Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: jak uruchomic USB?

Telefon
    lg
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie jak uruchomic USB?

podlaczam usb do tabletu , wchodze na MyPad i nic. Jak moge sie dostac do zawartosci USB? tzreba to jakos aktywowac czy przez jakies inne miejsce sie tam wchodzi? może ktos pomóc? Pozdrawiam

Awatar Konrado92

Telefon
    Samsung Galaxy S4 LTE i9505
    ROM
    Stock 4.3
    Tablet
    Asus VivoTab Smart ME400C
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    15
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

nie wiem jaki masz tablet czy i71 czy i70 , ale wydaje mi się że jest tak samo. Więc ściągnij sobie z marketu menadżer plików, jak już ściągniesz , podłączasz pendriva , i wchodzisz w folder udisk1, lub udisk2, zależy w które gniazdo podłączysz pendriva

Możesz też poszukać w tym MyPad folderu udisk , ale nie wiem czy on tam pokazuje bo go nie używałem

Telefon
    lg
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

znalazlem jakies aplikacje ale wfolderach udisk1, lub udisk2 nic nie widzi. ogolnie to MyPad powinien wyswietlic (tak przynajmniej zrozumialem z instrukcji) ikony tabletu , kartySD lub USB ale pokazuje tylko zaartosc tabetu. wydaje mi sie jednak ze cos moze byc nie tak za adapterem, tak jakby wogule nie windzialo pendriva.

Awatar Konrado92

Telefon
    Samsung Galaxy S4 LTE i9505
    ROM
    Stock 4.3
    Tablet
    Asus VivoTab Smart ME400C
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    15
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

napisz jeszcze jaki masz model tabletu, i zrób screena głównego polderu gdy wejdziesz w MyPad. I jeszcze raz namawiam do ściągnięcia z marketu aplikacji "menadżer plików" jest o wiele lepszy, prostszy.

Telefon
    lg
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

moj model to TAB i71 .MyPad po uruchomieniu wyglada tak http://oi42.tinypic.com/s4qp9z.jpg
    znalazlem w zainstalowanych aplikacjach aplikacje DocumentsToGo ale tam foldery sa puste . "menadżer plików" moze sobie zainstaluje jak bede mial w tablecie dostep do sieci, bez tego nie da rady. zadzwonie jutro na pomoc do GoClever moze cos podpowiedza. cyb aze ktos znajdzie jakies rozwiazanie

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

MyPad z tego co pamiętam (już go nie mam) wyświetla taki pasek na górze z wyborem "LOCAL", "Udisk", "SDcard" zależnie od tego co jest podłączone. Skoro tego nie ma i foldery o których było wspomniane wcześniej są puste wskazuje to jakiś inny problem. Czy pamięć USB jest sformatowana w FAT32? Na próbę sformatowałem pendrive w NTFS i również u mnie nie działa.

Telefon
    lg
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

FAT32. Wlasnie wsadzilem do kompa microSD. teraz rzeczywiscie pojawil sie na gorze ekranu pasek wyboru "Local" oraz "SD1". i mam dostep do tego co jest na microSD.

Uprawnienia umieszczania postów