Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59

Wątek: Media-Droid odtwarzacze multimedialne z Androidem - MT7001 i MT7002

Sieć
    3
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Witajcie wszyscy
    I ja jestem posiadaczem tego czarnego ustrojstwa Po kilku dniach użytkowania i konfigurowania pod siebie muszę przyznać, że urządzenie jest mega ciekawe. Z tego co ja zdąrzyłem potestować sobie to ipla, gmail, market, youtube i pare innych aplikacji chodzi bdb. Oglądałem również filmy i po zassaniu mx video playera rusza chyba każdy format 1080p działa bdb. Na poczatku troszkę przytnie, ale zaraz odmuli i działa bez zacięć.
    Interesuje mnie ta aktualizacja ze strony producenta. Co ona mi da ? Testował ktoś ?
    Zapytam o jeszcze jedną rzecz, która mnie zaciekawiła...rozbierał ktoś już to urządzenie ? Nie wiem czy zauważyliście, ale przy wyborze dysku w explorerze jest do wyboru: USB, SD oraz SATA. Coś mi się wydaje, że jakieś małe chińskie rączki zostawily tam kontroler sata i być może uda się tam na stałe dysk upchnac

Telefon
    SE Xperia X8
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Zainstalowałem update firmware i jak na razie poprawiła się sytuacja z instalacją apek z marketu, tzn, nie dostaję już komunikatu że "aplikacja nie jest zgodna z moim urządzeniem" przy niektórych aplikacjach. Jak dla mnie sam ten fakt wystarcza, aby skusić się na aktualizację.
    Dodatkowo pojawił się "wyłącznik" systemu w górnym prawym rogu, czego mi do tej bardzo brakowało (nie można było wyłączyć urządzenia za pomocą samej myszki).
    Dodali też trochę apek, ale to można zawsze samemu zrobić.

Sieć
    3
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

W takim razie w wolnej chwili również muszę swojego zaktualizować Powiedz mi jeszcze jak rozwiązałes wychodzenie z aplikacji i wejście do menu podręcznego bez pilota ? Tak jak wyjść można PP myszki, tak nie zawsze aplikacja się zamknie. Nie działa to tak idealnie jak przycisk "wstecz" na pilocie.

Awatar kamyk_mmz

Telefon
    SGS III
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

Co do aktualizacji - ze strony producenta
    Obsługa kamery MT4028, dodatkowe aplikacje: Angry Birds, Facebook, FileExpert, ipla, mVideo Player, Skype, TuneIn Radio, Twitter.
    sama obsługa kamerki i skype jest fajnym dodatkiem już, plus kilka podstawowych aplikacji... sam bardzo mocno przymierzam się do zakupu i chyba sprawie sobie prezent po wypłacie, bo bardzo fajnie wypada czytając wasze wypowiedzi.

Telefon
    SE Xperia X8
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jocastanu Zobacz posta
    W takim razie w wolnej chwili również muszę swojego zaktualizować Powiedz mi jeszcze jak rozwiązałes wychodzenie z aplikacji i wejście do menu podręcznego bez pilota ? Tak jak wyjść można PP myszki, tak nie zawsze aplikacja się zamknie. Nie działa to tak idealnie jak przycisk "wstecz" na pilocie.
    Jeśli jest opcja zamykania programu z menu podręcznego, to albo uruchomić je można z górnego paska - ikonka z czterema kwadracikami, albo poprzez F1 z klawiatury (doszedłem do tego metodą poszukiwania na oślep ). No ale faktycznie, samą myszą się tego nie zrobi, jeśli aplikacja uruchamia się w formacie "full screen".

Nad kupnem kamerki pewnie się za jakiś czas zastanowię, natomiast nie udało mi się wczoraj odpalić skype'a. Tzn. aplikacja się uruchamia, ale nie przechodzi procesu logowania i nie znika komunikat o jego próbie.

Mam jeszcze jeden problem i może ktoś wpadnie na jakiś pomysł rozwiązania - normalnie nie ma problemu, żeby odtwarzać filmy z napisami, ale pojawia się on, kiedy uruchamiam filmy po sieci przez klienta dlna (np. iMediaShare), bądź po prostu z lokalizacji sieciowej (chyba FileExpert jest zainstalowany w nowym firmware). Mogę oczywiście ściągnąć film z plikiem napisów na kartę SD, ale to mało wygodne rozwiązanie...

Sieć
    3
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Czyli wygląda na to, że warto aktualizować soft
    Rozbierał ktoś to urządzenie ? Czy mam być pierwszy ?

Telefon
    SE Xperia X8
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Bądź! Wybebeszaj!

Awatar kamyk_mmz

Telefon
    SGS III
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

No i ja się zdecydowałem na zakup, jak użytkownik androida odrazu wiedziałem czego szukać w markecie, by ustawić urządzenie pod siebie... Pierwsze wrażenia mega fajne urządzenie, www, odtwarzacz multimedialny, poczta i wiele przydatnych użytkowych aplikacji na 32 calach, naprawdę robi wrażenie. Właśnie pobieram updatea. Sama obsługa pilotem nie jest wygodna, ale ja podłączyłem sobie na razie zwykła mysz, myślę nad zakupem tej klawiatury z touchpadem... Ogólnie myślę że dokonałem dobrego wyboru zastanawiając się nad Media-Droid a tanim kompem, ma mi to służyć do internetu, poczty, filmów czasem muzyki.

PS. Tego posta też napisałem z MT7002

Telefon
    Lg L3 II
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Co do klawiatury z touchpadem bezprzewodowej do tego sprzeciku ,to polecam model z tej samej firmy-MT1415

Sieć
    3
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Mnie sprzedwca naciągnał przy zakupie na Quark RF. Model bodajrze MT1419. Świetnie się przy tym urządzeniu sprawdza i nie żałuję zakupu. Dzisiaj albo jutro zabieram się za rokręcenie tego ustrojstwa i diagnozę czy jest możlwość upchnięcia dysku na stałe

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów