Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Xperia Z1 czy Galaxy S4?

Awatar Grigori

Telefon
    Galaxy S II
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie Xperia Z1 czy Galaxy S4?

Po ponad 2 latkach przyszedł czas wymienić Galaxy s2 na coś nowszego. Mam dwa typy, ale nie wiem czy warto dopłacać złotówki do Z1 czy zostać w galaktycznej rodzinie z S4? Chyba, że macie coś jeszcze innego do zaproponowania?

Telefon
    Samsung Galaxy Mini 2
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cześć. Ja osobiście wziąłbym s4. Dużo lepszy ekran, procesor. Podczerwień itp.

Awatar Grigori

Telefon
    Galaxy S II
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Procek zdaje się, że lepszy ma Z1, ale no chciałem się dowiedzieć czy warto to dołożyć kilka stówek do niego

Telefon
    LG G2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Jak masz dołozyc to poczekaj az samsung wypusci S 5 , - choc nie jestem zwolenikiem Samsunga (za jakość wykonania tylko). to niestety Samsung przoduje.
    NApewno wieksze wsparcie bedzie miał S4 , choć ci powiem że ja czekam na LG G2 , recenzje ma dobre ale trzeba poczekać jak do nas przypłynie, bo co innego wystawa w Berlinie a co innego uzytkowanie telefonu przez nas. Albo zwróć uwagę na HTC ONE.

Telefon
    Xperia Z2 & Note 3
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    54
    Piwa (Otrzymane)
    97

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez egon301 Zobacz posta

Cześć. Ja osobiście wziąłbym s4. Dużo lepszy ekran, procesor. Podczerwień itp.
    kolega chyba nie widzial na oczy Z1, samej specyfikacji chyba również... co do ekranu to pojawiły sie głosy ze sony pakuje rozne modele wyswietlacza - egzemplarz ktory ja oglądałem w sony center miał bardzo dobrej jakosci wyswietlacz, do tego wykonanie bajeczne na tle S4.. Trzymając w ręku S4 i Z1 w sonym nie spodobała mi się tylko jedna rzecz - wielkość i te szerokie ramki z dołu i z góry (ekran wydaje sie mniejszy niz jest w rzeczywistosci).

SE X10 > SGS > SE Neo V > HTC Wildfire > SE Arc > SGS2 > Xperia T > Note I > SGS3 > Xperia Z > Note II > SGS4 > Xperia Z > Sony Xperia Z Ultra > HTC One > LG G2 > Xperia Z1 > Samsung Galaxy Note 3 > GALAXY S5 > SONY Xperia Z2

Telefon
    Sony Xperia Z2
    Sieć
    36i6
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam. Zmieniłem S4 na Z1 i jestem zadowolony. Co do wyświetlacza, bardziej mi się podoba ten w Z1 tylko że to kwestia gustu bo w starej Z też mi on pasował.

Awatar sonyman

Telefon
    Zopo zp980 black
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

Jezeli nie mozesz obejrzec przed kupnem Z1 to raczej bym jej nie brał, sony ostatnio daje słabe (jak na ten przedizłą cenowy) ekrany, słabe tzn nie ma w nich czerni, ten kolor wyglada jak szary. Jak kupisz czarna wersje telefonu to ta bije w oczy ta roznica, ze telefon wyglad jak lowend.

Od zawsze miałem sony/sony ericssony, ale teraz nie kupiłbym zadnego z nowej serii.

Jezeli Ci to nie przeszkadza w telefonie za 1k+ to mozesz brac sony.

Telefon
    Xperia Z2 & Note 3
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    54
    Piwa (Otrzymane)
    97

Domyślnie

@up przeciez sony znacznie poprawił jakość ekranu w Z1 i jest ona zbliżona (lub dorównująca) do tej oferowanej przez innych producentów (jedynie czernią nie dorównuje AMOLEDom ale tez nie ma tragedii)... Na prawdę polecam wycieczkę do SC lub salonu operatora (mysle juz powinni miec ten tel) zamiast teoretyzowania..

SE X10 > SGS > SE Neo V > HTC Wildfire > SE Arc > SGS2 > Xperia T > Note I > SGS3 > Xperia Z > Note II > SGS4 > Xperia Z > Sony Xperia Z Ultra > HTC One > LG G2 > Xperia Z1 > Samsung Galaxy Note 3 > GALAXY S5 > SONY Xperia Z2

Telefon
    Sony Xperia Z2
    Sieć
    36i6
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Osobiście za cenę czarnego koloru wolę ostrość ekranu która w obu zetklach jest lepsza niż w S4.

Awatar sonyman

Telefon
    Zopo zp980 black
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    18

Domyślnie

Ja nie teoryzuje, ale minuzy z1 (jak dla mnie, w sprawie telefonow jestem troche pedantem nie mylic z )
    Obszar pod ekranem, po co taki duzy? Mogli tam zmiescic klawisze dotykowe, a nie zostawic 1cm jak nie wiecej dołu.
    Tył zrobiony chyba dla NCIS, FBI itp, zbiera kazdy odcisk palca...
    Ekran ma bdb rozdziałke, moze i poprawili troche jakosc, ale kolory sa wciaz słąbo nasycone i ciut blade (nie mowie o filmach i zdjeciach w ktorych działa bravia czy co tam teraz wsadzili)
    Dotyk jest ciut dziny w dotyku (masło maślane), ale codzi mi o to ze palec nie leci gładko jak po aksamicie, a jakosc tak inaczej.

Moze komus te rzeczy nie przeszkadzaja, a bebchy ma ten model swietne wiec dla niego bedzie idealny. No i powinien doczytac jak w koncu z tymi wyswietlaczami, czy była 1 wersja czy wiecej.

@Norbert994
    Co do ostrosci to ciezko zauwazyc roznice, ale tu masz racje ze jest lepsza. Nie kazdy potrzebuje tego samego, Tobir nie zalezy na idelnej czerni, a mi na nagrywaniu w 720p, a niektorzy bez tego zyc nie moga, kwestia gustu.
    Ostatnio edytowane przez sonyman ; 20-09-13 o 09:06

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów