Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 147

Wątek: Kies/Odin nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia (inne problemy)

Telefon
    Galaxy S III
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Kies/Odin nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia (inne problemy)

Witam,
    ciężko być konkretnym w tak nietypowym przypadku, mianowicie kies działa jak chce. Czasem łączy się od razu, czasem za 3 razem. Siedzę i przeinstalowywuje sterowniki usb z xda, z kies i tak na zmianę. W całej sprawie jest jednak jedna "stała" mianowicie jak już kies działa to nie jestem w stanie wykonać backupu aplikacji - backup leci do momentu kiedy archiwizowane są aplikacje i się wysypuje. Próbowałem z kartą pamięci, bez karty po restarcie, przed restartem. Dodam że jestem na świerzo po update z LE2, natomiast problem zauważyłem dzisiaj przed i po update (testowane na root przed update, po update bez root i po roocie) na zrootowanym sofcie który dostałem z telefonem **8 nie było problemów z backupem.

Wiem że powodów może być 1000 i jedyne w czym możecie mi pomóc to sypać propozycjami aż w końcu któraś okaże się trafna.
    Czy istnieje jakiś sposób na backup podobny do tego wykonywanego przez itunes czy kies ale bez tych problemów jakąś alternatywną metodą? robię backup CWM ale jak już przyjdzie pora upgradu 3'plikowcem to w zasadzie poza kontaktami i sms zostane z niczym.

Szukałem na forum, ale jeżeli był podobny temat to w ramach skruchy kopne się w czoło.
    Ostatnio edytowane przez duchsw ; 12-07-12 o 21:56

Telefon
    Galaxy S4
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Dołączam się do tematu, mnie też przerywa backupowanie aplikacji... może ktoś ma pomysł jak sprawdzić na której się sypie ?

Telefon
    SGS3
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez duchsw Zobacz posta
    Witam,
    ciężko być konkretnym w tak nietypowym przypadku, mianowicie kies działa jak chce. Czasem łączy się od razu, czasem za 3 razem. Siedzę i przeinstalowywuje sterowniki usb z xda, z kies i tak na zmianę. W całej sprawie jest jednak jedna "stała" mianowicie jak już kies działa to nie jestem w stanie wykonać backupu aplikacji - backup leci do momentu kiedy archiwizowane są aplikacje i się wysypuje. Próbowałem z kartą pamięci, bez karty po restarcie, przed restartem. Dodam że jestem na świerzo po update z LE2, natomiast problem zauważyłem dzisiaj przed i po update (testowane na root przed update, po update bez root i po roocie) na zrootowanym sofcie który dostałem z telefonem **8 nie było problemów z backupem.

Wiem że powodów może być 1000 i jedyne w czym możecie mi pomóc to sypać propozycjami aż w końcu któraś okaże się trafna.
    Czy istnieje jakiś sposób na backup podobny do tego wykonywanego przez itunes czy kies ale bez tych problemów jakąś alternatywną metodą? robię backup CWM ale jak już przyjdzie pora upgradu 3'plikowcem to w zasadzie poza kontaktami i sms zostane z niczym.

Szukałem na forum, ale jeżeli był podobny temat to w ramach skruchy kopne się w czoło.
    Spróbuj jeszcze raz wyłączając program antywirusowy-u mnie pomogło(AVAST)
    Ostatnio edytowane przez seba112 ; 03-10-12 o 13:18

Awatar androidHTCmagic

Telefon
    SOON Galaxy S3
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    25
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie Kies nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia (inne problemy)

Witam mam problem z połączeniem telefonu z Kies-em
    Kies nie wykrywa mi telefonu a system nie widzi do niego sterowników,

dzięki za sterowniki, problemem była aktualizacja programu kies na starszej wersji wszystko działa.
    PS. post można zutylizować
    Ostatnio edytowane przez androidHTCmagic ; 29-10-12 o 18:11

Awatar BartT-GSM

Telefon
    Note 3 ,iP5S
    ROM
    Fresz
    Sieć
    ZasięgWszystkichSie
    Piwa (Postawione)
    45
    Piwa (Otrzymane)
    645

Domyślnie

[WARNT]dddddddddddddddddd[/WARNT]

Sprobuj zainstalowac sterowniki.
    Sa w temacie : http://forum.android.com.pl/f551/fla...-i9300-177740/
    Szybka LCD i9300, i9505// i9100,Note I i II,ACE,Nexus 7/ OTG 3.0 Note 3 z zasilaniem

Awatar marcopolo77

Telefon
    Samsung Galaxy S3
    ROM
    MS Team HD 7.1
    Sieć
    Virgin UK
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: Kies nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia

U mnie jedynym rozwiązaniem był zakup dodatkowej karty usb. Okazało się że porty w moim kompie miały problem z rozpoznaniem telefonu. Na laptopie było wszystko ok. Walczyłem że sterownikami cały dzień i nic. Karta PCI rozwiązała problem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    Galaxy S5+Gear2 NEO
    ROM
    G900FXXU1ANE2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

witam, od tygodnia jestem posiadaczem w swoim laptopie windows 8 i od tego czasu mój SGS nie wykrywany jest przez komp. instalowałem już chyba wszystkie możliwe sterowniki i nic,kto mi podpowie co jeszcze można z tym zrobić?

Awatar Acid89

Telefon
    Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S III
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie Odp: Kies nie wykrywa telefonu, system nie rozpoznaje urządzenia

Nie wiem jak z Win8... jaką masz wersję WMP?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

9. Piwa boolzee postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    iphone 4
    Sieć
    2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Posiadam galaxy s III z softem 4.0.4 chciałem zainstalować najnowszy soft przez program kies.

Wszystko idzie niby zgodnie z planem telefon się aktualizuje dochodzi do końca etapu i od nowa się łączy z programem ale telefon ostatecznie nie zostaje zaktualizowany.
    Brak jakich kolwiek błędów,po prostu w kółko można robić update a i tak to nie daje efektów.

Co mogę robić nie tak ?

Aktualizacja via WIFI odpada bo wyrzuca błąd żeby czekać w kolejce czy coś tym stylu

Telefon
    SGS, SGS 2, SGS3
    Tablet
    Galaxy Tab 10.1, Nexus 7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    543
    Piwa (Otrzymane)
    1708

Domyślnie

użyć odina