Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Niedziałający internet w Orange oraz problem z połączeniem z routerami

Telefon
    I5700
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Niedziałający internet w Orange oraz problem z połączeniem z routerami

Witam
    Mam Neo V z orange ze stockowym androidem 4.0.4 i problem w tym, że pomimo włączonej transmisji danych i poprawnie skonfigurowanym apnie(konfiguracja wzięta ze strony orange) od dwóch dni nie mogę połączyć się z internetem. Mam wykupiony pakiet i korzystałem z niego raz by przetestować czy dziala. Telefon ma też problem z łączeniem sie z sieciami wifi. Podczas łączenia mam na zmiane trwa uwierzytelnianie i zapisana, zabezpieczona... Testowałem telefon na 15 sieciach i tylko z 4 się połączył. Robiłem factory reset ale i po nim nic się nie zmieniło.

Telefon
    Neo V
    ROM
    co chwila inny
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    81

Domyślnie

A na tych 11 sieciach nie było czasem filtrowania po MAC? Jeśli było włączone i Twój telefon nie został dodany do listy to się nie połączysz.

Telefon
    I5700
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Galaxy mini i Asus TF101 łączyły się normalnie, więc nie jest to chyba problem z filtracja mac

Telefon
    Xperia SP
    ROM
    JB
    Tablet
    KIANO YOUNG IIs
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    32

Domyślnie

Ics nie lubi wpa2 a prawie wszedzie jest stosowany ten sposob szyfrowania nie lubi tez starych routerow nie lubi kanalow pow. 10 a co do konfiguracji pobieraj przez tel ustawienia i bedzie na pewno dzialac

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Telefon
    LG P500
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Akurat z kolegą wyżej się nie zgodzę mam 2 routery w domu + 1 u sąsiada i nie mogłem się z żadnym łączyć dopiero jak przestawiłem zabezpieczenia na wpa2 plus jakieś tam AES jeśli jet taka opcja w routerze to dopiero wtedy zaczęło się mi łączyć z netem a jak było wpa to łączyło z siecią i zaraz z niej wywalało

Telefon
    I5700
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Wiem już że źródłem problemu nie jest telefon, a karta sim. Internet na mojej karcie nie działa również w Galaxy mini pomimo tego, że na innym numerze wszystko działa. Pójdę z tym do Orange. Jeszcze mam takie pytanie. Kiedyś wgrałem niebrandowanego icsa bo nie chciało mi się czekać na update od orange. Czy jak zaniose telefon razem z kartą to przyczepią się do niebrandowanego softu?

Telefon
    Neo V
    ROM
    co chwila inny
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    81

Domyślnie

W punkcie nie powinni, nie mają przecież informacji czy to jest dokładnie ten sam telefon co przy podpisaniu umowy. Jakbyś zanosił do serwisu to mogą się przyczepić, chociaż jeśli ten soft był oryginalny od SE to też nie będzie problemu.

Uprawnienia umieszczania postów