Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Smartphone? czy Telefon? - co za czasy

Telefon
    Galaxy Ace
    Sieć
    3
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie Smartphone? czy Telefon? - co za czasy

Witam, chciałem was zapytać co sądzicie o wszechobecnych smartphonach... właściwie ciężko kupić klasyczny przyzwoity telefon... (klawiszowy)

Ja osobiście od zawsze miałem Nokie, ale obecnie prawie żaden model niema AF w aparacie - co dla mnie jest poraszką (e52 to wzór awaryjności). Dlatego męczę się z 5800 która ma wszystko co chcę, ale jest to raczej już masohizm. Miałem Galaxy Ace (fatalna bateria), miałem Xperia Neo V (przytłacza mnie mnogością niepotrzebnych aplikacji typu facebook, i inne gry itd.)

Generalnie lubię nowinki techniczne - ale Praktyczne... a nie że Wszscy mnie inwigilują, itd... no masakra. Smartphony to maszynki do inwigilacji :/

Już sie zastanawiam czy nie popiepszyć tych wszystkich wynalazków dotykowych które są mało praktyczne i nie kupić zwykłego telefonu za 200zł, osobnej nawigacji, malutkiej latarki, i mini cyfrówki

Może jestem dziwny ale mam odczucie że to wszystko idzie w złą stronę....

Jakie są wasze opinie ?

Piotrek

Awatar Soren

Telefon
    HTC One
    Sieć
    O2
    Piwa (Postawione)
    38
    Piwa (Otrzymane)
    74

Domyślnie

Mnie zastanawia czy jakiś producent wydaje jeszcze klasyczne telefony?
    I nie mam tu na myśli modeli typu samsung solid, tylko np. takie biznesowe jak e52, e72 lub coś pokroju se jak w990 itp.
    Było: HTC HD2 ; HTC Sensation ;iPhone 5 ; LG Swift 2X ; LG Swift 4X HD ; Motorola Milestone ; Motorola Razr ; Nokia Lumia 920 ; Samsung Galaxy ; Samsung Galaxy S2 ; Samsung Galaxy S3 ; Samsung Omnia W ; Sony Xperia P ; ZTE Blade

Awatar Misiekr1988

Telefon
    Samsung Galaxy S5 :D
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    17
    Piwa (Otrzymane)
    64

Domyślnie

Są takie czasy że już niebawem nie będzie wcale telefonów klawiszowych będą same dotykowe a na dodatek same smartphony no jak by nie było mamy 21 wiek hehe
    Samsung Galaxy S5

Telefon
    RBM One & LG E460
    Tablet
    Apollo Quicki 1150
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Soren Zobacz posta
    Mnie zastanawia czy jakiś producent wydaje jeszcze klasyczne telefony?
    I nie mam tu na myśli modeli typu samsung solid, tylko np. takie biznesowe jak e52, e72 lub coś pokroju se jak w990 itp.
    nokia produkuje jeszcze najzwyklejsze telefony choć nie w takiej ilości jak kiedyś

Napisane z Bladego z pomocą Tapatalk-a

Awatar Duke

Telefon
    Sony Xperia Z Ultra
    Tablet
    ASUS Nexus 7 32GB 3G
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    12
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Zapotrzebowanie na klasyczne telefony jeszcze jest bo ludzie starsi jeszcze są którzy nie ogarniają współczesnej technologi. Mój ojciec jak zobaczył pierwszego mojego smartfona powiedział żebym zabrał to od niego bo nie ogarnia. Zresztą nawet nie wiem do czego mógłby by mu być potrzebny smartfon.

Awatar adek89

Telefon
    LWW + MicroSD 8gb + A4TECH EVOLUTION E6
    ROM
    Stock 2.3.4
    Sieć
    36i6
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    163

Domyślnie

Dokladnie najlepiej miec jakis. Zapasowy zwykly na klawisz ja nam stara " dobra ' n95 tylko trzeba naprawic pozatym sa osoby ktorym prostu nie trzeba smarta bo by wystarczyl zwykly klawisz np moj kuzyn zakupil sobie xperia live with walkman a tela uzywa tylko do eskow i dzwon ale co racja to racja. Technika idzie do przodu i coraz to trudniej o dobry tel klawiszowe bo zastepuja je smarty ktore maja " wszystko "

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
    DEVICE - SONY XPERIA LIVE WITH WALKMAN
    ROM - STOCK 2.3.4
    KERNEL - STOCK

Awatar Shenson

Telefon
    Galaxy Note 2
    ROM
    monxDified
    Tablet
    Asus TF300
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    259
    Piwa (Otrzymane)
    813

Domyślnie

Jak ktoś już kiedyś na forum powiedział smartfon to nie jest telefon - to kombajn multimedialny z funkcją dzwonienia. Mi to akurat pasuje, dużo częściej używam swojego telefonu do chodzenia po forum, grania, pisania na czacie niż do dzwonienia i smsów.

Już nie mogę się doczekać kiedy wszyscy będą mieli smartfony - wtedy można będzie wreszcie zrezygnować z przestarzałej technologii GSM i zastąpić ją dużo lepszymi, a przede wszystkim tańszymi, odpowiednikami - Viber (rozmowy), Google Talk (SMS), e-mail (MMS).

Na forum bywam niezmiernie rzadko, więc nie licz na to, że odpiszę.

Telefon
    RBM One & LG E460
    Tablet
    Apollo Quicki 1150
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Shenson Zobacz posta
    Jak ktoś już kiedyś na forum powiedział smartfon to nie jest telefon - to kombajn multimedialny z funkcją dzwonienia. Mi to akurat pasuje, dużo częściej używam swojego telefonu do chodzenia po forum, grania, pisania na czacie niż do dzwonienia i smsów.

Już nie mogę się doczekać kiedy wszyscy będą mieli smartfony - wtedy można będzie wreszcie zrezygnować z przestarzałej technologii GSM i zastąpić ją dużo lepszymi, a przede wszystkim tańszymi, odpowiednikami - Viber (rozmowy), Google Talk (SMS), e-mail (MMS).
    Z jednej stony było by to fajne, ale z drugiej te informacje co np. google zbiera o nas mógł by zbierać każdy posiadający trochę wiedzy i zdolności. A korporacje mogły by sterować nami jak zabawkami. Wiem bardzo wyolbrzymiłem problem. Ale nie do końca uważam że rozwój zmieża w dobrym kierunku. Uważam że za bardzo się nas kontroluje. A życie ludzkie powinno w najmniejszym stopniu zależeć od technologii. Co by było gdyby w dzisiejszych czasach wyłączył ktoś prąd w całym kraju? - Paraliż większości firm i instytucji, a paredziesiąt lat temu ludzie wyciągneli by świeczki i żyli by dalej. Moim zdaniem człowiek powinien być istotą żyjącą mimo wszelkich niedogodności.

Telefon
    Galaxy Ace
    Sieć
    3
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ramdac Zobacz posta
    Z jednej stony było by to fajne, ale z drugiej te informacje co np. google zbiera o nas mógł by zbierać każdy posiadający trochę wiedzy i zdolności. A korporacje mogły by sterować nami jak zabawkami. Wiem bardzo wyolbrzymiłem problem. Ale nie do końca uważam że rozwój zmieża w dobrym kierunku. Uważam że za bardzo się nas kontroluje. A życie ludzkie powinno w najmniejszym stopniu zależeć od technologii. Co by było gdyby w dzisiejszych czasach wyłączył ktoś prąd w całym kraju? - Paraliż większości firm i instytucji, a paredziesiąt lat temu ludzie wyciągneli by świeczki i żyli by dalej. Moim zdaniem człowiek powinien być istotą żyjącą mimo wszelkich niedogodności.
    Dokładnie, przecież życie polega na kontakcie z innymi - realnym!, co to za przyjemność gadać na czacie w smartphonie... dodawać komcie na fb, twiterze, nk... itd.

ja osobiście wolę życie w "realu".

Ale oczywiście upodobania są różne. I właśnie - co będzie jak padnie prąd... kaplica

Sam już nie wiem jaki sobie tel kupić :/

Telefon
    LG Optimus 4X HD
    ROM
    CyanogenMod 10.1
    Tablet
    GoClever TAB M723G
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    199
    Piwa (Otrzymane)