Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Amazon Kindle Fire - Instalacja Custom Romu

Telefon
    Nexus 4
    Tablet
    Prestigio PMP5570C
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie Amazon Kindle Fire - Instalacja Custom Romu

Witam!

Znajoma wróciła z USA i przywiozła ze sobą dziecko Amazona. Standardowy problem - Język polski... Urządzenia jako tako w ręce jeszcze nie mam ale dzisiaj do mnie przybędzie i nie czekając szukam rozwiązania w postaci Custom Rom'u. Znalazłem kilka na XDA ale nie mam pojęcia, który ma polski język, sama instalacja nie jest dla mnie problemem gdyż instalowałem już custom romy na kilku telefonach. Nie mam za bardzo chęci bawić się i próbować każdy po kolei ryzykując jeszcze, że coś uszkodzę więc rodzi się pytanie - wie ktoś coś na temat custom romów z polską lokalizacją, które działają jako tako i nie mają większych bugów? Byłbym skłonny ku ICS ale w ostateczności 2.3 wystarczy.

Awatar soken

Telefon
    SONY Xperia Z
    ROM
    4.4 bez brandu
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Przyłączam się do pytania.

Awatar Tranzystor82

Telefon
    BOLD 9900, RaZR
    Tablet
    Blackberry PlayBook
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Ostatno bawilem sie tym sprzetem I niestety zmartwie cie bardzo gdyz rzaden z custom romow nie posiada polskiej lokalizacji, u nas ten sprzet nie jest dobrze znany I byc moze z tego faktu jeszcze nikt sie nie zainteresowal integracja z polska lokalizacja.

Sent from my BlackBerry 9000 using Tapatalk

Awatar soken

Telefon
    SONY Xperia Z
    ROM
    4.4 bez brandu
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Niestety nie zgodzę się z Tobą. Na XDA jest opis jak wgrać CyanogenMod 7 do Kindle Fire, który zawiera polski język.
    Pod n/w linkiem jest opis jak wgrać Cyana do tabletu oraz odnośniki do niezbędnych plików i custom romu na XDA

Osobiście tą metodą zmieniłem soft w Kindle i potwierdzam, że jest język polski i wszystko działa poprawnie. Udało mi się również w między czasie zbrickować tablet. Na to też jest metoda. Potrzeba użyć kabla serwisowego.

Telefon
    Nexus 4
    Tablet
    Prestigio PMP5570C
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Nie czekając na odpowiedź sam poszukałem i zacząłem się bawić. Początkowo ucegliłem tablet, ale znalazłem na necie narzędzia do naprawy. CM9 na ICS ma polski język i na tym tablet śmiga bez żadnego problemu. Więcej info tutaj - [INDEX] Kindle Fire Development *FULL LIST* - 09.03.2012 - - xda-developers

6. Piwa salviae postawił(li) piwo(a) za posta.

Uprawnienia umieszczania postów