Strona 8 z 40 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 391

Wątek: Opinie na temat Goclever Aries 70.

Telefon
    Newman N1
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Dzisiaj na forach grasują przedstawiciele handlowi róznych producentów,zniechęcający do konkurencyjnego produktu, trzeba brać pod uwagę, że na tym forum, a nawet w tym wątku ma to miejsce

Ja z firmą GoClever nie mam związków bisnesowych, ale mam dobre wspomnienia odnośnie modelu A73 , dlatego kupiłem Ariesa.

Tablet
    GoClever Aries 70
    Sieć
    Aero2/ CyfrowyPolsat
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Ja mam do Was jeszcze 2 pytania:
    1)Kiedy będzie dostępna w Polsce wersja 10 calowa tego tabletu
    2) Czy jest mozliwość wymiany baterii w tych tabletach?

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jurekg Zobacz posta
    Dzisiaj na forach grasują przedstawiciele handlowi róznych producentów,zniechęcający do konkurencyjnego produktu, trzeba brać pod uwagę, że na tym forum, a nawet w tym wątku ma to miejsce
    Ja z firmą GoClever nie mam związków bisnesowych, ale mam dobre wspomnienia odnośnie modelu A73 , dlatego kupiłem Ariesa.
    Jeśli odniósł się Pan do mojego postu to odpowiadam, że nie pracuję jako przedstawiciel handlowy w żadnej z wymienionych przeze mnie firm. Jako konsument opisałem tylko własne doświadczenia z Ariesem. Gdyby ktoś przed wysyłką kolejnego egzemplarza sprawdził ekran czy nie ma wad to pewnie wziąłbym GoClever'a bo stosunek ceny do możliwości jest rewelacyjny , niestety mam do wyboru trzy opcje :
    1) Spróbować 3 egzemplarz Ariesa
    2) Wymienić za dopłatą na inny model o czym wspomniałem
    3) Odstąpić od umowy i zażądać zwrotu pieniędzy.
    Jakby co to dysponuję fotografiami zablokowanych pikseli.

Telefon
    Insignia 5X , Quantum4
    Tablet
    Goclever R974.2 ,Goclever M813G,GocleverAries 70
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Witam !!! Ariesa 70 użytkuję już ponad tydzień .Niestety kupiłem go w Komputroniku jeszcze za 629 zł ,a teraz zdążył już potanieć.Generalnie jestem z niego bardzo zadowolony, w szczególności zaskoczyła mnie bardzo wysoka jakość wykonania.
    PS. Ta wzmiankowana opinia w Komputroniku ,mówiąca o nawigacji Mireo ,jest mojego autorstwa(z resztą ,byłem pierwszy) , a dzięki temu forum ,dowiedziałem się że można bez problemu zainstalować polskiego lektora. I jeszcze jedno , bateria spokojnie wytrzymuje ok. 2 dni niezbyt intensywnej eksploatacji. W domu użytkuję tablet 9,7 cala ,a Aries 70 to urządzenie wybitnie mobilne.

5. Piwa goofygoofy postawił(li) piwo(a) za posta.

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

jurekg: dzieki wielkie za info na temat lektora w nawigacji. Dobrze ze sprawdziles i mozna zainstalowac polskiego lektora

Telefon
    Sony Xperia Z
    ROM
    Android 4.2.2
    Tablet
    Goclever Aries 70
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    13

Domyślnie

Ja również nie jestem w jakikolwiek do sposób powiązany z firmą goclever. Miałem kiedyś goclever a103 i byłem nim bardzo rozczarowany, sprzedałem go po tygodniu użytkowania, natomiast aries 70 to całkiem inne urządzenie, przede wszystkim lepiej wykonane, kilkakrotnie szybsze w działaniu oraz lepiej zoptymalizowane.

Tablet użytkuję już od ponad tygodnia i nie mam do czego się przyczepić... no może do tych klawiszy z lewej strony, a mogłyby być z prawej :-)

Telefon
    Samsung i9000 Galaxy S
    Tablet
    Goclever Aries 70
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Czy ktoś z was próbował aktualizować system za pomocą programu GoCleverAutoUpdate? robiłem to już kilka razy, za każdym razem jest jakaś aktualizacja. Tablet pobiera ją, restartuje się i coś instaluje w trybie recovery. System wstaje, wchodzę do programu GoCleverAutoUpdate i znowu znajduje jakąś aktualizacje. Czy tych aktualizacji systemowych jest tak dużo? Czy to jest ta sama i instalacja kończy się niepowodzeniem? Czy ktoś wie?

---------- Post dołączono o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

napisałem do serwisu, ciekawe co odpowiedzą

Telefon
    Sony Xperia Z
    ROM
    Android 4.2.2
    Tablet
    Goclever Aries 70
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    13

Telefon
    galaxy ace
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Testował ktoś czy działa w GPS funkcja TMC ??

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

@michael26
    1) Już jest "tymczasowo niedostępny", ale chyba można zamówić: GoClever ARIES 101 3G + Mapa PL Gratis - Komputery - Komputronik notebooki, komputery i elektronika
    2) Z pewnością nie ma możliwości wymiany baterii bez silnej ingerencji w sprzęt. Rzuć okiem, jak taka bateria może wyglądać: Ainol Novo Google Android Tablet PC News - Ainol Novo 7 Nymy AX1 3G Review

@miserere
    Ja bym na Twoim miejscu jeszcze spróbował, bo w tej cenie - jak wspomniałeś - ciężko znaleźć coś podobnie funkcjonalnego i wydajnego zarazem. Chyba, że coś polecisz - wówczas sam jeszcze przemyślę swój zakup.

A jeśli chodzi o przedstawicieli handlowych, to wszędzie ich pełno Pomijając ich namowy, staram się zawsze po pierwsze dobrze określić, czego potrzebuję, a następnie porządnie sprawdzić rożne opinie przed zakupem wybranego sprzętu, który spełnia moje wymagania. Doradzałem paru znajomym w zakupach właśnie na podstawie researchu w sieci - byli zadowoleni, a tymczasem to będzie mój pierwszy sprzęt z Androidem. Wcześniej przez jakiś czas używałem iPada, ale szybko mi się znudził - był bez multitaskingu, trudności w synchronizacji z Windowsem, no i nieporęczne bydle 9,7''.
    Ostatnio edytowane przez parura ; 17-09-13 o 22:14

Strona 8 z 40 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów