Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Nie mogę wysłać smsa do jednej osoby.

Awatar motochic

Telefon
    Sony Xperia Z1
    ROM
    14.1.G.2.257 (4.2.2)
    Tablet
    iPad2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    12

Domyślnie Odp: Nie mogę wysłać smsa do jednej osoby.

Może sprawdź sobie w: Wiadomości > Ustawienia > Limit wiadomości na rozmowę

Pozdrawiam

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    Samsung Galaxy SIII
    Sieć
    T-Mobile, Aero2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Oto co mi odpowiedział Samsung:

Szanowny Kliencie
    W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
    W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Opisany błąd sugeruje błąd w czasie aktualizacji systemu Android. W tej sytuacji sugeruję kontakt z najbliższym Autoryzowany Centrum Serwisowym w celu wymiany oprogramowania telefonu. Poniżej zamieszczam link, pod którym znajdzie Pan pełną ich listę:

http://www.samsung.com/pl/support/lo...RVICE.LOCATION

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Z poważaniem

Awatar wyciorek69

Telefon
    Galaxy S III
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    26

Domyślnie Odp: Nie mogę wysłać smsa do jednej osoby.

Nie jest to błąd spowodowany aktualizacja. Też mnie to spotkało, a nie dokonywałem dłuższy czas żadnej aktualizacji. Siedziałem sobie spokojnie na BLH1 i od czasu aktualizacji to tejże wersji nic nie było ruszane. Problem pojawił się ot tak, z chwili na chwilę, dosłownie. Jeżeli dobrze pamiętam, podczas pisania z osoba do której później nie dało się już wysłać żadnej wiadomości. Dobrze że ktoś tu o tym wspomniał, bo osobiście miałem pretensje em adresata że mu moje wiadomości nie dochodzą

Pozdrawiam

Wytapane z mojego Samiego przy pomocy Tapatalk

Awatar igor-s

Telefon
    samsung galaxsy s3
    Sieć
    three
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ppanowie. Bywa tak ze ludzie pisza swoj kontakt z zerem w skypie. Jesli masz ta osobe tez ks. Tel to moze byc bez zera lub w ks z konta samsung. Jesli tez ktos wkozysta z kierunkowych kraju to zero wlasnie przeszkadza. Ja tak mialem z kolesniem na skypie ( zaznaczyl nr kierunkowy i wpisal nr z zerem) za cholere nie moglem sie z nim skontaktowac po synchronizacji kont

Awatar zygielsky

Telefon
    S 5
    ROM
    G900FXXU1ANCE
    Tablet
    Galaxy Tab 2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Udało Wam się jakoś rozwiązać ten problem?? U mnie jest to samo i tylko i wyłącznie nie mogę wysłać smsa do jednego kontaktu. Mms wysyła normlanie dzwonić też się da.
    EDITzwoniłem w tej sprawie do jednego z serwisów i jedynie co mi powiedzieli to to że coś mogło pójść nie tak przy ostatniej aktualizacji i kazali sie zgłosić na powtórne wgranie oprogramowania. Kurde telefon mam dwa dni i już takie cyrki :/
    Ostatnio edytowane przez zygielsky ; 24-10-12 o 12:39

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam ponownie.

U mnie problem rozwiązany

Ale, po kolei :
    W moim przypadku problem nie był związany z limitem wiadomości, zablokowanym kontaktem itp.
    Ponieważ mogłem tylko otrzymywać smsy (miałem już kilka wysłanych i otrzymanych) w pewnym momencie skasowałem wszystkie wiadomości oraz daną osobę (cały kontakt).
    Założyłem ponownie pod trochę inną nazwą, został tylko ten sam nr telefonu komórkowego.
    Podczas gdy wiadomości jeszcze nie było żadnych, zauważyłem, że mogłem wysłać jednego smsa (ale jak dobrze pamiętam musiał być pierwszy jako wysłany), później ponownie wyskakiwał błąd.
    Tak kilka razy kasowałem cały wątek smsowy - wszystkie smsy z daną osobą, aż za którymś razem dziwnym trafem problem się rozwiązał sam. Teraz mogę wysyłać bez problemów.
    I nie mam pojęcia jak to się stało, czy to co zrobiłem miało jakiś wpływ, ale może komuś się powtórzy moja sytuacja i przybliży szybsze i pewniejsze rozwiązanie problemu.

pozdrawiam

Awatar zygielsky

Telefon
    S 5
    ROM
    G900FXXU1ANCE
    Tablet
    Galaxy Tab 2
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

U mnie niestety twój sposób nie pomaga. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia czym to jest spowodowane że tylko z tą jedną osobą mam taki problem.
    EDIT: Z ciekawości zmieniłem kartę sim i o dziwo wszystko śmiga ładnie pięknie także to nie będzie wina telefonu i oprogramowania. Zgłosiłem problem do T i zobaczymy czy coś zrobią. Tylko czas realizacji może potrwać do 60h :/
    EDIT 2:Zainstalowałem aplikacje do sms Go Sms Pro i odziwo wszytsko smiga ładnie czyli wychodzi na to że systemową aplikację coś boli :/
    Ostatnio edytowane przez zygielsky ; 12-11-12 o 12:39

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam,
    miałam identyczny problem, więc zrobiłam coś, co pewnie uczyniono by w serwisie - przywróciłam ustawienia fabryczne.
    Nareszcie działa Oczywiście musiałam od nowa instalować wszystkie aplikacje, dzwonki itd. ale ponieważ nie korzystam z wielu, to nie zajęło mi to dużo czasu.
    Polecam i pozdrawiam.

Telefon
    Samsung Galaxy S III
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Qde mnie to dopadlo dziś :/ wczoraj byla jakas aktualizacja. w sumie nic sie nie zmienilo (tylko cyferki w danych telefonu) i w sumie dzis zauwazylem ze moge otrzymywac smsy a nie moge ich wysylac :/ Ani GO SMS ani standardowy nie wysyla :/ DO NIKOGO Przeciez nie bede kasowal calej zawartości telefonu :/ chore to jest !! Macie jakies inne pomysły ???

UPDATE wiadomosci:

SMS juz wychodzą... ale NIE MOGE DZWONIC DO NIKOGO :/

Wszystko wróciło do normy
    Ostatnio edytowane przez simon75 ; 21-02-13 o 11:30

Telefon
    Samsung Galaxy S
    ROM
    Darky's v9.4
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

a ja wam powiem ze przez dwa lata uzytkowałem sgs1 i jakies 2-3 miesiace temu sie pojawilo tak ze mialem taki sam przypadek nie moglem pisac smsow tzn tylko 1 dochodzil a potem nic a dzwonic oczywiscie moglem jakos to przezylem i zamienilem telefon na sgs3 ktorego mam juz tydzien oczywiscie z nowa karta sim bo micro sim byla potrzebna i co się stało?? znowu to samo... mam z sieci Plus i problem z wysylaniem chyba tyczy sie tylko sieci orange

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów