Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Bluetooth - nie można przesłać plików z telefonu na komputer.

Awatar czaron87

Telefon
    SGS plus , SGN, SG ACE
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Bluetooth - nie można przesłać plików z telefonu na komputer.

Witam, mam problem z wysyłaniem plików z telefonu na laptop samsunga z win 8. Jeśli chodzi o wysyłanie plików z laptopa na telefon to nie ma problemu. Laptop wykrywa telefon następnie dodaje go jako urządzenie, po połączeniu telefon na laptopie pokazuje mi się jako offline, ale mimo tego nie mam problemu z wysyłaniem plików z laptopa na telefon, telefon przestaje być offline na chwile w której wysyłany jest plik z laptopa na telefon. Natomiast w telefonie mój laptop jest wykryty, ale jego status to "powiązano ale nie połączono". Gdy wchodzę w mój komputer to wyświetla mi się mój telefon wchodzę w niego i wyświetlają mi się wszystkie foldery które mam na telefonie jednak nie ma w nich żadnych dostępnych plików.Mam pytanie w jaki sposób mogę za pomocą bluetootha wysyłać pliki z telefonu na laptopa? Proszę o podsuwanie jakichkolwiek pomysłów.
    Notatka od moderatora:
    Szewcu72: Edytowałem tytuł aby łatwiej było szukać.
    Ostatnio edytowane przez Szewcu72 ; 15-04-13 o 19:07

Awatar MatiQ

Telefon
    Samsung Galaxy S+
    ROM
    JB 4.1.2 CM10 by ivendor
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    17
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

Jeśli korzystasz z WiFi przy laptopie to polecam program AirDroid, program prosty w obsłudze i moim zdaniem lepiej przesyłać przez niego pliki niż przez bluetooth

Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

no ja mam to samo, win8 i niedzialajacy bluetooth, znaczy dziala i laczy telefon z lapkiem moge sluchac muzy z telefonu na laptopie moge filmy ogladac, wyslac pliki na telefon tez moge ale juz z telefonu zdjec czy muzyki na lapka wyslac nie moge :-/ w kompie pokazuje ze jest offline co to moze byc

Awatar Karls

Telefon
    Samsung Galaxy I9001->I9100
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    165

Domyślnie

Recepta jest prosta - wyczyśćcie dane aplikacji bluetooth na telefonie, usuńcie sparowanie na komputerze i jeszcze raz połączcie urządzenia. U mnie na Win7 zawsze działa jak nie chce wysyłać w którąś stronę. Taki bug się często robi po zmianie softu bez full wipe.

Uprawnienia umieszczania postów