Zobacz wyniki ankiety: Który?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • SENSATION XE

0 0%
  • ONE X

10 71.43%
  • ONE X+

4 28.57%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: HOX, HOX+, Sensatnion XE . Który kupić? Czy warto dopłacać? Porównanie, opinie.

Awatar ooxbartusxoo

Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    2

Question HOX, HOX+, Sensatnion XE . Który kupić? Czy warto dopłacać? Porównanie, opinie.

Witam. Planuje zakup jakiegoś fajnego smartfona jestem wielkim fanem HTC wiec do innej marki ktoś naprawdę musiał by mnie przekonać, ale wątpię żebym zmienił zdanie Mam na oku Sensation XE . Brat ma zwykłego Sensation i się super sprawuje a XE lepszy procesor no i słuchawki iBeats (wiem nie są najlepsze ale zawsze chciałem takie mieć ) ale teraz pytanie. Warto teraz inwestować w XE czy lepiej dołożyć te 300-400zł i kupić już ONE X ?? XE bardzo podoba mi się z wyglądu, ale wygląd to nie wszystko a jeżeli już bym poczekał jeszcze ten miesiąc i kupował ONE X to znowu. Lepiej kupić ONE X czy dołożyć te trochę i kupić ONE X+ ?? Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc
    Ostatnio edytowane przez ooxbartusxoo ; 12-01-13 o 14:47

Awatar chytryy

Telefon
    SGS 4 & Xperia Neo V
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Wydaje mi sie ze do one x+ narazie nei ma sensu dopłacac, bo cena jest kosmiczna. Oczywiscie wydajnosc o wiele lepsza w benchmarkach niz one x, ale mysle ze lepiej kupi one x za 1200-1300 i zostanie ci tysiac w kieszeni - bedziesz mogł za rok znowu zmienic telefon na jakis topowy model.

Co do sensation -ex - mniejszy ekran, telefon grubszy - juz samym wyglądem mnie zniechęca odrobine. no i wydajnosc raczej nie bedzie wystarczająca do płynnego grania w najmocniejsze gry a co dopiero w te, które będa sie w tym roku pojawiac. Jezeli htc - weź one x.

3. Piwa ooxbartusxoo postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar drozdaxxx

Telefon
    Faea F1 & Xperia X8
    Tablet
    Amoi Q50
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    373

Domyślnie

Skąd mamy widzieć, czy warto dopłacać?
    Podaj jakie masz wymagania, bo bez tego to można mówić który jest lepszy, a nie który dla ciebie będzie dobry.
    "Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx
    PRZENOŚNA ŁADOWARKA NA 4xAA Z LATARKĄ BIAŁA i CZARNA TYLKO 26,99ZŁ
    PRZENOŚNA ŁADOWARKA NA 2xAA Z LATARKĄ CZERWONA I NIEBIESKA TYLKO 15,99ZŁ

5. Piwa ooxbartusxoo postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar ooxbartusxoo

Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

No powiem wam ze nie ważne jaki telefon wykorzystam go w 100%. Przede wszystkim Internet! Whatsapp, aparat, muzyka,g filmy, oraz Gry (raczej te z wyższej polki GTA etc.) W sumie mam 2 dobre opcje na allegro. One X 32GB za 1669 ( pełno jest jakiś 16GB.. ) albo One X+ za 2249. Różnica trochę jest ale jeżeli teraz będę kupować telefon to wiem ze będę go miał kilka lat. Wgl. Warto HOX (+ czy bez) czy może coś innego? A może czekać na Butterfly? HOX godny polecenia?

Awatar Batsos

Telefon
    HTC One x+
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Najlepszy jest One X+
    Ma większą baterię (one x 1800mah , one x+ 2100mah)
    Więcej pamięci (64gb)
    Lepszy procesor (1.7 vs 1.5)

I to by było na tyle.
    Sam musisz zdecydować czy warto dopłacać do ONE X+
    Według mnie przepaść względem cen jest trochę za wysoka ,ale wszystko zależy od ciebie

8. Piwa ooxbartusxoo postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar drozdaxxx

Telefon
    Faea F1 & Xperia X8
    Tablet
    Amoi Q50
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    373

Domyślnie

Ludzie offtopujecie strasznie. Macie temat Sensation XE, HOX czy HOX+ a znów gadacie o SGSIII i note 2. O Note 2 i SGSIII jest masa info w tym dziale. Wystarczy znaleźć odpowiedni temat i tam dyskutować o tych dwóch samsungach.
    "Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx
    PRZENOŚNA ŁADOWARKA NA 4xAA Z LATARKĄ BIAŁA i CZARNA TYLKO 26,99ZŁ
    PRZENOŚNA ŁADOWARKA NA 2xAA Z LATARKĄ CZERWONA I NIEBIESKA TYLKO 15,99ZŁ

Awatar Stempel91

Telefon
    Note 3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Jeżeli tak bardzo podobają ci się te słuchawki to wybrałbym na twoim miejscu HTC Sensation XL. Jest większy i dobrze wykonany. HTC One X i X+ nie mają karty pamięci więc jeśli będziesz chciał napakować sobie filmów czy dużo muzyki to będziesz zawiedziony.

11. Piwa ooxbartusxoo postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar chytryy

Telefon
    SGS 4 & Xperia Neo V
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

1669zł za one x - troche duzo. musi byc nowy? mzoe lepie jzłap uzywanego za pare stówek mniej - one tez maja 32gb, wydaje mi sie ze wszystkei maja 32gb no ale moge sie mylic. z tego co przegladałem allegro niedawno szukajac tel dla siebie natrafiałem na same hoxy z 32gb.
    wracajac do tematu - jak kupisz uzywany, i za jakis czas bedziesz chciał zmienic, duzo mniej stracisz. taka moja rada. za pare miesiecy jak przyjscie ci ochota na j butterfly na przydład, to uzywanego onex sprzedaż za niewiele mniej niz kupiłes. nei bedziiesz miałduzej straty

Telefon
    Galaxy S4/ Iphone 5
    ROM
    4.2.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    31

Domyślnie

To i ja jako były fan HTC swoje trzy grosze wtrącę. Kupiłem HOXa chociaż zarzekałem się że tego nie zrobię. Przed nim używałem jednocześnie S3 i Galaxy Nexusa. Sprzedałem S3 i zostawiłem Nexusa oraz dokupiłem HOXa. Telefonu tego używałem może 15-20 minut. Telefon nawet po aktualizacji jest zamulony, sesnse przycina nawet bez widzetów na pulpitach, menu jest dziwne, nie można wyłączyć polskiego słownika, grzeje się, jest wolniejsz nawet od Nexusa, o S3 nie ma nawet co wspominać. Bateria znika w oczach... telefon porażka. W ciągu 15 minut zrozumiałem dlaczego Samsung jest liderem sprzedaży a HTC schodzi na próg marginesu statystycznego. Jedyne co jest w tym telefonie fajne to obudowa, reszta to koszmar. I nikt nie wmówi mi że rzeczy o których napisałem nie występują bo miałem ten telefon w ręku, chciałem dać HTC szanse ale jest to totalny chłam. Na rynku jest wiele lepszych telefonów, nawet 2 rdzeniowce jak Xperia T czy Galaxy Nexus który jest tez znacznie tańszy.
    HTC Dream->Samsung i7500->HTC Magic->HTC Hero->Motorola Milestone->HTC Desire->Samsung Galaxy S->HTC Desire HD->Motorola Defy->Xperia ARC->Samsung Galaxy S2->Xperia Arc S->HTC Sensation->HTC Sensation XL->Galaxy Nexus

Awatar ooxbartusxoo

Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Może trafiłeś na jakiś wadliwy brat ma hox i super zadowolony i bez problemowo działa. ale dzięki za opinie no własnie że na allegro teraz jest wiele 16GB. często nie pisze ale jak się pytam to odpisują mi ze 16GB. a jak dla mnie to za mało. Prawdopodobnie właśnie od brata dostane/odkupie niedługo HOX zobacze jaki jest i chyba go sprzedam dołożę i kupie SGN2 lub HOX+ zależy jak z finansami będę wyglądał
    [sygnatura nieregulaminowej wielkości usunięta przez administratora]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów