Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Konfiguracja modemu gsm

Awatar marko1166

Tablet
    Motorola Xoom
    Sieć
    8
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Konfiguracja modemu gsm

Witam mam pytanie czy jak sie chce urochomic modem gsm to trzeba jakąs aplikacje ściągnąć, czy wystarczy jakoś tylk skonfigurować w ustawiniach
    Ponieważ kupiłem karte sim włożyłem do modemu i nie wiem co dalej jak by ktoś był w stanie mi pomuc bardzo bym prosoił o pomoc

Telefon
    HTC One Mini
    Tablet
    Acer W511 & Moto XOOM
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

u mnie na iplus sam wykryl usrawienia i wszysto dzialalo od razu.. a jak nie to w ustawieniach sieci masz cos takiego jak punkty dostepu i tak ew. mozna dodac swoj ounkt lub edytowac

Awatar marko1166

Tablet
    Motorola Xoom
    Sieć
    8
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dar3k Zobacz posta
    u mnie na iplus sam wykryl usrawienia i wszysto dzialalo od razu.. a jak nie to w ustawieniach sieci masz cos takiego jak punkty dostepu i tak ew. mozna dodac swoj ounkt lub edytowac
    No właśnie ze w ustawieniach sieci mam tylko
    Tryb Samolotu
    WI-FI
    Ustawienia WI-FI
    Bluetooth
    Ustawienia Bluetooth
    Ustawienia sieci VPN - a to to chyba jest do ustawienia sieci w domu a nie do połaczenia z modemem chyba że sie myle

Telefon
    HTC One Mini
    Tablet
    Acer W511 & Moto XOOM
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ja u siebie mam miedzy bluetooth a vpn jeszcze ustawienia przenosnego hotspota i na samym dole sieci komorkowe, te menu sa rowniez wyswietlane jak nie jest wlozona karta SIM, moze masz wersje bez modemu? Gniazdo do karty SIM masz? Jaka masz wersje systemu (ustawienia-info o systemie-wersja oprogramowania) ja mam 3.2 bo zaktualizowal sie od razu jak go wlaczylem po zakupie..

Awatar marko1166

Tablet
    Motorola Xoom
    Sieć
    8
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dar3k Zobacz posta
    Ja u siebie mam miedzy bluetooth a vpn jeszcze ustawienia przenosnego hotspota i na samym dole sieci komorkowe, te menu sa rowniez wyswietlane jak nie jest wlozona karta SIM, moze masz wersje bez modemu? Gniazdo do karty SIM masz? Jaka masz wersje systemu (ustawienia-info o systemie-wersja oprogramowania) ja mam 3.2 bo zaktualizowal sie od razu jak go wlaczylem po zakupie..
    Tez mam 3,2 wersje systemu a tak sobie myślę ze moze faktycznie nie ma modemu wercja tej motoroli to MZ 604

Telefon
    Galaxy S i S III
    ROM
    ArchiDroid
    Tablet
    xoom
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez marko1166 Zobacz posta
    Tez mam 3,2 wersje systemu a tak sobie myślę ze moze faktycznie nie ma modemu wercja tej motoroli to MZ 604
    Wersja 604 jest bez modemu, tak więc karty SIM nie zainstalujesz.

Awatar marko1166

Tablet
    Motorola Xoom
    Sieć
    8
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

A czy da sie podpiąć zewtnętrzny modem, jak tak to czy ma to być jakiś specjalny mdem , czy każdy modem zewnnętrzny na usb

Telefon
    Galaxy S i S III
    ROM
    ArchiDroid
    Tablet
    xoom
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez marko1166 Zobacz posta
    A czy da sie podpiąć zewtnętrzny modem, jak tak to czy ma to być jakiś specjalny mdem , czy każdy modem zewnnętrzny na usb
    Myślę, że w Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem byłby taki modem MODEM HUAWEI E585 DO PC IPAD IPOD AERO2 POLSAT (2010134290) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Ja co prawda mam tablet z SIMem, ale mam też taki modem i używam go np do smartfona. Gdziekolwiek jesteś, masz wokół siebie w promieniu ok 10m sieć WIFI, z której może skorzystać do 5 odbiorców (o ile znają hasło). Odpada konieczność przystawek do tabletu, który nawet nie wiem czy zaakceptowałby zwykły modem na USB. Mamy jeszcze wtedy przejście z micro na zwykły USB, a więc tworzy się choinka. Odpada też konieczność konfiguracji. Tablet wykrywa po prostu obecność sieci WiFi. Ten modem z linku "ciągnie" na własnej baterii ok 5 godzin.Tak więc nie ma chyba wad, oprócz może ceny - ale w Twoim przypadku na pewno warto. Masz tablet na luzie, jak gdybyś miał SIM. Modem jest mały i bardzo lekki.

9. Piwa marko1166 postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar marko1166

Tablet
    Motorola Xoom
    Sieć
    8
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jadja Zobacz posta
    Myślę, że w Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem byłby taki modem MODEM HUAWEI E585 DO PC IPAD IPOD AERO2 POLSAT (2010134290) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Ja co prawda mam tablet z SIMem, ale mam też taki modem i używam go np do smartfona. Gdziekolwiek jesteś, masz wokół siebie w promieniu ok 10m sieć WIFI, z której może skorzystać do 5 odbiorców (o ile znają hasło). Odpada konieczność przystawek do tabletu, który nawet nie wiem czy zaakceptowałby zwykły modem na USB. Mamy jeszcze wtedy przejście z micro na zwykły USB, a więc tworzy się choinka. Odpada też konieczność konfiguracji. Tablet wykrywa po prostu obecność sieci WiFi. Ten modem z linku "ciągnie" na własnej baterii ok 5 godzin.Tak więc nie ma chyba wad, oprócz może ceny - ale w Twoim przypadku na pewno warto. Masz tablet na luzie, jak gdybyś miał SIM. Modem jest mały i bardzo lekki.
    W sumie cena nie jest aż taka duża ,bo tablet z modemem też jest dużo droższy a tu za te pieniądze mam dodatkowe użadzenie kture mozna wykożystać nie tylko w tablecie

Telefon
    SGS II / HTC Desire
    Tablet
    Motorola Xoom MZ601
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Niby masz rację, sam rozpatrywałem taki wariant. Musisz mieć świadomość, że masz dodatkowe urządzenie, dodatkową baterie i potencjalnie dodatkową ładowarkę. Ja jak wyjeżdżam gdzieś z domu to nieraz plecak na dodatkowe akcesoria muszę zabrać. Plusem tego rozwiązania jest jedna karta SIM i jedna opłata operatorowi.

Wysłano z MotoXoom

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów