Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Problem z ładowaniem baterii

Awatar nieubezpieczony

Telefon
    HTC Wildfire
    Tablet
    Nexus 7
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Problem z ładowaniem baterii

Witam.
    Nexus zakupiony w styczniu. Od tygodnia mam problem z naładowaniem baterii. Początkowo myślałem, że winą są programy działające w tle, ale po wyłączeniu wszystkiego + wyczyszczenie wszystkich zadań potrafił przez noc naładować się do 40-50%. W tej chwili po całej nocy ładowania jest całkiem padnięty.
    Generalnie od początku był pewien problem. Podpięty do ładowania pobierał energię z baterii, a nie z gniazdka, myślę że wiecie o czym mowa.

Czy ktoś się spotkał z czymś takim?

Podejrzewam, że to nie wina ładowarki, gdyż podpięty do komputera zachowywał się identycznie.

Jeszcze na koniec pytanie. W tej chwili nie mogę go już uruchomić, a są na nim zapisane dane mojej karty kredytowej w Google Play. Jak do tego podejść, gdyż prawdopodobnie zostanie wymieniony na nowy?

Awatar DonPorazzo

Telefon
    nexus4
    Tablet
    nexus7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    65
    Piwa (Otrzymane)
    181

Domyślnie

Czy próbowałeś ładować wyłączony tablet? Czy używasz oryginalnego kabla i ładowarki?

Jeszcze na koniec pytanie. W tej chwili nie mogę go już uruchomić, a są na nim zapisane dane mojej karty kredytowej w Google Play. Jak do tego podejść, gdyż prawdopodobnie zostanie wymieniony na nowy?
    W takim wypadku proponuję zmienić hasło do konta google (lub wprowadzić uwierzytelnianie dwuetapowe).

neXus 4 & neXus 7

Awatar rzabcio

Telefon
    Nexus 4 (stock) / HTC Desire S (CM10.1)
    Tablet
    Nexus 7 (stock)
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    70

Domyślnie

W nowym Google Play trzeba podać hasło przy KAŻDYM zakupie, więc nie musisz się przejmować. A danych karty wyciągnąć się nie da. Wystarczy zrobić próbę i zalogować się na A smart, virtual wallet for in-store and online shopping – Google Wallet - kartę można usunąć, dodać, ale nie można wyciągnąć jej numeru, czy CVC. Także nie masz się czym przejmować.

Poza tym - przecież będziesz miał papier, że telefon tego, a tego dnia został oddany do serwisu. Serwisant nie jest debilem i o tym wie - nie będzie więc robił żadnych jaj.
    Reklama bez zgody administracji jest niedozwolona. W związku z tym sygnatura zostaje usunięta
    @foxpl1

Awatar nieubezpieczony

Telefon
    HTC Wildfire
    Tablet
    Nexus 7
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Używam oryginalnego kabla i ładowarki, ale kabel jest, hmm delikatnie mówiąc miernej jakości. Żona podłączyła kablem od mojego HTC i ładuje się w miarę. Wolno, ale ładuje.
    Tylko co teraz? Mogą mi wymienić na nowy model. Czy warto dla samego kabla? Problem też, czy takie pół-ładowanie do tej pory nie uszkodziło baterii.

Awatar RadkoR

Telefon
    Nexus 5
    ROM
    4.4.4 (KTU84P)
    Tablet
    Galaxy Tab S 10.5
    Sieć
    Nju Mobile
    Piwa (Postawione)
    1163
    Piwa (Otrzymane)
    691

Domyślnie

Telefon
    LG 4X
    ROM
    stock
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Podepne sie tutaj zeby nie zakladac nowego watka.
    Mam problem z bateria - dziala niby tak jak dawniej, czas pracy bez zmian ale... poziom naladowania jest caly czas 0% nawet po naladowaniu
    Mial ktos z was cos podobnego? Czy to jest problem z bateria czy raczej soft?

Telefon
    Nokia
    Tablet
    Nexus7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Na oryginalnym kablu słabe ładowanie. Zastąpienie kabelkiem od telefonu Nokia ( krótki: 20 cm ) sprawę rozwiązuje. Ładuje na 3G i jasnym ekranie.

Awatar PsiaNeerka

Telefon
    HTC Wildfire
    ROM
    CyanogenMod
    Tablet
    ASUS Nexus 7, ASUS Transformer TF300
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Jeśli ktoś ma problem z ladowaniem niech spróbuje zmienić ładowarkę i kabel, w wielu przypadkach pomaga.

Co do kolegi z poziomem baterii na 0%, zostaw tablet do ładowania przez noc, jeśli dalej będzie 0%, zrób powrót do ustawień fabrycznych, jak dalej nic to możesz wysłać na gwarancję, ale ja bym spróbował jeszcze raz ja nowo wgrać system. Będziesz musiał odblokować bootloader( w temacie jak zrobić root), a potem zainstalować na nowo system i zablokować bootloader (w temacie powrót do stocka).

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Awatar Kejpi

Telefon
    Nokia 6020
    Tablet
    Nexus7 16GB
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

sprawdź jaki opór/rezystancje ma kabel. Niekiedy można trafić na słaby np. uszkodzone żyły przez co opór się zwiększy

Tutaj masz artykuł co robi kabel przy ładowaniu:
    Nie każdy kabel micro USB naładuje smartfona :: Blog PCLab.pl

Awatar dunker

Telefon
    OnePlusOne
    ROM
    4.4.4
    Sieć
    Ovivo
    Piwa (Postawione)
    28
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

mam podobny problem ,n7 zakupiony w uk i problem przy z ladowaniem na gniezdzie europejskim.Raz laduje a na drugi dzien nie ,na kompie jest ladowanie

Uprawnienia umieszczania postów