Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Galaxy S3 vs Galaxy S3 LTE

Awatar bocianejro

Telefon
    Samsung Galaxy S3/LG Nexus 4
    ROM
    Stock 4.1.2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    13

Domyślnie Samsung Galaxy S3: I9300 vs. I9305

Warto przesiadać się z I9300 na I9305? Podkreślam, że telefonu nie moduję i nie mam takiego zamiaru, z LTE też nie będę korzystać, kusi mnie jedynie te 2GB ramu. Teraz pytanie do osób, które mają styczność z obiema wersjami:

1. Czy jest zauważalnie szybszy w codziennym użytkowaniu?
    2. Czy przy otwieraniu dialera lub wiadomości też jest to samo opóźnienie?

Awatar gemaro

Telefon
    LG G2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    23
    Piwa (Otrzymane)
    30

Domyślnie Galaxy S3 vs Galaxy S3 LTE

Witam, otóż stoję przed powyższym wyborem i nie mogę stwierdzić, który z telefonów byłby dla mnie lepszy. Wszystko rozbija się o 1gb więcej pamięci w LTE i gdyby to było tylko problemem, to bez wahania dopłaciłbym 100-200 pln za słuchawkę LTE. Jednak martwi mnie w i9305 wsparcie developerów. Samsung jest telefonem, który żyje dzięki nim i niestety, gdyby wyszło tak, że i9305 zostanie potraktowany jako dziwoląg, którym nikt nie będzie chciał się opiekować, tak naprawdę zostanę na lodzie z telefonem, który poprzez stockowe oprogramowanie nie potrafi rozwinąć skrzydeł. Czy ktoś się orientuje, jeżeli chodzi o rozwój deveoperski dla wersji LTE? Można liczyć na takie samo wsparcie co dla zwykłej s3? No i przede wszystkim pytanie - czy odczuję ten 1gb więcej ramu przy codziennym użytkowaniu telefonu, grach?

Telefon
    7275r
    ROM
    ICS
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mam i9305 wziętego z plusa i powiem szczerze że po desire z/arc s/galaxy s2/note jest to pierwszy telefon w którym nie mam potrzeby zmiany romu na jakiś custom. nie ma tu żadnych ścin, wszystko śmiga, hula i fruwa. wsparcie jest małe ale moim zdaniem dlatego, że ten telefon tak naprawde dopiero wchodzi na rynek. chociaż na xda można spokojnie znaleść jakiś rom dla siebie i to w wersji 4.2.2 ale naprawdę nie ma tu potrzeby.

Awatar bocianejro

Telefon
    Samsung Galaxy S3/LG Nexus 4
    ROM
    Stock 4.1.2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    13

Domyślnie

Ja napiszę swoje spostrzeżenia bo sporo szukałem i porównałem dwa telefony ze sobą. Nie ma takiego romu ani kernela, który zbliży osiągi I9300 do I9305. W zwykłym S3 multitasking po prostu nie działa, a jeśli ktoś sądzi inaczej to nie miał w rękach nic co ma 2GB ramu i nie wie jak to powinno wyglądać. Sam miałem zmienić swojego I9300 na wersję LTE, ale pobawiłem się trochę S4 i postanowiłem poczekać, aż stanieje do pułapu 1600~1700 zł i wtedy dokonać wymiany.

Uprawnienia umieszczania postów