Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 199

Wątek: Najbardziej grywalne gry na android

Telefon
    Sony XPERIA T
    ROM
    Jelly Bean 4.3
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

...a ostatnio: Mini Motor (zajebiscie wciaga, fajnie sie gra, super grafika... Minus: drenuje baterie)
    Oraz: CRS Racing (wyscigi typu drag, swietna grafika

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2

Awatar afflux

Telefon
    LG L9
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    42

Domyślnie

Wbrew opinią z Google Play uważam że obecnie jak dla mnie najbardziej grywalną grą jest Real Racing 3.
    Gram już od trzech tygodni (łączny czas gry 3dni i 9 godzin) i nie wydałem ani jednej realnej złotówki,posiadam 23 auta. Polecam wszystkim.
    Mimo kilku błędów to jeszcze takiej gry nie było na smartfony. Realizm naprawdę jest na wysokim poziomie, grafika świetna, widok z wnętrza piękny chociaż mało praktyczny robi wrażenie (nawet prędkościomierz i obrotomierz pokazują aktualne parametry), trasy oddane idealnie, dźwięk na słuchawkach pierwsza klasa (no może po za dźwiękiem zmiany biegów).
    Jeszcze raz polecam.

Telefon
    GT-I9300
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Candy Crush Saga daje rade, i troche mnie wciagnelo Subway Surfer

Awatar N1tRo

Telefon
    SGS2 & HD2
    ROM
    Stock
    Tablet
    Rutinoscorbin
    Sieć
    Virgin Mobile
    Piwa (Postawione)
    60
    Piwa (Otrzymane)
    34

Domyślnie

Cisnę obecnie w Galaxy Empire (firmy Glu), oraz Age of Empires (dopiero zaczynam)

Awatar pavulon00

Telefon
    LG L7 P700
    ROM
    [4.4.2] Unofficial Paranoid Android 4.2
    Sieć
    Play | Formuła L
    Piwa (Postawione)
    535
    Piwa (Otrzymane)
    379

Domyślnie

wheres my perry

ROM
    4.1.2
    Tablet
    Samsung Galaxy Note 10.1
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam,

W związku z tym, że się właśnie zarejestrowałem to chciałbym polecić kilka gier, w które grałem/gram/nie mogę przestać grać hehe :
    14px - super wciągająca gra, w której sterujemy czarną kulką i mamy za zadanie uwolnić swoich przyjaciół i dostać się do wyjścia (portalu).
    Jetpack Joyride - Sterujemy facetem z jetpackiem na plecach i staramy się przelecieć jak najdalej, wypełniając misje, wykupując dodatki itd.
    Subway Surfer - Chyba wszystkim znana gra, w której wybieramy postać i uciekamy przed ochroniarzem z psem, wykupujemy ulepszenia i skaczemy pomiędzy pociągami na torach.
    Hill Climb Racing - Prowadzimy kupione przez nas auto przez różne tereny np. pustynia, jaskinie, lodowe tereny itd. Dużo ulepszeń i aut, sprawiają, że trudno się oderwać.
    Into The Dead - omijając/zabijając zombie, kupując nową broń i wykupując dodatki musimy przebiec jak najwięcej bez złapania i zabicia przez zombie.
    Let's Golf 3 - Symulator gry w golfa, możemy kupować ubrania i kije, które polepszą nasze statystyki. Jak ktoś lubi ten sport powinien się nią zainteresować .

Awatar morfis2

Telefon
    Samsung Galaxy S2
    ROM
    OmniROM 4.4.2
    Sieć
    Nju Mobile
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez afflux Zobacz posta
    Wbrew opinią z Google Play uważam że obecnie jak dla mnie najbardziej grywalną grą jest Real Racing 3.
    Gram już od trzech tygodni (łączny czas gry 3dni i 9 godzin) i nie wydałem ani jednej realnej złotówki,posiadam 23 auta. Polecam wszystkim.
    Mimo kilku błędów to jeszcze takiej gry nie było na smartfony. Realizm naprawdę jest na wysokim poziomie, grafika świetna, widok z wnętrza piękny chociaż mało praktyczny robi wrażenie (nawet prędkościomierz i obrotomierz pokazują aktualne parametry), trasy oddane idealnie, dźwięk na słuchawkach pierwsza klasa (no może po za dźwiękiem zmiany biegów).
    Jeszcze raz polecam.
    Odnośnie Real Racing 3. Czy faktycznie jest tak, że w późniejszych wyścigach więcej się wydaje na naprawę samochodu niż się wygrywa w wyścigach? Przez co gra traci sens?

Awatar afflux

Telefon
    LG L9
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    42

Domyślnie

Po pierwsze zapraszam na wątek poświęcony tej grze http://forum.android.com.pl/f614/rea...ae-kae-198825/, jest tam wiele porad i wskazówek odnośnie gry.
    Także na forum Firemonkeys poświęconej tej grze.

Co do kwestii zdobywania kasy to należy się uzbroić w cierpliwość. Nie jest prawdą że wydaje się więcej niż zarabia. Koszty napraw i serwisowania w późniejszej fazie mogą łącznie wynieść faktycznie nawet od 5 do 7 tysięcy a w początkowych wyścigach drogimi autami zdobywa się zaledwie od 2 do 4 tysięcy, ale czym dalej to większe są pieniądze za wygraną od 17 nawet do 20 tysięcy dodatkowo możemy otrzymać bonus za pokonanie znajomych w grze (warto ich mieć) rzędu 20 do 32 tysięcy.

Możemy wracać także do wygranych wyścigów tanimi autami i wygrywać pod koniec danego eventu podobne sumy.
    Tutaj podsyłam tabele jakie premie otrzymuje się za wygranie wyścigu w końcowych etapach danego eventu.\
    Tabela - https://docs.google.com/spreadsheet/...vQTRXTkE#gid=0

Na koniec dodam że gram już od dłuższego czasu i nie wydałem ani jednej realnej złotówki a posiadam 48 samochodów, większość ulepszonych i zbieram teraz na najdroższe w grze, dodatkowo samo EA daje czasami promocje na wybrane auta nawet 50% - tak kupiłem Zondę F która kosztuje w grze 1 280 000 R$

9. Piwa morfis2, xdomino996 postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar xdomino996

Telefon
    Xperia S
    ROM
    eXistenZ Ultra 2.0.5
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    25

Domyślnie

Słuchać kolegi wyżej RR3 jest obecnie chyba najlepszą grą, a na pewno już grą która najbardziej wciąga. Sam w pewnym momencie byłem zirytowany pieniędzmi, ale po założeniu fikcyjnego konta zmieniłem zdanie i na nowo zachciało się grać. Obecnie mam już wyjechanie prawie 100h (to nic mam w grze człowieka który ma ponad 500h). Ważne jest własciwe zagospodarowanie pieniędzmi jak to będziesz umiał to będzie ok .
    Gra obowiązkowa dla ludzi kochających symulatory na PC

Telefon
    Live with Walkman
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Ją polece kilka gier od siebie:
    -Super Hexagon-cholernie trudna gra,ale już 5/6poziomów skończyłem na 60s. :-)
    Plague. Inc-swietna strategiczna gra. Jesteśmy wirusem i mamy unicestwić całą planete.
    -Dungeon quest jesteśmy bohaterem,musimy przebyć przez świat mordujac wszystko co się nawinie.
    -Fruit Ninja- nie trzeba tłumaczyć.

Wysłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów