Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jak złamać blokadę dostępu ?

Sieć
    o2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Jak złamać blokadę dostępu ?

Witam

mam problem z odblokowaniem tableta. Mój syn dostał go jako prezent i zablokował go blokadą "na kropki". Hasło do gmaila jest nie do odzyskania bo ten kto zakładał to hasło go nie pamięta. Nie mogę przeprowadzić aktualizacji systemu (zgodnie z procedurą z tego forum) bo podczas podłączenia tabletu do kompa nie wykrywa się nowy sprzęt.

Ma ktoś jakiś pomysł ???

Z góry dzięki.

Telefon
    E66, P970, LG 4xHD
    ROM
    Fabryczne
    Tablet
    A73
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

ale po uruchomieniu system normalnie się ładuje i po załadowaniu prosi o odblokowanie pin-em?

Telefon
    Asus Zenfone 5
    ROM
    ZenUI :)
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    53
    Piwa (Otrzymane)
    65

Domyślnie

Odzyskać hasło do Google, przy pomocy "Zapomniałem hasła", zrestartować je, wprowadzić swoje nowe, wpisać je w tablecie i profit?
    .

Telefon
    E66, P970, LG 4xHD
    ROM
    Fabryczne
    Tablet
    A73
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

aby zresetować hasło trzeba mieć ustawione pytanie pomocnicze, albo znać adres pomocniczy. jeśli tych informacji się nie posiada to w dalszym ciągu do google nie da się zalogować ale chyba nie o to chodzi pytającemu, bo przecież jeśli nie może zalogować się do google to może przywrócić ustawienia fabryczne tabletu ustawiając sobie inne konto.

Sieć
    o2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

nie mogę przywrócić ustawień fabrycznych - jak to zrobić ustawiając sobie inne konto w googlach???
    Tablet startuje tylko do ekranu z kropkami albo prosi o odblokowanie przy pomocy maila i hasła...

---------- Post dołączono o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat Zamieszczone przez chipo608 Zobacz posta
    aby zresetować hasło trzeba mieć ustawione pytanie pomocnicze, albo znać adres pomocniczy. jeśli tych informacji się nie posiada to w dalszym ciągu do google nie da się zalogować ale chyba nie o to chodzi pytającemu, bo przecież jeśli nie może zalogować się do google to może przywrócić ustawienia fabryczne tabletu ustawiając sobie inne konto.
    no wlasnie o to chodzi...

Telefon
    Samsung Galaxy Ace
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Wykonaj aktualizację oprogramowania tak jak jest opisane na stronie producenta. Musisz najpierw (z tego co pamiętam) odpalić aplikację, podłączyć tablet (trzymając wciśnięty mikrofon) i zaintalować go. Potem znowu opalić to co się wypakuje i znów wcisnąć mikrofon. Powinna zaskoczyć aktualizacja i tablet dostanie wipe'a.

Sieć
    o2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Tak właśnie zrobiłem...wielke dzieki za wszystkie odpowiedzi....Naprawilem...uff....ale muszę coś dopisać. Mam w domu 1 komputer stacjonarny, dość stary. 1 laptop 3 letni dość dobry jak na swój wiek ale tablet moglem tylko naprawić przez Netbook Toshiby z tamtego roku. Więc nie każdym sprzętem da się naprawić najnowsze nowinki techniczne...

Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez pawmi ; 17-06-12 o 22:04

Telefon
    Neo V 2011
    ROM
    CM 11 KK LX
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    81

Domyślnie

Może dlatego że stary pc ma USB 1.0 lub 1.1 a do operacji wymagany jest minimum USB 2 . Tu nie ma zależności czy stary czy nowy pc

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów