Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Tablet nie chce się uruchomić

Telefon
    SGN/HD2
    Tablet
    GoClever Tab A73
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie Tablet nie chce się uruchomić

Wczoraj próbuję włączy tablet i nic. Podłączenie ładowarki (chociaż wiem, że po poprzenim wyłączeniu miał jeszcze spory zapas) i odczekaniu też nic, podłączenie do laptopa poprzez USB też nic. Po całej nocy na ładowarce to samo czyli nic, sama ładowarka lekko ciepła. Chyba znów czeka mnie serwis, po poprzeniej wymiany tabletu z powodu zawieszania się przy włączonym WIFI.

BTW. W ciągu 3-4 miesięcy wychodzi na to, że moje główne zajęcie to negocjacje z serwisami do których trafia mój padniety sprzęt - router, tablet, głośniki, pralka, nowe okna i teraz jeszcze TV. Wszystko na gwarancji , nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło. Chińszczyzna i bez różnicy czy sprzęt markowy, wyższej klasy czy krzak.

Awatar DarkPeter

Telefon
    Samsung AVILA GPS, Samsung S5610, Nokia E52
    ROM
    4.0.4 120913
    Tablet
    Biedronka Edition
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    38

Domyślnie

Jak podłączysz ładowarkę, powinna na ekranie pojawić się animacja ładowania baterii.

Czasami w tym sprzęcie pomaga dłuższe przytrzymanie (kilka sekund) przycisku włączania.

Telefon
    SGN/HD2
    Tablet
    GoClever Tab A73
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

trzymałem i dłużej, i z przyciskami głosności nawet igłę wkładałem jak przy wgrywaniu biosu. Nic, żadnej reakcji

Awatar DarkPeter

Telefon
    ROM
    4.0.4 120913
    Tablet
    Biedronka Edition
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    38

Domyślnie

Może wgraj od nowa ROM

Telefon
    SGN/HD2
    Tablet
    GoClever Tab A73
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

niestety tablet jest martwy, laptop go nie wykrywa.

Raczej nie ma to znaczenia ale nie włączył się po tym jak podłączyłem do niego po raz pierwszy na dłuższy czas pendrive - kopiowanie ponad 2GB filmu a potem próby z dlna. I po jakimś czasie, chyba pierwsza po tej zabawie próba włączenia tabletu już się nie powiodła.
    Ostatnio edytowane przez skandalsky ; 23-08-12 o 17:23

Awatar DarkPeter

Telefon
    ROM
    4.0.4 120913
    Tablet
    Biedronka Edition
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    38

Domyślnie

Myślę ,że tylko wpadł w jakąś śpiączkę , Goclevera trudno czymś ubić, a tym bardziej pendrivem.
    Może bateria siadła do zera.
    Ja bym go próbował reanimować LiveSuite, jakby nie chciał ruszyć użył bym różnych kombinacji klawiszy (poszukaj na forum)

Telefon
    SGN/HD2
    Tablet
    GoClever Tab A73
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

O coś się dzieje. Przed chwilą po dwóch dniach załączyl się ale stoi na znaczku z robocikiem, podłączanie pod laptopa też go uruchamia. Nie bardzo teraz mam czas zmieniać w nim firmware, może wieczorem.

edit:

"Ja bym go próbował reanimować LiveSuite, jakby nie chciał ruszyć użył bym różnych kombinacji klawiszy (poszukaj na forum) "

ale pisałem przecież wyżej, że juz na różne sposoby próbowałem go włączyć i do tego nie był wykrywalny przez laptopa, nawet po wciśnięciu spinacza.

<patison881> Koledze chodziło o ponowną instalację ROMu programem LiveSuit
    Ostatnio edytowane przez patison881 ; 23-08-12 o 18:38

Awatar DarkPeter

Telefon
    ROM
    4.0.4 120913
    Tablet
    Biedronka Edition
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    38

Domyślnie

Mogłem przeoczyć wcześniejsze wpisy- mój błąd

Telefon
    SGN/HD2
    Tablet
    GoClever Tab A73
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

To jakiś dziwny problem z ładowaniem się baterii. Tak podejrzewałam na poczatku dlatego w pierwszym poście pisałem o ładowaniu przez USB i całonocnym z zasilacza. Po tym jak po całonocnym ładowaniu zasilacz był lekko cieplutki a tablet dalej zero reakcji pomyślałem, że musi być coś innego.

Niepotrzebnie wgrywałem nowy ROM, też z problemami bo tablet był i na laptopie i pececie nierozpoznawalny - pewnie bateria 0%). Raz, się udało a że zapuściłem ROM Fatuma więc nie żałuję.

Dalej jest coś dziwnego z ładowaniem z zasilacza. Podłączę jest, piorunik na ikonce baterii, odkładam tablet, piorunik dalej jest. Po jakimś czasie włączam piorunika nie ma a po procentach widać że tablet się nie ładował. Jak na razie dzieje się tak przy każdym ładowaniu.

Czasem jak podłączę kabelek z zasilacza piorunik się nie pojawia, jak pokręcę wtyczką w gniazdku tableta to się pojawia.
    Jak ładowanie działa, kręcenie wtyczką go nie wyłącza. Jakaś magia. Ostatnio jestem b. zajęty i nie mam już chęci na zabawę z tabletem

BTW.
    Czy ładowanie taba zasilaczem i jednocześnie poprzez USB coś daje, w sensie szybkości?

eidit:
    a przed chwilą drugi już raz zrobiło sie że po odblokowaniu paluchem - tablet od razu wiesza się na home screen i wygląda jakbby obraz był trójwymiarowy bo jest przesuniecie kolorów. Pomaga tylko wyłączenie, może to wina romu Fatum? Nie wczytywałem się w tym temacie dokładniej.
    Ostatnio edytowane przez skandalsky ; 24-08-12 o 19:32

Telefon
    SGN/HD2
    Tablet
    GoClever Tab A73
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

eh od tamtego czasu kiedy się nie chciał właczyć, teraz się ciągle zawiesza bądź resetuje, sprawdzałem na ROMach: oryginalny 4.03, Fatuma HWv2 i HWv3 i dzisiaj na 4.04, niepodkręcany

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów