Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Blad -101

Telefon
    3g
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Blad -101

Witam mam problem z android market,byle czego niechce sciagac pojawia mi sie ''Nie mozna pobrac aplikacji''Angry Birds'' z powodu bledu (-101).O co w tym chodzi ?pamietami kiedys ze kumpel wgrywal mi jakis plik na karte pamieci,ichodzilo ?podpowiecie ?

Telefon
    Samsung Galaxy 551
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

jaj mam to samo w tablecie GoClever. Bez marketu to jak bez ręki, pomoże ktoś?

Telefon
    Naprawdę zwykły
    Tablet
    Dell Streak 5,Huawei Ideos S7-105,Samsung GT-P7320Lte
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    43

Domyślnie

Podstawową sprawą przy logowaniu się do Marketu jest posiadanie konta mailowego na gmailu (czyli google). Będąc zalogowanym do konta (widać to na stronie Google w górnym prawym rogu) i rozpoznanym jako jego użytkownik (dobrze jest też gdy google określi położenie), wejście do Marketu nie powinno sprawiać żadnych kłopotów.

Telefon
    Samsung Galaxy 551
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Też mam GoClevera (A103) i problem nadal był!
    Zastosowałam już wszystkie dostępne w necie sposoby na pozbycie się problemu: czyszczenie pamięci podręcznych, cashów przeglądarek i innych programów i nic nie pomagało (wszysko można znaleźc na youtube). Przywróciłam ustawienia fabryczne, krok po kroku zaczęłam konfigurować wszystkie niezbędne dane i dalej nic. Ale.... wczoraj ponownie przywróciłam ustawienia fabryczne (to już była ostatnia próba, gdyby sie nie udało, chciałam oddać tablet do sklepu) i postanowiłam zmienić kolejność konfiguracji. Zaczęłam nie od konfigurowania samego konta GMAIL, tylko właśnie od ustawień i pierwszego zalogowania się do Sklep Play no i... DZIAŁA! OD razu zaczęło pobierać pliki Może to i Wam pomoże, u mnie tablet w końcu jest wykorzystywany jak należy

Zatem:
    1. Przywracamy ustawienia fabryczne!
    2. Otwieramy aplikacje MARKETU i logujemy się do Sklepu Play (to ma być pierwsze logowanie z uzyciem danych konta gmail)
    3. Ściągamy aplikacje

Mam nadzieję, że komuś to pomoże

Uprawnienia umieszczania postów