Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: LG L9 vs Galaxy S2?

Telefon
    Zopo ZP998
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie LG L9 vs Galaxy S2?

Witam. Zmieniam telefon. Chcialem kupic galaxy s2 ale teraz zauwazylem w playu bardzo dobra oferte LG L9. Poczytalem torche o tym telefonie i na prawde mnie kusi. Martwi mnie tylko brak jakiegokolwiek wsparcia od developerow... Co o nim sądzicie? Moge tez kupic LG, przetestowac i ewentualnie sprzedac. Mozecie doradzic?

Awatar drozdaxxx

Telefon
    Faea F1 & Xperia X8
    Tablet
    Amoi Q50
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    373

Domyślnie

Kusić może, ale na ICSie zostanie, tak jak cała linia L, LG z tego słynie.
    Też zależy do czego potrzebujesz, L7 ma 4,7" to może być dla niektórych zbyt dużo. Procek i układ graficzny jest z LG Swift 3D do tego 1gb ram więc jeszcze da radę. Musisz się zastanowić, czy należysz do większości ludzi i liczysz głównie na dobre wsparcie, czy wystarczy ci ICS.
    Ten LG wygrywa z SGSII ekranem i rozdzielczością, tak więc do przeglądania internetu będzie lepszy.
    "Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx
    PRZENOŚNA ŁADOWARKA NA 4xAA Z LATARKĄ BIAŁA i CZARNA TYLKO 26,99ZŁ
    PRZENOŚNA ŁADOWARKA NA 2xAA Z LATARKĄ CZERWONA I NIEBIESKA TYLKO 15,99ZŁ

Telefon
    Zopo ZP998
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

No własnie... Jak juz bede mial ekran 4,7' to nie bede chcial sie przesiasc na 4,3... Dlatego tez myslalem o Nexusie, ale ten za to nie ma slotu karty pamięci... Mysle ze najlepszym wyborem bylby Galaxy S3, no ale niestety jeszcze mnie na niego nie stac.

Awatar drozdaxxx

Telefon
    Faea F1 & Xperia X8
    Tablet
    Amoi Q50
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    373

Domyślnie

Ale do czego potrzebujesz telefon?
    "Nie ma telefonów idealnych. Są tylko takie, których wady jesteśmy w stanie zaakceptować."by drozdaxxx

Telefon
    Zopo ZP998
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

Telefon bedzie uzywany glownie do smsow, rozmow, robienia zdjec (lubie wszystkie ciekawe chwile uwieczniac), sluchania muzyki no i oczywiscie do przegladania internetu. Jestem ciekawy jakie wsparcie bedzie od developerow bedzie mial L9 (co jest moim glownym powodem do zastanowien) i jakiej jakosci zdjecia robi... o reszte sie nie martwie. Teraz siedze na Desire Z i lubie czsem zmienic rom. Tam tego nie bede mogl zrobic. Niby teraz robie to rzadziej no ale czy tak czy tak L9 wsparcia nie ma.

Telefon
    Sony Xperia Z1
    ROM
    CyanogenMod 11 - Android 4.4.4
    Tablet
    Samsung galaxy Tab S 8.4
    Sieć
    Red Bull Mobile
    Piwa (Postawione)
    15
    Piwa (Otrzymane)
    20

Domyślnie Odp: LG L9 vs Galaxy S2?

Przeczytałem specyfikacje i nie! Stary układ graficzny, przecież żenada. Ekran ujdzie, ale jednak moim zdaniem lepiej S2.

Wysłane z mojego Galaxy Ace 2 z Tapatalk i SwiftKey 3 !
    Smartfony, które miałem - LG GT540, Xperia Neo V dwie sztuki, SAMSUNG Galaxy Ace 2, ZTE Grand X IN, Nokia Lumi 520, Xperia Neo V, SGSII, SGSIII, LG L9, Zopo C2, SGS III, SGS +, Galaxy S IV. obecnie - Sony Xperia Z1 with 4.4.4.

Telefon
    Zopo ZP998
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

No widze wlasnie... Kurde, ale ogladam teraz jakies recenzje na youtube i telefon calkiem niezle sobie radzi. Nie wiem czy potrzebuje lepszy tel. Strasznie sie napalilem na wiekszy ekran. Tel stoi w Play dla firm za niecale 300zl w abonamencie 55netto (czyli taki jaki mialem do tej pory). Jest to cena chyba jedna z lepszy. Bo jak jest lepsza to nie ma telefonu w magazynie. Takze mysle ze jutro zamowie kuriera z playa. Ewentualnie sprzedam go i kupie cos innego.

Awatar drozdaxxx

Telefon
    Faea F1 & Xperia X8
    Tablet
    Amoi Q50
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    137
    Piwa (Otrzymane)
    373

Domyślnie

Układ graficzny stary, ale dobry, taki sam w nexusie jest. Tak w ogóle, to co ci się nie podoba w Desire Z? Według mnie do twoich zastosowań jest idealny. 4,7" to cegła jak dla mnie przynajmniej. Zobacz se tego LG na żywo, bo może się okazać, że za duży dla ciebie będzie. Jak masz taką okazję, to go sprzedaj, dostaniesz jakieś 1000zł.

Telefon
    Zopo ZP998
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    18
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

W Desire Z denerwuje mnie maly wyswietlacz. No i slaby procesor. Z reszta umowa mi sie konczy wiec wezme cos nowego. Bawilem sie telefonami typu S3 gdzie wyswietlacz ma 4,8". Jak dla mnie super sprawa. Mam dosc duze dlonie i nie bylo wiekszego problemu z obsluga telefonu. Przejde sie jutro po sklepach, obejze na zywo w playu (moze akurat beda mieli) i sie zastanowie. Jak mi sie podpasuje to go sprzedam i kupie Nexusa, albo Galaxy S2. Dzieki wszystkim.

Telefon
    LG Swift L9
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Sgs 2 czy Lg L9?

niedlugo musze zmienic telefon. ktory z tych dwoch bedzie lepszym wyborem?

w sgs przekonuje mnie aparat i wsyswietlacz. natomiast w l9 bateria i funkcje

Wysłane z mojego GT-I9000

Notatka od moderatora:
    drozdaxxx: Przeczytaj również powyższe opinie i te z wątku podobnego Samsung Galaxy S2 z baterią 2000mah czy LG L9 gdzie porównywany jest L9 do SGSII z powiększoną baterią.
    Ostatnio edytowane przez drozdaxxx ; 20-01-13 o 21:14

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów