Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 166

Wątek: [FreeTab 1001] opinie

Awatar korkodyl

Telefon
    Samsung Note Neo
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie [FreeTab 1001] opinie

Ktoś posiada? 7.85' IPS 4 rdzenie cieniutka aluminiowa obudowa. Tablet pojawił się w ofercie T-mobile i już jest na aukcjach z ok 400zł. Myślę że niedługo będzie jeszcze taniej i warto by się nim zainteresować.

Telefon
    sony xperia j
    Tablet
    modecom 1001 x 4 slim
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Modecom Freetab 1001 x4 slim. Dość interesujące urządzenie o następujących parametrach(użyłem do tego programiku Android Hardware Info)innych, niż podaje instrukcja:
    1. Kamera tylna - rozdzielczość 5 megapixeli a nie 2.
    2. Możliwość kręcenia filmów HD(1080p)- nakręciłem w formacie mp4 i ujdzie.
    3. Pamięć wewnętrzna udostępniona - 3,6 GB
    4. Dostępne: Quick Boot Mode i High Speed Mode.
    Ogólne wrażenie rewelacyjne, jak na tę klasę.
    Zasięg wifi (mimo aluminiowej obudowy tylnej) - 10 m od rootera przez 3 betonowe ściany i ... nadal jest, niezła bateria, wbudowany bluetooth.
    Bezproblemowe połączenie DLNA z telewizorem (przez bezpłatną aplikację Air Share ze sklepu Play).
    Porównałem ten tablet z inną ofertą T-mobile; Prestigio Multipad 7.0 ultra duo, który też przetestowałem. Wynik, jak dla mnie:5:1 na korzyść Modecoma.
    Zaznaczam, że jestem nowicjuszem w korzystaniu z tabletów pod Androidem. Są to pierwsze, być może subiektywne wrażenia.

Awatar Volcom

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    55

Domyślnie

mega fajny tablet, od wczoraj testuję Kit Kata (Android 4.4) i działa naprawdę szybko, pobawie się jeszcze kilka dni i zdam relację do Modecoma, drobne bugi, których usunięcie nie powinno zająć dużej ilości czasu, tak więc niebawem Modecom powinien udostępnić aktualizację firmware do wersji Android 4.4 dla FreeTAB 1001, rewelacja za jakość produktów i wsparcie techniczne uwielbiam współpracę z tą firmą.

Telefon
    xt910
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Chciałbym prosić o poradę bo strasznie mało jest opinii o modecom 1001. Dokąd nie natrafiłem na ten tablet chciałem kupić prestigio ultra duo bo wszędzie go chwalą za rozdziałke, jakość wykonania i wydajność np na grach choć i w benchmarkach na YouTubie widziałem ze wychodzi bardzo wysoki wynik. Teraz się zastanawiam bo gdzieś wyczytałem ze ten modecom jest o niebo lepszy, a różnica ceny jest już niewielka. Zależy mi żeby był wydajny, bateria dobrze działała i był solidnie wykonany szkło, aluminium co radzicie? Fajnie jakby był supportowany.

gem
    gem jest nieaktywny

Telefon
    xperia arc s
    Sieć
    2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

ja również czekam na recke .... ktoś miał wstawić na dniach

a pyzatym , jako ze również stoję przed dylematem prestigio czy modecom to :
    prestigio kolega ma : kilka h zabawy i ... bardzo fajny plus ten pokrowiec, jednak mi bardziej pasują propoecje 4:3 z ipada mini - duzo czytam ...
    jesli jednak ktos duzo oglada filmów i gra to prestgio jak najabrdziej lepiej go trzymać, jest mniejszy i bardziej poręczny - świetnie lezy w dłoni , do czyt pdf gazet i innych to juz modecom - podobnie jak ipad mini maja wymiary da sie w jednej ręce trzymać ... ale prestigia lepiej jest ,,chywcić,,, podejrzewam ze 4rdzenie beda podobnie jadły baterie jak rozdziałka prestigia , brak bluetooth... można przeboleć , system ... no skoro bedzie na modecomie kit kat ? fajnie by było ale .... .... nie wiem jak z ekranem i kątami - u prestigio przy maks odchyleniu , bajka ...
    interesują mnie również benchmarki modecoma
    aj... jak sie zapre to kupie sam i przetestuje

Telefon
    xt910
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Zastanawia mnie tylko wydajność tych tabletów, np ten filmik Tablet Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo | pmp5870c - AnTuTu i Quadrant | 3/8 - YouTube
    Pokazują że jego wydajność jest większa nawet niż nexus i jest tuż pod transformersem. Trochę nie chce mi się w to wierzyć a nawet jeśli tak jest to czy modecom 1001 jest równie dobry czy słabszy. Czy Twój kolega może robił testy prestigio w antutu i quadrancie? widze że prestigio już nie ma tak tanio do kupienia a nowego 1001 moge kupic za 349zł

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Fakt , ludzie dostają z T-mobile za 1 zł i sprzedają przed świętami , można wyrwać w cenie < 400 zł
    Spytałem o etui i dostałem odpowiedź z modecom.
    Jeżeli jest Pan zainteresowany zakupem etui i klawiatury, to proponuje rozwiązanie tych 2 rzeczy w jednym akcesorium.

Są to:

Uniwersalna klawiatura przewodowa do tabletów 7-8" MC-TKC08 w Cenie 69,00 PLN
    Uniwersalna klawiatura przewodowa do tabletów 7-8&quot/ MC-TKC08 - KLAWIATURY - MYSZKI I KLAWIATURY

lub

Uniwersalna klawiatura Bluetooth do tabletów 7-8" MC-TKC08BT w Cenie 129,00 PLN
    Uniwersalna klawiatura Bluetooth do tabletów 7-8&quot/ MC-TKC08BT - KLAWIATURY - MYSZKI I KLAWIATURY

natomiast jeżeli interesowałoby Pana samo ETUI to w tej chwili niestety nie posiadamy idealnie dopasowanego pokrowca do FreeTAB 1001.
    Będą dostępne w najbliższym czasie (kilka tygodni) i najprawdopodobniej będą to mniejsze wersje tego Futerału:
    FUTERAŁ MODECOM COMFORT NA TABLET 10&quot/ - AKCESORIA DO TABLETÓW

Pozostaje jedynie pytanie , czy ten sprzęt nie posiada czasem jakiejś wady jak w wifi w Prestigio , soft w quadrze 4 , czy ekran w Ainolu crystal.
    Ostatnio edytowane przez kiler73 ; 10-12-13 o 14:31 Powód: Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Telefon
    xt910
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Właśnie o tą wadę się boje. Możliwe że jutro zdecyduje się na zakup ale cały czas się nie mogę zdecydować. Prestigio już jest wiadome co do wad, ma sporo pozytywów i dużo testów i materiałów o nim w sieci. O modecomie prawie nic. Poprosiłem człowieka z allegro który sprzedaje taki tablet żeby zrobił benchmark na antutu i quadrancie i podesłał zdjęcie - mam nadzieje że będzie pomocny i rozwieje to kilka moich wątpliwości i zarazem podzielę się z wami tymi informacjami. Nadal mam prośbę do forumowiczów którzy mają styczność z tym modelem o opinie, jakość spasowania elementów, płynność na wymagających grach, czy wiadomo jak długo będzie support i czy w ogóle to pewna informacja, czy są awaryjne i jak z mocniejszymi uderzeniami może ktoś wie. Widziałem hard test w internecie prestigio ultra duo gdzie kobieta wręcz w drastyczny sposób upuściła tablet z wysokości 1-1,5m na terakotę i nic mu się nie stało i powiem że byłem w szoku - jak odnajdę ten filmik to podrzucę do obejrzenia.

gem
    gem jest nieaktywny

Telefon
    xperia arc s
    Sieć
    2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

benchmark do prestigia

Recenzja tabletu Prestigio PMP5870C (MultiPad 7.0 Ultra Duo) - blogi użytkowników portalu dobreprogramy

jest masa tabletów z tym procesorem - który wypada bardzo dobrze , i wlasnie kwestia czy procesor modecoma nie bedzie taki jak w pentagramie ( tez super slim i 4rdenie) - i tak jak w ofercie operatora , a nie zawsze ilość znaczy JAKOŚĆ ... a producja masowa wymaga duzych cięć , prestigio ma wady ...czasem moze sie skopac calkowicie ekran - tak piszą (ale nie sądze by w tabletach typu modecom , goclever nie bylo podobnych sytucji ...
    Ostatnio edytowane przez gem ; 10-12-13 o 15:50

Telefon
    xt910
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

no to teraz już nie wiem. w jednym miejscu pisza w modecomie proc 4x1.0 w innym 4x1.2 grafike pisza 8rdzeni ale to przeciez znany moduł 2rdzenie 8watków - nie wiem tylko jak sie ma do mali400 z prestigio. I może ktoś wie czy modecoma można ładować z USB? tak jak Prestigio?

aha i czy da sie modecoma juz zrootowac?
    Ostatnio edytowane przez netshooter ; 10-12-13 o 18:32

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów