Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Tablet z Biedronki, pusta karta gwarancyjna

Sieć
    1
    Piwa (Postawione)
    14
    Piwa (Otrzymane)
    24

Domyślnie

zainstaluj "advance wifi lock" to apk z marketu. przy pierwszym uruchomieniu pozwol mu poprzestawiac cos tam (klikasz raz czy dwa "ok") i p[ozniej problem deep sleep znika. to jakis bug w kernelu. nie ma co ludzi winic. wkoncu to ludzie :/ nie wiem po co sie czepiac o bugi w oprogramowaniu. to tak jak reklamowac kompa bo windows sie zawiesil :/

Awatar Phil_ips

Telefon
    STAR B92M
    ROM
    Jelly Bean 4.1.2.
    Tablet
    Nexus 7 16GB
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez commo Zobacz posta
    zainstaluj "advance wifi lock"
    W tym przypadku kupujesz produkt, który składa się z urządzenia i oprogramowania. Jeśli nie działa zgodnie z zapewnieniem producenta, masz prawo skorzystać z uprawnień gwarancyjnych lub niezgodności towaru z umową - do wyboru klienta. Co do Twojego argumentu związanego z zawieszającym się OS w PC. Jeśli kupujesz składaka, ponosisz ryzyko błędnego zoptymalizowania komputera, na którym soft może się sypać. Natomiast jeśli kupujesz sprzęt markowy razem z OS, dostajesz od producenta sprzętu zapewnienie, że wszystko będzie działać OK. Taki przykład - czemu Apple się nie wiesza?

Phil

Awatar Dorone

Telefon
    LG - P760
    ROM
    Standard - Android 4.1.2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    49

Domyślnie

Phil to nie do końca tak, w komputerach stacjonarnych producent nie odpowiada za oprogramowanie, czyli np. Windowsa, zresztą w laptopach również nie. Jeśli jest usterka i jest wina oprogramowania, to ma prawo obciążyć Cię kosztami naprawy.

Awatar Phil_ips

Telefon
    STAR B92M
    ROM
    Jelly Bean 4.1.2.
    Tablet
    Nexus 7 16GB
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

Producent nie odpowiada tylko w sytuacji, gdy mówiąc kolokwialnie namiesza użyszkodnik. W pozostałych przypadkach jak najbardziej odpowiada poducent zestawu komputerowego. Wynika to międy innymi z licencji OEM dla producentów sprzętu. Druga sprawa, że w obecnych czasach, przy obecnym poziomie rozwoju OSów samoistne wieszanie się softu jest mało prawdopodobne, pomimo setek tysięcy możliwych konfiguracji komputerów. Z reguły soft wiesza się ze względu na błąd sprzętowy. I tu można dostrzec przewagę iOS, związaną z zamknięciem ich ekosystemu.

Phil

Telefon
    N1
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez commo Zobacz posta
    zainstaluj "advance wifi lock" to apk z marketu. przy pierwszym uruchomieniu pozwol mu poprzestawiac cos tam (klikasz raz czy dwa "ok") i p[ozniej problem deep sleep znika. to jakis bug w kernelu. nie ma co ludzi winic. wkoncu to ludzie :/ nie wiem po co sie czepiac o bugi w oprogramowaniu. to tak jak reklamowac kompa bo windows sie zawiesil :/
    Jest dokładnie tak jak piszesz, tylko odwrotnie.
    Advance Wifi Lock nie rozwiązuje problemu, tylko wyłącza WiFi. Jak pisałem próbowałem już wszystkiego - niech się teraz producent trochę pogimnastykuje.
    Poza tym nie wydaje mi się to problem programowy, bo od jego wykrycia producent opublikował już co najmniej 3 nowe wersje ROMów (1 x GB, 2xICS) i problem nadal w nich występuje.

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Mam podobną sytuację z kartą gwarancyjną, co autor wątku. Czy kartę gwarancyjną można podbić w dowolnej biedronce? Swój tablet kupiłem z drugiej ręki i do sklepu, w którym został zakupiony mam 500 km :P Tabletu nie mam potrzeby oddawać do naprawy, bo wszystko działa jak należy, ale gdyby była taka konieczność to chciałbym móc skorzystać z gwarancji.

Awatar Dorone

Telefon
    LG - P760
    ROM
    Standard - Android 4.1.2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    49

Domyślnie

tak mozesz w kazdej Biedronce. jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby jakiś serwis czepiał się, że karta ma pieczątke innego sklepu - z tej samej sieci - a inny jest paragon.

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    13

Domyślnie

nie wiem czy mowimy o tym samym problemie ale... wczoraj gdy wylaczylem tableta, nie moglem go w zaden sposob uruchomic, myslalem ze cos sie z♥♥♥♥lo, jednakze dzis sprobowalem znow go wlaczyc i udalo mi sie go odpalic... gdy znow go wylaczylem to problem znow sie pojawil, natomiast za 3-4 razem znow udalo mi sie go odpalic.. wczoraj bylo gozej
    ale jak go usypiam klikajac raz na power to nie zanotowalem takiego problemu

Awatar Phil_ips

Telefon
    STAR B92M
    ROM
    Jelly Bean 4.1.2.
    Tablet
    Nexus 7 16GB
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

http://forum.android.com.pl/f498/padajae-ca-bateria-179509/#post1514184
    tutaj masz rozwiązanie. Druga sprawa, karta gwarancyjna nie musi być podbita przez sklep. Wystarczy kopia paragonu i niepodbita KG. Testowane osobiście i potwierdzone przez serwis goclever.

Phil

Awatar maminekk92

Telefon
    Galaxy Note II
    ROM
    4.4.2
    Tablet
    Note 10.1
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    25

Domyślnie

Witam. Kupilem dwa takoe tabkety ocziwiscie w biedronce. Rowniez posiadaja problemy z wifiwybudzaniem. Na wszystkich softach oficjalnych i przerabianych. Jesli wgram oryginalnego z formatem to jest mozliwosc odzyskania pieniedzy ? Jesli tak to slac do gc ? czy isc do biedronki. ?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów