Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sony Companion, a połączenie z telefonem przez WIFI

Telefon
    Sony Xperia S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Sony Companion, a połączenie z telefonem przez WIFI

Chciałem podłączyć SXSa do komputera przez wifi, ale niestety w żaden sposób nie mogę ich połączyć. Wybieram w Sony Companion sobie sposób łączenia na 'Połączenie Wi-Fi', podążam zgodnie z instrukcjami, drugi krok przechodzę normalnie, łączę się z tą samą siecią co komputer. W kroku 'Łączenie w parę', już nie wszystko idzie okej, bo nie wyświetla mi się 'Powiąż', ale jest tam zaznaczone 'jeśli', więc nie przejmuję się, odłączam kabel i przechodzę dalej. Krok 'Połącz' - robię wszystko jak jest napisane, jednak nazwa mojego komputera się nie pojawia (wciąż brak zaufanych hostów). W takim razie wybieram 'kliknij, jeśli na liście nie możesz znaleźć pozycji >>nazwa komputera<<'. Podłączam i znów nastaje instalacja telefonu. I znów wracam do kroku 'Łączenie w parę', nie wyświetla mi się menu podręczne, bym mógł powiązać urządzenia. Nie wiem co robię źle i co mam zrobić, żeby w końcu to zadziałało. A może po prostu te połączenie jeszcze nie jest dostępne dla SXSa, co byłoby dla mnie niezrozumiałe całkowicie... Jeśli komuś się udało połączyć bez problemów, albo wie w czym tkwi mój błąd, to bardzo proszę o pomoc.
    Nokia 3310 > Nokia 3510 > Siemens C65 > Samsung X700 > Sony Ericsson K770i > HTC Hero > Samsung Galaxy SII > Sony Xperia S

Telefon
    Galaxy S, Sony Xperia S
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

ja zrobilem to tak: podłączyłem kablem telefon do kompa,( oczywiście włączasz wifi w kompie i telefonie) gdy komp zainstalował sterowniki wchodzisz w "mój komputer" i widzisz tam Xperie. Klikasz prawym przyciskiem - konfiguracja sieci (postępujesz zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami), po powiązaniu urządzeń odłączasz usb. W xperii - wchodzisz w ustawienia - xperia - łączność - zaufane urządzenia (tu już masz nazwę kompa) - klikasz i dajesz "połącz"
    cieszysz się łącznością

3. Piwa parix postawił(li) piwo(a) za posta.

Telefon
    Sony Xperia S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Wszystko było świetnie do momentu, kiedy klikam 'połącz'. W tym momencie pod nazwą komputera pojawia się 'łączenie' i trwa to już od 20 minut...
    Nokia 3310 > Nokia 3510 > Siemens C65 > Samsung X700 > Sony Ericsson K770i > HTC Hero > Samsung Galaxy SII > Sony Xperia S

Telefon
    Galaxy S, Sony Xperia S
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

może to głupie pytanie -ale jaki windows w kompie? Musi być 7

Telefon
    Sony Xperia S
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Jest 7 Dziś spróbowałem jeszcze raz i... zostawiłem telefon w tym stanie łączenia, mówiąc sobie, a może się uda. Ok. 24 telefon po mniej więcej trzech godzinach, wydał z siebie jakiś dźwięk, ku memu zdumieniu, powiadomił mnie, że się połączył z komputerem. Niesamowite, nie mam pojęcia o co chodzi

Uprawnienia umieszczania postów