Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Jak wgrać androida na Tablet

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Unhappy Jak wgrać androida na Tablet

Witam
    Mam Problem, mianowicie. Jestem posiadaczem Tabletu LarkMe 70.2s, przy próbie włączenia go, włącza się do czasu pojawienia się napisu "android" i może tak chodzić w kółko aż bateria padnie. Jedyne co mogę zrobić to podłączyć go do komputera i wtedy się uruchamia ale gdy tylko odłączę go od portu usb znowu pojawia się napis "android" na środku ekranu (tak jak przy włączaniu tableta) i znowu można czekać latami a i tak się nie włączy dalej.

Stąd moje pytanie jak wgrać nowy system android 4.0.3 który pobrałem już z innego tematu. Poprosił bym o jakaś instrukcje albo pomoc co mogę zrobić żeby udało się aktualny system postawić na nogi... Oczywiście za sugestie typu "zanieś do serwisu niech Ci naprawią" dziękuje...

Pozdrawiam

Telefon
    N8
    Tablet
    Lark FreeMe 70.2s
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Proponuje zapoznać się z oficjalną stroną LARKA a dokładnie z instrukcją aktualizacji do ICS pod adresem Lark - Nawigacja GPS, Tablety, Odtwarzacze MP3 i MP4, DVD, TV

Telefon
    Motorola Defy +
    ROM
    4.03
    Tablet
    Lark FreeMe 70.02S
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Witam

Spoiler: Pokaż/Ukryj
    Proponuje zapoznać się z oficjalną stroną LARKA a dokładnie z instrukcją aktualizacji do ICS pod adresem Lark - Nawigacja GPS, Tablety, Odtwarzacze MP3 i MP4, DVD, TV

Proszę jednak pamiętać, że romy ze strony producenta nie działają poprawnie. Po wgraniu mogą pojawić się problemy z wyświetlaczem dotykowym. W moim przypadku zarówno po aktualizacji do 4.0 (ICS) jak i ponownym postawieniu 2.3 nie działał dotyk.
    Proponuję wgrać od razu rom od Kiano w którym działa wszystko.

Tu znajduje się obraz:

Kod html:
    http://www.my-server.pl/kiano/cityII...CITY2-ver2.img
    Pozdrawiam

behemot80

Telefon
    N8
    Tablet
    Lark FreeMe 70.2s
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

No właśnie różnie to bywa z tymi romami bo mi np. ten od kiano nie dział a działa aż miło ten producenta, więc w sumie dobrze, że dodałeś ten od kiano bo albo jeden albo pójdzie a instrukcja wgrywania jest taka sam

Awatar mathieuhtc

Telefon
    SGS II
    ROM
    4.0 Ice Cream Sandwich
    Tablet
    Lark FreeMe 70.2S
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Mi tez ten kiano nie dziala, wywala na napisie android

GT-I9100 been here ...

Telefon
    N8
    Tablet
    Lark FreeMe 70.2s
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mathieuhtc Zobacz posta
    Mi tez ten kiano nie dziala, wywala na napisie android

GT-I9100 been here ...
    dokładnie jak mi

Awatar Face

Telefon
    HTC One S Gray S4
    ROM
    2.3.6/2.3.6/2.3.3
    Tablet
    GoClever TAB A73
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    98
    Piwa (Otrzymane)
    256

Domyślnie

Podłączę się do tematu
    Znajomy dał mi wczoraj takiż właśnie tablet i poprosił, żebym mu wgrał aktualizację do 4.0, teraz jest wgrany oryginalny 2.3.4
    Problem w tym, że jak chcę robić według instrukcji ze strony, to nie działa.
    Wygląda tak, jakby w ogóle nie reagował na przycisk reset, poza tym chyba jest też problem ze sterownikami, bo windows nie rozpoznaje urządzenia, a podanie ścieżki do sterowników zawartych w paczce z softem nic nie daje.
    Czy mógłby ewentualnie ktoś zarzucić paczkę ze sterownikami pod Win7 Pro 32bit, żebym sprawdził?
    Nie jestem już moderatorem. Proszę do mnie nie pisać w sprawach dotyczących moderacji! Wszystkie wiadomości poruszające tą kwestię będą ignorowane i usuwane bez czytania.
    Od tego macie teraz nową ekipę

Awatar mathieuhtc

Telefon
    SGS II
    ROM
    4.0 Ice Cream Sandwich
    Tablet
    Lark FreeMe 70.2S
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

www.4shared.com/zip/jZWMlo2l/40_for_702S.html - oficjalny ics

http://www.4shared.com/zip/w9AF-iQ4/livesuite.html - livesuit

http://www.4shared.com/zip/ZkQ0QCVZ/...A10_32and.html - sterowniki

W innym poscie kolega zamiescil te linki, na viscie bez problemow, moze i na siodemce dziala

Maly poradnik:
    Podlacz wylaczony tablet trzymajac reset przez 3-5 sek i podlacz usb az przy przycisku power zobaczysz czerwone swiatelko (wszystko przy uruchomionym livesuit i wybranym .img )
    poczekaj z 10 sek i wyskoczy Ci okienko w PC czy chcesz zainstalowac system i sformatowac.
    jezeli nie wyskoczy, to podlacz jeszcze raz tablet z resetem pod usb, poczekaj z 10 sek i wyjmij usb i podlacz, wtedy juz powinno dzialac.
    jezeli nie, to naciskaj regularnie 10 razy power, wtedy sie powinno wlaczyc.
    jezeli nie zadziala ( co bedzie baaaardzo dziwne ), skombinuj sprzet z xpekiem czy vista i po problemie

EDIT: @margii jak kupiles tablet, miales 2.3 czy juz ICS ?

GT-I9100 been here ...

9. Piwa tableciątko, Face postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar souacz

Telefon
    GT-i9070, GT-i9100
    Tablet
    TF300TG, TF101G
    Sieć
    Play, Orange
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    15

Domyślnie

działa na win7-32 Ultimate, tez miałem problem ze sterownikami ale po zainstalowaniu tych od ADB już nie wołał o sterowniki i aktualizacja poszła.
    BTW: moim zdaniem wgranie ICS nic nie wnosi, pogarsza komfort obsługi (mniej aplikacji w Play, przestrzeń na aplikacje itd.); wróciłem do 2.3.4 po 2 dniach z ICS; dosinstalowałem tylko sklep Play zamiast marketu i jestem zadowolony

Na tych, które były sprzedawane z 2.3.4 dział chyba tylko ten oryginał. Trzeba spojrzec na nr seryjny, ja mam CF120300... i tak było jak powyżej. Córka ma cos koło CF120600.... i był kupiony z ICS, próbowałem cos kombinować, musiałem zainstalowac od nowa i na tym z Larka nie działał dotyk, ten z Kiano dział dobrze
    Ostatnio edytowane przez souacz ; 03-08-12 o 18:50

Awatar mathieuhtc

Telefon
    SGS II
    ROM
    4.0 Ice Cream Sandwich
    Tablet
    Lark FreeMe 70.2S
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Wedlug gustu Wystarczy zainstalowac ten romik lekko zmieniony wgrac i masz full sklep lepszy niz w 2.3, partycje powiekszona, i wygodniej jest
    Ja jeszcze ustawilem sobie w allwinner mod widocznosc jako motorcia xoom, i dla wlasnej wygody dpi na 160 ( jako smartphone ), jak dla mnie, poezja

GT-I9100 been here ...

12. Piwa patech, antmoszyns postawił(li) piwo(a) za posta.
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów