Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 107

Wątek: N7000XXLT4[JB 4.1.2][DBT][MultiCSC] build.date=Mon Apr 1 20:55:24 2013

Awatar sq3ntx

Telefon
    Samsung Galaxy NOTE 3 NEO
    Tablet
    iPad New Retina 4g 32GB
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    26

Domyślnie

Testuję ten rom od samego początku. Przez pierwszy dzień byłem bardzo z niego zadowolony, ale..... po 3 dniach kiedy rom się ułożył już niestety nie było tak różowo. Wczoraj stwierdziłem, że zaczynam eksperymentować. Jakiś czas temu mając tableta ZTE kupiłem launcher NOVA. Zainstalowałem go na tym romie i.... i nic. Zamiast lepiej to coraz gorzej. Rom łapał ścinki, ram na poziomie 720 MB (ale tu trzeba być uczciwym że pomimo takiego zużycia rom jakoś chodził xxls się nie umywa). Na ryzyko postanowiłem całkowicie usunąć TW i zostawić tylko NOVA. Trochę się obawiałem że rom się całkiem posypie a o dodatkach w stylu multiwindow mogę zapomnieć. Po restarcie telefon normalnie się uruchomił ale to akurat nic, najważniejsze jest to jak działa. Szok... fakt smatstay nie działa ale multi tak. Zero ścięć, okna otwierają się błyskawicznie. Działa jak CM z tą tylko różnicą, że stabilnie. Ram na poziomie 410 - 480 MB. Na koniec zainstalowałem HD Widget. Jak wiadomo do lekkich nie należy. Na TW z tym widgetem praca to była udręka. Żeby wejść na internet na stockowej przeglądarce najpierw trzeba było zabijać procesy i czyścić ram a na NOVA nic. Widget ustawiony na maxa, dodane efekty, pełne wizualizacje. Max 560 MB ramu zajęte, telefon działa szybko i sprawnie, wooow a już chciałem go sprzedać i kupić Note 2. Wychodzi na to, że cholerne TW żre strasznie i to niezależnie od tego czy jest uruchomione jako domyślny launcher.

Potestuję dalej zobaczę co będzie za kilka dni ale jak na razie jestem zszokowany. Już zapomniałem jaki mam super sprzęt.

Edit: A jednak smart stay działa. Wystarczyło w ustawieniach go wyłączyć i włączyć od nowa.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez sq3ntx ; 24-04-13 o 23:56

Awatar friquu

Telefon
    Samsung Galaxy S3 i9300
    Tablet
    Nexus 7 2013
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    14
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Up
    jak usunąłeś TW, zamroziłeś w titanium backup czy jak?

Tapnięte z Samsunga Galaxy Note

Telefon
    Note / IP4s
    ROM
    JB / iOS 6 JB
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    13

Domyślnie

Znajdujesz pozycje touchwiz w titanium. Klikasz na to. Usuń dane i potem odinstaluj. Uruchom pobowbie telefon. I to by bylo na tyle.

Wysłane z mojego GT-N7000

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Witam, chciałbym się przerzucić na ten rom lecz do końca nie wiem jak. Obecnie posiadam rom ultimate lsz z bezpiecznym kernelem. i co dalej? region to btu z tego co pokazują ustawienia. Czy wgranie mobile odin jest bezpieczne? i czym sie rozni wipe od format oraz co to jest preload. Takze prosze o najlepsza metode wgrania tego romu bez bricka poniwaz moj chip jest na to podatny :/

pomoże ktoś?

Awatar sq3ntx

Telefon
    Tablet
    iPad New Retina 4g 32GB
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    26

Domyślnie

Po ponad 24 godzinach dalej jest super. Wolnego ramu cały czas około 400 - 300 MB.

Spoiler: Pokaż/Ukryj

@up. Nie polecam wgrywania mobile odinem. Rom ma nowy bootloader. Wgraj normalnie soft za pomocą Odina przez komputer. Wipe to to samo co format. Pełny format zrobisz z poziomu CWM który masz z kernelem Philz. Opcja WipeData/Factory Reset i tam wybierasz Clean to Install a New ROM. Jest to skrypt który wykona wszystkie wymagane czyszczenia. Co do bricka to 2 sprawy. Kernel Philz ma zabezpieczenie przed brickiem. Jeżeli się boisz to wgraj soft Odinem w taki sposób:

1. Trzy plikowy GB z PIT
    2. Soft N7000XXLT4
    3. Kernel Philz z pierwszego postu. (kernel wgrywasz przez Stockowe recowery)
    4. Po restarcie w CWM factory format

Ot i cała filozofia.
    Ostatnio edytowane przez sq3ntx ; 25-04-13 o 15:37

Awatar Striker

Telefon
    Sony Z1
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    17
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Czy ten ROM jest dystrybuowany również przez OTA dla tych z którzy mają ustawiony region na DBT?
    Motorola V51-Siemens SL45i-Siemens MC60-Siemens C35i-6100-7650-6630-6020-N70-Nokia E50-Nokia 6230-N95-HTC M650-MIO a702-Nokia E51-Nokia E90-G1-iPhone 3G-HTC Desire-HTC DHD-LG 3D -SGS II- Note-LG Optimus G-Note II&Solid&Ipad mini->Sony Z1&iPad mini

Awatar sq3ntx

Telefon
    Tablet
    iPad New Retina 4g 32GB
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    26

Domyślnie

Tak. Jest dostępny przez OTA

8. Piwa Striker postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar e-daniel

Telefon
    SM-N9005, GT-N7100, inne
    ROM
    Co tydzień inny
    Tablet
    GoClever - różne
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    113

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sq3ntx Zobacz posta
    Wgraj normalnie soft za pomocą Odina przez komputer. Wipe to to samo co format. Pełny format zrobisz z poziomu CWM który masz z kernelem Philz. Opcja WipeData/Factory Reset i tam wybierasz Clean to Install a New ROM. Jest to skrypt który wykona wszystkie wymagane czyszczenia. Co do bricka to 2 sprawy. Kernel Philz ma zabezpieczenie przed brickiem. Jeżeli się boisz to wgraj soft Odinem w taki sposób:

1. Trzy plikowy GB z PIT
    2. Soft N7000XXLT4
    3. Kernel Philz z pierwszego postu. (kernel wgrywasz przez Stockowe recowery)
    4. Po restarcie w CWM factory format

Ot i cała filozofia.
    Zdecydowanie niepotrzebnie. To tylko przejście z poprzedniego JB na kolejny JB
    Poza tym w nowych kernelach od Philla nie ma opcji "Clean to Install a New ROM" do wyboru, a nawet gdyby była to powinieneś dodatkowo poinstruować poprzednika, że korzystając z tej opcji telefon już nie wstaje, bo telefon pozostaje bez ROMu, czyli należy albo wykonać flash nowego customa za pomocą CWM, albo wyłączyć telefon z poziomu CWM i uruchomić w trybie Download Mode w celu wykonania flashu stockowego ROMu za pomocą Odina.

Cytat Zamieszczone przez marek1s Zobacz posta
    Witam, chciałbym się przerzucić na ten rom lecz do końca nie wiem jak. Obecnie posiadam rom ultimate lsz z bezpiecznym kernelem. i co dalej? region to btu z tego co pokazują ustawienia. Czy wgranie mobile odin jest bezpieczne? i czym sie rozni wipe od format oraz co to jest preload. Takze prosze o najlepsza metode wgrania tego romu bez bricka poniwaz moj chip jest na to podatny :/ pomoże ktoś?
    Wystarczy przywrócenie ustawień fabrycznych z poziomu ustawień telefonu, lub format data/factory reset w CWM w aktualnie posiadanym ROMie (do wyboru) a potem flash XXLT4 za pomocą Odina. To tyle.
    Chętnie pomogę i odpowiem na pytania,
    jednak nie kontaktuj się ze mną jeżeli nie masz nic ciekawego do przekazania

10. Piwa marek1s postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar sq3ntx

Telefon
    Tablet
    iPad New Retina 4g 32GB
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    26

Domyślnie

@up

Po pierwsze nie masz racji. Proponuję Ci jeszcze raz przeczytać mój wpis powoli i ze zrozumieniem. Opcja jest tylko w innym miejscu niż wcześniej.

Opcja WipeData/Factory Reset i tam wybierasz Clean to Install a New ROM.
    Umiejscowienie opisałem. Sprawdź najpierw zanim zaczniesz poprawiać. Druga sprawa jakbyś przeczytał dokładnie mój post to zauważył byś, że piszę o wgrywaniu softu odinem sposób wgrywania romu Odinem jest w tematach podpiętych. Po co się powtarzać, że po wipe trzeba rom wgrać odinem ale najpierw kombinacją klawiszy trzeba wejść w tryb Download Mode? Trzecia rzecz. Wgrywałeś kiedyś stockowy rom przez CWM? A temat jest o stocku. Chyba że robimy opisy i forum dla przedszkolaków. Jeśli tak to ja przepraszam ale nie zamierzam w tym uczestniczyć.
    Czwarta rzecz absolutnie nie wgrywa się stocka na customa bez wipe. No chyba że ktoś lubuje się w ciągłych problemach.

Tyle ode mnie.

Ostatnio edytowane przez sq3ntx ; 25-04-13 o 18:51

12. Piwa marek1s postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    Note
    ROM
    N7000XXLRT
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

witam
    mając obecnie rom ultimate xxlsz z bezpiecznym kernelem phila przed wgraniem za pomocą odina powinienem w cwm zrobić wszystkie wipy zrestartowac telefon, następnie uruchomić w trybie download i wgrywać?
    czy po zrobieniu wipe od razu wyłączyć telefon i wlaczyc w trybie download?
    rozumiem ze kernel phila i root sie wykasuje

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów