Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [LENOVO] IdeaPad A1 - instalacja na SD

Sieć
    WIFI
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Exclamation [LENOVO] IdeaPad A1 - instalacja na SD

Witam
    Czy ktos wie i potrafi zrobic tak aby wszystkie aplikacje i gry ktore waza najwiecej w calosci byly instalowane na karcie SD? W lenovo ideapad a1 daja nam karte 8 gb, dzisiaj sciagnalem sobie GTA 3 na test, pliki pobrane zostaly i rozpakowane na karcie SD, gra zainstalowala sie bez problemow, uruchamia sie tak samo dobrze, ale podczas wlaczania - gra pobiera jeszcze z internetu pliki potrzebne do grania (mapy, soundy itd) no i pobiera mi do kilku procent a pozniej wywala blad ze malo miejsca w tablecie, dlatego zdziwilem sie ze zaczal mi to pobierac na tablet a nie na karte, dlaczego i jak to mozna zmienic? jak w ogole mozna?

pozdr.

ps. to samo np z NFS SHFT, gre pobrałem, chce zainstalować to autmatycznie chce ją wrzucić na pamięc tabletu a nie na karte 8 GB, dlaczego i jak to zrobic aby zainstalowala sie na karcie ta gra?
    Ostatnio edytowane przez poppe ; 08-01-12 o 18:01

Telefon
    I9195 Czyli S4 mini LTE
    ROM
    4.4.2 KitKat ;)
    Tablet
    Obecnie Brak ;( bo starcza s4 mini ;)
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    10

Domyślnie

Być może w tym wątku znajdziecie rozwiązanie, ja osobiscie jak na razie mam za mało czasu żeby to przetestować : -(

http://forum.android.com.pl/f410/aut...6-post1076486/

Wysłane z mojego A1_07 za pomocą Tapatalk

ROM
    CM7
    Tablet
    Lenovo IdeaPad A1
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Akurat Link2SD/App2SD nic nie dadzą, bo one służą instalacji plików APK na karcie pamięci (co jest możliwe od Androida 2.2 natywnie).

Sieć
    WIFI
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Nawet jak apk mam na karcie sd i uruchamiam ja z karty to gra instaljje sie w pamieci tabletu a nie na karte sd

Telefon
    HTC Desire Z, Xperia M
    Tablet
    Lenovo IdeaPad A1
    Sieć
    Era
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Spróbuj przenieść ściągnięte pliki na zewnętrzną kartę. Podziałało u mnie w przypadku Igo.

Przetestowałem to rozwiązanie dokładniej przy okazji ściągania map do aury i działa z większością programów. Tylko katalog syntezatora IVONA musiałem pozostawić w pamięci wewnętrznej.
    Zdaje się że karta pamięci jest widziana jako "przedłużenie" pamięci wewnętrznej (sdcard) i tablet pliki tam umieszczone widzi na równo z plikami z pamięci wewnętrznej jako "sdcard". Ograniczeniem przy ściąganiu jest tylko wielkość dostępnej w tablecie pamięci, mając 900MB wolnej pamięci mogłem maksimum jednorazowo tyle ściągnąć na raz.
    Ostatnio edytowane przez StanS ; 29-04-12 o 13:01
    Siemens C35 -> Nokia 3510 -> Nokia 5110 -> Siemens SX1 -> SE C902 -> Era G2 -> HTC Desire Z -> S Xperia M

Uprawnienia umieszczania postów