetleniu i odpowiednich "gabarytach" kodu. Natomiast funkcjonalność programu i generalnie funkcjonalność tego systemu kodów kreskowych i QR polecam przetestować w internecie na przykładowych kodach, które mój telefon odkodował w 99% przypadków...
    Swego czasu widziałem na awatarze jednego z tutejszych forumowiczów zakodowany w kodzie QR napis w stylu (bo już nie pamiętam) "naprawdę chciało ci się to odczytywać?!"
    A te żółte kropki to znak, że program "coś" widzi...

Awatar KunDun

Telefon
    Note II
    ROM
    4.1.2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    308
    Piwa (Otrzymane)
    327

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez milmanek Zobacz posta
    G Googles: Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem Plus Samsung GT-S5570.
    ??? To bardzo dziwne, używam tej appki od pół roku :O

Telefon
    iPhone 5 16GB
    ROM
    iOS 7.0
    Tablet
    iPad mini 16GB
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

To zależy jakiego ROMu używasz... Ja tak miałem kiedyś, że na stocku nie szło za nic w świecie zainstalować aplikacji nk.pl bo wypluwało komunikat o niezgodności, a po przesiadce na Cyana nagle byłem w stanie pobrać ją z marketu i okazało się, że chodzila całkiem sprawnie i bezproblemowo. I jak widać od niedawna możemy zainstalować ją nawet na stockach
    A żeby udowodnić że nie ściemniam spróbuj zainstalować Google Car Home https://market.android.com/details?i...ndroid.carhome wprost z marketu, a okaże się, że apka nie jest zgodna, a we wszystkich cyanach dostajemy ją z gapps i normalnie działa. Porąbane

Uprawnienia umieszczania postów