Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: gdzie(u kogo) moge kupic milestone/droid 3 ?

Awatar sudione

Telefon
    MOTOROLA DROID 3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez niko99 Zobacz posta
    ..... zobacze jak przyjdzie czy bedzie problem czy nie
    To daj koniecznie znać jak będzie w Twoich rączkach i opisz wszystko co i jak! Czekamy na info z 1wszej ręki!
    NOKIA 5510 -->> NOKIA 6800 -->> NOKIA 5510 -->> LG KS360 -->> NOKIA 5730XM -->> MOTOROLA DROID 3 by VERIZON
    Liczy się tylko QWERTY!;)

Telefon
    Photon Q 4G LTE
    ROM
    KitKat 4.4.2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    192

Domyślnie

Hej,

wstepnie cos napisalem juz

Milestone 4 Motorola <- tutaj

ps. Sudione tak przy okazji wiesz na na stronie motoroli w specyfikacjach pisze ze i D3 i D4 obsluguje GLONASS ?

DROID3
    GPS and location services 7
    aGPS (assisted), stand alone GPS, eCompass, GLONASS

Awatar sudione

Telefon
    MOTOROLA DROID 3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Hehehe! .....ale "jajca-samurajca"! Byłem na tej stronie setki razy i tego nie zauważyłem.
    Jedno mnie zastanawia, czy korzystanie z GLONASS'u jest zawsze, czy tylko za pomocą odpowiednich programów (np. nawigacji NAVMAX -> https://play.google.com/store/apps/d...=search_result ?
    P.S. .....aleś mnie teraz niko załatwiłeś! Chciałem z ręką na sercu uciekać na SAMSUNG'a Note 1-wszej generacji:
    ZA:
    - wielkość (potrzebuję coś dużego do sporych wycieczek rowerowych!)
    - wsparcie sceny (ROM'ów zatrzęsienie-do wyboru do koloru)
    - GLONASS
    - ekran

PRZECIW:
    - mam najlepszą klawiaturę QWERTY jaka powstała w komórce i wcale Ci nie zazdroszczę, że masz DROID'a 4!;P Nikt nigdy nie umieścił tylu znaków specjalnych na klawiaturze sprzętowej. Pisze się na tej komórce jak na zwykłej klawiaturze od kompa!
    - idealnie się mieści w dłoni i w kieszeni w przeciwieństwie do Note'a
    - świetne wykonanie + idealnie działający Gorilla Glass (do tej pory żadnej najmniejszej ryski!)
    Chyba jeszcze poczekam, bo na dłuższe trasy rowerowe będę się wybierał od marca, a DROID chodzi jak rakieta i nie mam na co narzekać i ciężko mi się go pozbyć z czystym sumieniem!
    P.S.2 Co myślisz o nowym ROM'ie z XDA o nazwie Minimoto -> [ROM - Stock-based] Minimoto v1.21 - Less is more. - xda-developers
    P.S.3 Widziałeś, że można już do PHOTON'a Q włożyć inną kartę SIM? -> Long Awaited SIM Card Mod for the Photon Q – xda-developers
    NOKIA 5510 -->> NOKIA 6800 -->> NOKIA 5510 -->> LG KS360 -->> NOKIA 5730XM -->> MOTOROLA DROID 3 by VERIZON
    Liczy się tylko QWERTY!;)

Telefon
    Photon Q 4G LTE
    ROM
    KitKat 4.4.2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    192

Domyślnie

Ale ja uwielbiam klawiature w D3 moim zdaniem jest lepsza niz w D4
    a D3 to nadal moje oczko w glowie.. chyba to forum jest jednym z dowodow tej milosci i robilem / robie co moge by dac cos uzytkownika w momencie kiedy
    motorola i nawet w momecie kiedy hashcode stracil zapal do tego telefonu.

Jesli chodzi o glonass to nie orientuje sie dokladnie ( ale widzisz jak zapamietuje wszystkie informacje jesli gdzies ktos cos wspomni ehhe

W sprawie Photon'a tak sledzilem temat od poczatku, az do momentu ukaznia sie modyfikacji ( rozmowaliem nawet z CornholioGSM o tym by podjechac do niego z photon mieszka 400km od mojego miejsca zamieszkania to jakies 5 godzin i jestem u niego w domu )

Ale tak naprawde to doszedłem do wniosku ze photon to bedzie to samo co D4

ROM MINIMOTO - jestem na tak ( smialo mozna sprobowac zainstalowac sobie jako dodatkowy rom a i sprobowac podmienic plik z droma Settings.apk co chyba pozwoli miec wiekszosc opcji w PL

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów