Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: "Niestety, proces com.android.phone został zatrzymany" - Tablet

Tablet
    No name
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie "Niestety, proces com.android.phone został zatrzymany" - Tablet

Witam

Ostatnimi czasy zakupiłem tablet Ferguson s3 plus. Próbowałem zainstalować na nim modem Huawei e3131.
    Tablet na początku zrootowałem aplikacją ZhuoDaShi lecz przeszkadzały mi te ich krzaczki więc "odrootwałem" i ponownie zrobiłem root'a UNLOCKROOT'em.
    Nie wiem kiedy, czy po rootowaniu czy może po instalacji programów typu "UMTS Manager" albo "PPPwidget",nie mogę wejść w ustawieniach w "sieci komórkowe" bo wyświetla mi błąd: "Niestety, aplikacja ustawienia została zatrzymana".
    Teraz zauwazyłem że nie mogę wejść również w "Informacje o telefonie" tu natomiast mi wyświetla błąd "Niestety, proces com.android.phone został zatrzymany" (przy pierwszej próbie po uruchomieniu tableta) oraz błąd: "Niestety, aplikacja ustawienia została zatrzymana" (przy kolejnej i każdej następnej próbie).
    Oczywiście "Ustawienia fabryczne" nic nie pomagają tak samo jak "wipe data/factoryreset" (poprzez Volume + power)

W jaki sposób mogę tabletowi przywrócić poprzednią funkcjonalność? Producent (dystrybutor) milczy na ten temat.

a może z innego androida pozyskac aplikację "ustawienia" (settings.apk)?

Pozdrawiam

//
    a może istnieje jakas inna aplikacja która by mogła "godnie" zastąpić settings.apk? albo chociaż czym mógłbym zmieniać ustawienia "sieci komórkowych"?
    Ostatnio edytowane przez sojeros ; 09-08-13 o 20:30

Awatar blom

Telefon
    iPhone 5 / SG Ace2
    Tablet
    Dell Venue 7
    Sieć
    T-mobile
    Piwa (Postawione)
    180
    Piwa (Otrzymane)
    233

Domyślnie

Chyba pozostaje ci wgrać na nowo oprogramowanie ewentualnie jakoś wyciągnąć setting.apk z paczki ZIP oficjalnego ROMu.
    S3 : Ferguson : Digital Multimedia Technology
    Samsung Galaxy Ace2 + AOSP + GravityBox + xBlast Tools | Dell Venue 7 + Stock KitKat 4.4.2 | iPhone 5 32GB iOS7
    Copy.com - 20GB na start ;)

Tablet
    No name
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ale mam Fergusona S3 PLUS i nie wiem czy tak kombinować :>
    Ferguson nie udostępnia ROM'a na tego tableta