Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Root, s-off - czy warto i czy będę miał dostepną aktualizację do JB z poziomu telefonu

Telefon
    HTC ONE X S720e
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    0

Question Root, s-off - czy warto i czy będę miał dostepną aktualizację do JB z poziomu telefonu

To mój pierwszy temat. Jeżeli piszę w złym dziale - proszę o przeniesienie, jeżeli nazwa tematu jest zła - proszę o zmienienie, jeżeli temat już był - szukałem, nie znalazłem - proszę o link.
    No, ale koniec tych próśb.
    Mam mojego X-a od miesiąca, rom w wersji 4.04 chyba nie brandowany (tj. telefon z salonu plusa)
    Jako, że Titanium backup, gameCIH... ...i tysiące innych aplikacji wymagają roota chciałem takowego zrobić - jednak metodą one click root z s-on się nie udało.
    Rozważam więc odblokowanie bootloadera i zrobienie roota po normalnemu (tutaj problemu nie będzie, rootowałem już inne htc)
    I teraz mam wątpliwości - czy po odblokowaniu bootloadera i zrobieniu roota dalej dostanę aktualizację do JB z poziomu telefonu ?
    Od razu kolejne pytanie - ponoć da się wyłączyć na stałe przyciski pod ekranem (ich podświetlenie daje po oczach w nocy, a przecież wiem gdzie który gdzie jest więc nie wiem po co to komu...) a więc - jak to zrobić ?
    Z góry dziękuję za pomoc

Telefon
    SGS5
    Tablet
    iPad, Surface Pro
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Z poziomu telefonu chyba tak, jeśli wgrasz z powrotem oryginalny ROM i przywrócisz stockowe recovery. Przyciski da się wyłączyć (mnie też cholernie irytują) w narzędziach niektórych romów, np w ARHD czy viper. Ta aplikacja : https://play.google.com/store/apps/d...NvbS5oYXhvciJd pozwala "ściemnić" kolory na ekranie, jeśli najniższe podświetlenie jest zbyt jasne. Ma też opcję wyłączenia podświetlenia soft keyów, więc możesz zostawić kolory na 100% a wyłączyć jedynie podświetlenie klawiszy. Robiłem tak w SGS2, nie wiem czy działa w HOX.

Telefon
    HTC ONE X S720e
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Niestety screen filter nie wyłącza podświetlenia, właśnie sprawdziłem
    Odnośnie stockowego romu... w sumie potrzebuje tylko roota, romu ani recovery bym nie zmieniał, chce mieć uprawnienia SU, aktualizacje na bieżąco, i wyłączyć te przyciski

Awatar Smogg

Sieć
    Piwa (Postawione)
    199
    Piwa (Otrzymane)
    1013

Domyślnie

[faq][/faq]

Oficjalne aktualizacje wymagają oficjalnych softów, bez żadnych nieoficjalnych modyfikacji.
    Nie wyłączysz na stałę podświetlenia bez roota.
    Na forum panuje zasada 1 temat = 1 problem / 1 pytanie.
    I odpowiadając na pytanie z tematu wątku - a czy warto kupować samochód sportowy, czy pickupa? No właśnie, każdy ma inne potrzeby, odpowiedz sobie na to pytanie sam, po lekturze wątków wskazujących na to, z czym się wiąże takie odblokowanie i dalsze grzebanie w słuchawce.
    ♙♘♗♖♕♔ PW Helpdesk ♚♛♜♝♞♟
    Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse.
    "Wgl" to skrót używany przez tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo napisać "w ogóle".

Uprawnienia umieszczania postów