Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 167

Wątek: Nowe tablety pod marką Overmax 7''

Telefon
    SE Xperia arcS
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie Nowe tablety pod marką Overmax 7''

Na Allegro pojawiły się kolejne tablety które są sprzedawane w Polsce z gwarancją i serwisem. Tablet są spod znaku Overmax. Na allegro są dwa modele:

1. Overmax 7'' za 349 zł (plus przesyłka)

• System Operacyjny Android Google 2.2 Internet Tablet
    • Procesor główny: Fast Frequency 1.0 GHZ
    • Pamięć RAM urządzenia DDR2 512MB
    • Wyświetlacz: 7", LCD, Dotykowy ekran ruchowy
    • Wbudowana kamera VGA do zdjęć, filmów, video rozmów
    • G-Sensor, obracanie wyświetlonego obrazu zgodnie z położeniem tabletu
    • Wbudowana Pamięć 4 GB, Czytnik kart micro SD do 32 Gb
    • Zintegrowana karta graficzna, wsparcie dla 3D
    • Sieć bezprzewodowa łączność WiFi
    • Wbudowane głośniki STEREO
    • Wejście 2 x USB 2.0, HDMI, słuchawkowe
    • Bateria Li-ion o dużej pojemności 3000 mAh (nawet kilkadziesiąt godzin pracy)
    • Audio: MP3 / FLAC / APE / WMA / WAV / OGG / FLAC / AAC / AC3 / E-AC3
    • Video: AVI / 3GP / MP4 / RM / RMVB / FLV / MKV / MOV / WMV / DiVX / FLV / TP / TS
    • Photo: JPEG/BMP/GIF(Static)/PNG
    • Standardowe Wyjście słuchawkowe JACK
    • Dodatkowe aplikacje: Apps: EMAIL MSN / PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA /
    • SKYPE/ MULTIMEDIA / GRY/ EBOOK / GOOGLE MAPS
    • Ładowanie: wejście DC 9V/2A
    • Rozmiary: 198mm x 125 mm x 9 mm
    • Waga: 341g
    Tablet OVERMAX OV-TB-02 / Ładowarka sieciowa / Oryginalne pudełko TB-02 /
    Przewód USB / mini USB / Instrukcja obsługi j.polski / Gwarancja 24 miesiące
    Procesor 1GHz, 512 MB może Android 2.2 fajnie będzie działać

2. Overmax 7'' za 549 zł (plus przesyłka)

TABLET OVERMAX 7" WI-FI, HDMI, GPS, DVB-T

Sprawdzaj pocztę, notowania giełdowe, przeglądaj strony internetowe, oglądaj telewizję DVB-T. Traf do celu z nawigacją, zabij nudę grając w gry. Wszystko to i wiele więcej oferuje Tablet OVERMAX. Najnowszy i najlepszy system ANDROID, niezwykle czuły i precyzyjny ekran dotykowy, sprawiają że korzystanie z urządzenia to sama przyjemność.
    - System Operacyjny Android Google 2.3 Internet Tablet
    - Procesor główny: High-performance processor Frequency
    - Wbudowany Moduł GPS + Mapy Polski i Polski Lektor
    - Tuner Telewizji DVB-T (kilkanaście polskich programów)
    - Wyświetlacz: 7", LCD, Dotykowy ekran ruchowy
    - G-Sensor, obracanie wyświetlonego obrazu zgodnie z położeniem tabletu
    - Wbudowana Pamięć 4 GB, Czytnik kart micro SD do 32 Gb
    - Zintegrowana karta graficzna, wsparcie dla 3D
    - Temperatura pracy -10 to +40 stopni Celsjusza
    - Sieć bezprzewodowa łączność WiFi
    - Wbudowany głośnik STEREO
    - Wejście USB 2.0, HDMI, słuchawkowe
    - Bateria Li-ion o dużej pojemności 2200 mAh (nawet kilkadziesiąt godzin pracy)
    - Audio: MP3 / FLAC / APE / WMA / WAV / OGG / FLAC / AAC / AC3 / E-AC3
    - Video: AVI / 3GP / MP4 / RM / RMVB / FLV / MKV / MOV / WMV / DiVX / FLV / TP / TS
    - Photo: JPEG/BMP/GIF(Static)/PNG
    - Standardowe Wyjście słuchawkowe JACK
    - Dodatkowe aplikacje: Apps: EMAIL MSN / PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA /
    - SKYPE/ MULTIMEDIA / GRY/ EBOOK / GOOGLE MAPS
    - Ładowanie: wejście DC 9V/2A
    - Waga: 330g

SYSTEM ANDROID 2.3 JĘZYK POLSKI

System ANDROID, daje nieograniczone możliwości multimedialne: internet, poczta, filmy, gry, muzyka, e-book ... Wszystko jest przystosowane pod dotykowy interfejs użytkownika

MODUŁ GPS - MAPY POLSKI

Nawigacja GPS pozwoli Ci dotrzeć do celu. Duży dotykowy ekran ułatwia użytkowanie. Aplikacja w języku polskim posiada funkcje głosowego wybierania miejsca podróży. Przejrzyste i łatwe w obsłudze MENU w języku polskim i funkcje ułatwiające podróż, pozwolą Ci szybko i dobrze zaplanować swoją trasę.

ODBIÓR TELEWIZJI CYFROWEJ DVB-T

Najnowsza technologia ogólnie dostępnej telewizji cyfrowej. Telewizor w Tablecie. Już teraz kilkanaście polskich programów, znakomity odbiór, wspaniała jakość dźwięku i obrazu. Zastosowany tuner jest niezwykle czuły na sygnał telewizji DVB-T, odbiera nawet w miejscach o niskim poziomie sygnału. Zgodny ze wszystkimi standardami ministerstwa infrastruktury tuner w tablecie pozwoli Ci cieszyć się telewizją zawsze i wszędzie.

ZESTAW ZAWIERA:

Tablet OVERMAX OV-TB-03 / Oryginalny pokrowiec Etui / Ładowarka samochodowa /
    Ładowarka sieciowa / Uchwyt na szybę w aucie / Oryginalne pudełko TB-03 / Rysik /
    Przewód USB - mini USB / Instrukcja obsługi j.polski / Gwarancja 24 miesiące

Awatar Value

Telefon
    W380i,Samsung Galaxy Gio, W800i
    ROM
    2.2 Froyo,2.2 TNT
    Tablet
    Toshiba Folio 100
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Zastanawiam się nad kupnem bo widzę, że ten za 349zł kupiło już 33osoby. Tylko zastanawiam się co to za procesor i jak to sobie daje rade... Jak myślicie ekran ma pojemnościowy czy oporowy??

PS..

Na stronie wyczytałem coś takiego:

Tablety są wyposażone w 7" i 10,1" ekrany dotykowe TFT,
    Tablety posiadają procesory iMap x210@ARM11, ANDROID 2,3

Wnioskuje z tego, że te tablety mają procesor taki jak w Goclever czyli słabszy procesor niż w FlyTouch 3 który posiada NFOTMIC X220 1 GHZ.

Wysłałem do ich firmy zapytanie na temat wydajności procesora w grach 3D oraz Flash Playera a także na temat ekranu i prośbę o wideo-recenzje.

Na jakieś zagranicznej stronie znalazłem coś takiego:

IMAPx210 jest rdzeń ARM11 oparte na wysokiej wydajności procesora aplikacji multimedialnych. Posiada wewnętrzne zintegrowane grafiki 2D/3D, obróbki wideo, audio, przetwarzania wyświetlania i skalowania na silnej innych sprzętowe akceleratory. 1080p HD akcelerator wideo JPEG, MPEG4, H.263, H.264, VC1, RV8/9/10, DIVX4/5/6, XVID, i dekoder On2 VP6 i obsługuje do rozdzielczości SXGA JPG, MPEG4, H. 263, kodowanie H.264. Ponadto IMAPx210 integruje akcelerator graficzny 2D/3D sprzętu, aby spotkać się ze skutkami interfejs człowiek-maszyna i aplikacji 3D w grach. IMAPx210 używać TSMC 65nm technologii CMOS małej mocy, częstotliwości procesora do 1 GHz. IMAPx210 mogą być stosowane do high-end ręcznych urządzeń multimedialnych, mobilnych urządzeniach internetowych, netbookach, e-książek i innych urządzeń elektronicznych.

IMAPx220 jest rdzeń ARM11 oparte na wysokiej wydajności procesora aplikacji multimedialnych. Posiada zintegrowany procesor pasma podstawowego GPS, grafiki 2D/3D, obróbki wideo, audio, przetwarzania wyświetlania i skalowania na silnej innych sprzętowe akceleratory. 1080p HD akcelerator wideo JPEG, MPEG4, H.263, H.264, VC1, RV8/9/10, DIVX4/5/6, XVID, i dekoder On2 VP6 i obsługuje do rozdzielczości SXGA JPG, MPEG4, H. 263, kodowanie H.264. Ponadto IMAPx220 integruje akcelerator graficzny 2D/3D sprzętu, aby spotkać się ze skutkami interfejs człowiek-maszyna i aplikacji 3D w grach. IMAPx220 zintegrowany GPS pasma procesor, użytkownicy korzystają z Internetu i usług rozrywkowych, a dostęp do nawigacji. IMAPx220 używać TSMC 65nm technologii CMOS małej mocy, częstotliwości procesora do 1 GHz. IMAPx220 mogą być stosowane do high-end ręcznych urządzeń multimedialnych, urządzeń nawigacyjnych, mobilnych urządzeniach internetowych, netbookach, e-książek i innych urządzeń elektronicznych.
    Ostatnio edytowane przez Value ; 11-12-11 o 12:52 Powód: ps

Telefon
    ZTE V970
    Sieć
    Play,Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Mam ten tablet za 350zł. Na duży plus jest 512 RAM. Natomiast co do procesora to chyba jednak nie jest 1GHz ale sprawdzę dokładnie wieczorem, chyba uruchamiałem jakiś soft i pokazał 800MHz ale dokładnie dam znać później.
    Co do ekranu to nie wiem, nie znam się, jak sprawdzić ?

Telefon
    SE Xperia arcS
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

fabero
    Mam ten tablet za 350zł. Na duży plus jest 512 RAM. Natomiast co do procesora to chyba jednak nie jest 1GHz ale sprawdzę dokładnie wieczorem, chyba uruchamiałem jakiś soft i pokazał 800MHz ale dokładnie dam znać później.
    Co do ekranu to nie wiem, nie znam się, jak sprawdzić ?
    Możesz napisac tak
    1. Ile trzyma bateria
    2. Czy rwie sygnał WIFI
    3. Czy udało ci sie uruchomic jakie gry i jak działały
    4. czy jest dostęp do marketu i czy da radę zainstalowac aplikacje
    5. Co do ekranu. Nie wiem czy miałeś jakieś inne urządzenie z ekranem dotykowym żeby porównać. czy obsługa palcem jest wygodna czy lepiej używać rysika. Czy trzeba wkładac dużo siły aby "kliknąc" jakąs ikone na ekranie. Czy jak przewijasz ekrany to ekran ma jakies opóźnienie. Najlepiej by było jakiś filmik zamieścić w sieci.
    6. Jak z internetem
    Opisz swoje uwagi

Telefon
    ZTE V970
    Sieć
    Play,Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

1. Dopiero mam go po pierwszym ładowaniu także ciężko powiedzieć.
    2. Co do WIFI to jest ok, jednakże nie jest tak czuły jak np. w moim lapku. W pracy mam WIFI z dość słabym zasięgiem i już zrywał a w domu jest gicio jednak antena w tym samym pomieszczeniu
    3,4. narazie tylko aplikacje narzędziowe jest tylko SlideMe Market, wszystko instaluje się ok ale albo z SlideMe albo z karty apk. Android Market nie ma
    5. rysika brak, co do ekranu to ciężko powiedzieć, ikony trochę ciężko ale jak jest załadowana klawiatura to śmiga bez większego wysiłku
    6. opera śmiga aż miło.
    Dane sprzętu:

ARMv6 comp. rev 5 (v6l)
    CPU implementation 0x41
    CPU arch 6TEj
    CPU variant 0x1
    CPU rev 5
    Hardware IMAPX200

RAM : 438MB
    Linux: 2.6.32.9 (android 2.2)

co do wyświetlacza to czasami widać jakieś "przelania" (jakby zwykły LCD wciskać) ale nie jest to aż tak uciążliwe. No i coś szwankuje czujnik położenia bo raz na jakiś czas ekran się wywraca na 1 sek. gdy mam go w idealnym poziomie, ale mi to rybka bo i tak nie używam auto.

Telefon
    i5700
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Co do tego jak sprawdzic czy ekraan pojemnosciowy czy oporowy to zobacz czy idzie obsługiwać go za pomocą jakiś prymitywnych narzędzi np. długopis(tylko oczywiscie nie pisz po nim) i jak bedzie działać to znaczy ze jest oporowy bo jak bedzie pojemnosciowy to bedzie obsługiwał tylko palec.

Telefon
    Motorola Defy / LG P880
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bartek516 Zobacz posta
    jak bedzie pojemnosciowy to bedzie obsługiwał tylko palec
    No niekoniecznie są rysiki pojemnościowe

Telefon
    galaxy s
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

ekran jest oporowy ale działa dosyć dobrze
    instalowałem na nim angry birds ładuje się bardzo szybko (porównuję do galaxy s) i działa płynnie
    na ta chwilę więcej nic nie robiłem bo jest to prezent dla dziecka wiec oficjalnie nie mogę go na spokojnie sprawdzić
    a i jedna ważną rzecz bez problemu łączy się z komputerem nie tak jak goclever i70 bo jego tez brałem pod uwagę

Telefon
    myPhone DuoSmart
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Może jakieś Benchmarki ?

Podobno wersja z DVB-T jest w Real za 489zł ???
    Ktoś może to sprawdzić ?
    Ostatnio edytowane przez JerzyG ; 14-12-11 o 17:36

Telefon
    HTC Wildfire S
    Tablet
    OVERMAX OV-TB-02
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cześć, dziś kupiłem na Allegro. Mam nadzieję że szybko dojdzie.

Mam pytanie czy możliwe jest zainstalowanie do niego Android Market? Jak to zrobić? Z tego co wiem ma tylko SlideMe

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów