Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 102

Wątek: Wymiana karty SIM na Micro

Awatar darkkain

Telefon
    Galaxy S4 GE 4.4.4
    Tablet
    Galaxy Tab S 8.4 LTE
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    50

Domyślnie

Mi się nie chciało iść do operatora i wyciąłem przy wykorzystaniu -> http://www.stochasticgeometry.ie/wp-...Y_microsim.pdf
    Żadnych problemów nie było

2. Piwa wanter postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    GT-i9300
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mi w T-mobile wymienili od ręki i za friko, wystarczy powiedzieć tak jak ja że nie działa usluga sim extra tak jak należy i od ręki wymieniają bez sprawdzania czegokolwiek i za darmo

Telefon
    SGS 3 Blue
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mnie przy podpisywaniu umowy w T-Mobie dali zamiast micro, zwykłą kartę sim do SGS3 . Jak wróciłem po godzinie, żeby mi wymienili na micro, to sprzedawca stwierdził, że normalnie to kosztuje 30zł ale, że to już 9 numer u nich to dadzą za darmo. Łaska naszych operatorów nie zna granic .
    Nie dość, że sprzedawca nie wie co sprzedaje to jeszcze udaje dobrodusznego. Pomijam, że w umowie były dwa byki, które musiałem odkręcać po tygodniu.

Awatar disip

Telefon
    SGS4
    ROM
    4.4.4 AOSP
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    22
    Piwa (Otrzymane)
    45

Domyślnie

W Playu ogólnie jakakolwiek wymiana SIM jest darmowa. Nawet jeśli zablokujemy złym PINem i PUKiem - otrzymamy duplikat za darmo.
    I to się właśnie nazywa prawidłowe podeście - klient nie będzie płacił dodatkowo za coś, dzięki czemu ładuje nam itak sporo kasy do kieszeni.

Awatar Joe Black

Telefon
    NOTE 3 & XPERIA Z1
    ROM
    4.4.2 & 4.3
    Tablet
    iPad AiR ios 7.0.1
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    17
    Piwa (Otrzymane)
    165

Domyślnie

Ja kiedys przycinalem ręcznie i czy to były stare sim czy te nowe z mniejsza blaszka to nie byl problem,musicie w Wikipedii znaleść wymiary microsim,wziąć linijke i zaznaczyć gdzie ciąć...
    A w Orange wymiana kosztowała mnie 25zl za karte ktorej po tygodniu nie uzywalem bo wymienilem na play i tam dali mi za free(mieli ostatnia)

Telefon
    iPhone 3GS / Samsung Galaxy S3
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Przed wymianą karty na micro zadzwoniłem do salonu T-mobile aby spytać o cenę . Konsultant powiedział mi, że 30zł. Poszedłem do salonu i facet wymienił mi kartę, powiedział że to wszystko i nie zażądał ani złotówki.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    SGS, SGS 2, SGS3
    Tablet
    Galaxy Tab 10.1, Nexus 7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    543
    Piwa (Otrzymane)
    1707

Domyślnie

Ok wszystko już zostało napisane - zapraszam do czytania.

Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu
    [CENTER][COLOR="#FF0000"]Twój temat narusza[/COLOR] [URL="http://forum.android.com.pl/f13/regulamin-forum-android-com-pl-95550/"]Regulamin Forum[/URL] [COLOR="#FF0000"][B]pkt 4.3[/B][/COLOR] [COLOR="#0066ff"][B]Nazwa wątku, powinna być krótkim streszczeniem twojego postu. Powinna zawierać opis problemu i w czym należy ci pomóc[/B].[/COLOR][/CENTER] [B][COLOR="#cc3300"]Przydatne Linki:[/COLOR][/B] [url]http://forum.android.com.pl/f14/jak-poprawnie-nazywaae-tematy-na-forum-tutorial-46402/[/url] [url]http://forum.android.com.pl/f14/tutorial-zmiana-tytua-u-wae-tku-350379/[/url]

Awatar deedee

Telefon
    XPERIA S
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

byłem dzisiaj w salonie plusa M1 bytom, zapytałem, Pani się spytała MIX, abonament czy na karte, powiedziałem MIX i zarzyczyła sobie 12zł z groszami. Nie wiem jak to będzie wyglądać w abonamencie/na kartę ale myślę że ponad 20zł nie powinno przekroczyć.

---------- Post dołączono o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

sorki, nie widziałem obrazka nademną

Awatar VenomPlug

Telefon
    Samsung Galaxy S3, Samsung Note
    Tablet
    SGT P-1000
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Wymiany na micro zarządałem zaraz po odebraniu fona (T-Mobile). Dodałem że karta jest stara i nie obsługuje wielu usług. Sprawdził, sprawdził, wymienił od ręki za free, operacja trwała może z 2 min. Generalnie u T-Mobile liczą sobie te 30zł, najlepsza opcja jest w Play gdzie nie mają prawa pobierać za to kasy. Jeśli wymieniasz faktycznie starą kartę - podkreśl ten fakt, sprawdzą i zrobią za darmo. Prawda jest taka że zawsze lepiej wymienić niż np. bawić się w wycinanki. A, i niedługo wejdzie Nano-Sim. Naprawdę nie nadążam za tymi trendami pomniejszania/zmieniania czegoś co jest od zawsze obecne i się sprawdza

Awatar areek1990

Telefon
    e7, Hd2,SGS3
    Tablet
    Motorola xoom
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie Odp: Wymiana karty SIM na Micro

Ja w pley powiedziałem ze chcę wymienić na micro. I nic nie musiałem mówić że stara czy coś.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów