Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Prywatna Maszynka Losująca - fizyczna symulacja losowania liczb w dla loterii liczbowych

Telefon
    HTC Sensation XE
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Prywatna Maszynka Losująca - fizyczna symulacja losowania liczb w dla loterii liczbowych

Przedstawiam aplikację dla miłośników gier liczbowych. W Google Play można znaleźć wiele generatorów liczb losowych. Prywatna Maszynka losująca wyróżnia się tym, że liczby losowane są w oparciu o symulację fizyczną. Przed losowaniem użytkownik może wymieszać kulki z liczbami poprzez potrząśnięcie telefonem albo poprzez przesuwanie ich palcem.
    Zdefiniowane są wszystkie gry liczbowe Totalizatora, można jednak tworzyć i dodawać własne loterie.

Dotychczasowi użytkownicy zapewniają w komentarzach (szczególnie tych po angielsku), że wykorzystują Maszynkę do skreślania liczb w swoich ulubionych loteriach i wygrywają czasem jakieś nagrody. Jeden napisał, że wygrał w ostatniej wielkiej kumulacji w amerykańskim Megamillions 500 milionów - skoro tak napisał, to pewnie tak jest .

Bardzo chciałbym usłyszeć od fanów loterii jakie dodatkowe funkcjonalności były by szczególnie przydatne.
    Będę wdzięczny również za wszelkie opinie.

Adres w Google Play.

2012-04-09_12-43-43.png 2012-04-09_12-44-02.png 2012-04-09_12-42-59.png 2012-04-09_12-43-10.png 2012-04-09_12-45-43.png
    Ostatnio edytowane przez jezaraf ; 12-04-12 o 16:22

Awatar MateuszMic

Telefon
    Samsung Galaxy S2
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Nareszcie coś, co posiada wizualizacje a nie tylko suche wyniki.
    Oczywiście 5 w markecie.

Wysłane z SGS II

Telefon
    HTC Sensation XE
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

W Markecie jest dostępnych wiele generatorów liczb losowych, więc nie było sensu ich powielać. Postawiłem na grafikę oraz symulację i cieszę się, że się podoba.
    Dziękuję za ocenę.

Awatar MateuszMic

Telefon
    Samsung Galaxy S2
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Kolega mówił mi, że przydałby się jeszcze opcjonalny dźwięk, uruchamiany gdzieś w opcjach.

Wysłane z SGS II

Telefon
    HTC Sensation XE
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mam na liście "do zrobienia" dodanie dźwięków zderzających się piłek i szumu powietrza je unoszącego.
    W poprzedniej wersji była natomiast muzyczka gitarowa jako tło, ale użytkownicy narzekali, że przez tę mp3 za dużo aplikacja waży, więc ją usunąłem.

Awatar Radzimierz

Telefon
    Samsung Galaxy Note
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    21

Domyślnie

Aplikacja świetna, ale gdy losowałem na próbę multilotka, to zauważyłem, że niemal za każdym razem wpadały liczby z przedziału 70-80. Po prostu za szybko po naciśnięciu start, liczby są losowane. Według mnie powinny się przez chwilę pomieszać zanim zostaną wylosowane. Poza tym super aplikacja

Telefon
    HTC Sensation XE
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Dzięki za opinię.
    Co do mieszania, to mój zamysł był taki, że przede wszystkim element przypadkowości do losowania wprowadza użytkownik. Kulki można mieszać przed losowaniem poprzez poruszanie telefonem oraz poprzez dotykanie ich palcem. Takie zamieszanie daje prawdziwie niepowtarzalne wyniki. Nie chcę aby osoba korzystająca z aplikacji, po dokonaniu ręcznego mieszania musiała jeszcze czekać na mieszanie mechaniczne.

Aby wyjść na przeciw osobom, którym nie chce się machać telefonem myślę, że w jednej z kolejnych wersji pojawi się przycisk, który będzie uruchamiał automat mieszający. Mógłby to być na przykład jakiś wir powietrza, albo wibrowanie maszynki losującej. Muszę jeszcze dopracować ten pomysł.

Sieć
    Heyah
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam. Długo szukałem takiej aplikacji. Prosiłbym jednak o wprowadzenie takich usprawnień. Oto lista:

0001 # Ustawienia. Ustaw czas prezentacji kul przed losowaniem. 5 10 20 30 sekund.
    0002 # Ustawienia. Ustaw czas prezentacji kul wylosowanych - te na dole co doleciały.
    0003 # Ustawienia. Prezentuj w pasku informacyjnym na górze wyniki losowania:

wg kolejności wylosowanych liczb / od najmniejszej do największej.

0004 # Ustawienia. Wybierz motyw kolorystyki kul.
    0005 # Ustawienia. Wybierz motyw tła.
    0006 # Może zamiast muzyki werble z płynnym zapętleniem. Byłoby to sensowniejsze i mniej ważyło.

Mam nadzieję, że moje uwagi się przydadzą. Jak coś to pisać na YouTube. Mam kilka fajnych pomysłów
    na zupełnie nowe aplikacje w sklepie Google Play. Chętnie się nimi podzielę z jakimś programistą.

-------------------------------------------
    Pozdrawiam: facebook.com/adigryfino
    Ostatnio edytowane przez logarinqgame ; 12-02-13 o 00:41

Awatar Kamysto

Telefon
    SE Neo V
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Tak i co wtedy gdy na prawde wylosujemy nasze liczby Jak dla mnie to nie widze sensu przydatności tej aplikacji poza tanim bajerem - ha mam lotto w telefonie.
    Piszę tutaj o kulturze i innych głupotach.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów