Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Ascend G526 opinie?

Telefon
    galaxy ace
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Ascend G526 opinie?

witam,

Kupiłem dziś ten sprzęt dla żony, jest bardzo mało informacji w necie na jego temat. Sugerowałem się tylko danymi tech które przy cenie 1 zł w plusie wyglądają całkiem przyzwoicie. Sam mam SG ACE przy którym ten chinczyk prezentuje się znakomicie. Wyczuwalną wadą jest duża masa. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym smartfonem?

pzd

Telefon
    S3 LTE
    ROM
    Amcha Rom
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    17

Domyślnie

mam ten fon też z plusa, telefon jest extra, wg aplikacji cpu-z procesor zastosowany w tym telefonie to snapdragon s4
    CPU-Z wskazuje:
    Model - QCT MSM8930 CDP
    Architecture - Krait
    Cores - 2; Process - 28nm
    GPU Renderer - Adreno 305
    co z 1gb ramu daje świetne wyniki, chodzi płynnie, nie zacina się, no i to lte... extra
    w antutu benchmark wynik 14090 polecam ten fon, mam go zrootowanego dodane kilka aplikacji dla mnie wystarczy

Telefon
    Huawei G526
    Tablet
    Kiano Fly Quad 9'7
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam, telefon zakupiłem 5 dni temu i mogę podzielić się z wami moja pierwszą opinią na jego temat.Jeśli chodzi o internet to działa on znakomicie (wifi,3G,3,5G 5/5), strony ładują się szybko i płynnie,matryca IPS bardzo ładnie świeci, a soft posiada automatyczne sterowanie podświetlaniem (czujnik światła z przodu) co pozwala na dłuższe życie baterii która trzyma całkiem przyzwoicie-około 2 dni przy normalnym użytkowaniu(4/5).Przy testowaniu tego sprzętu tj gry internet wifi, GPS, BT, pstrykanie zdjęć i kręcenie filmów wytrzyma niecałą dobę co i tak uważam za dobry wynik na tle smartfonów tego przedziału cenowego.Jeśli chodzi o aparat to szału nie ma (3/5)...a z filmami(2/5) jest jeszcze gorzej.Dioda "flash"(5/5) nie prześwietla zdjęć spisuje się b.dobrze choć ich jakość nie jest najlepsza,natomiast z kręceniem filmów jest bardzo źle.Kamerka nie umie złapać ostrości i sypie ziarnem wszędzie gdzie się da.Sam system działa bardzo stabilnie i nie zauważyłem jakiś wielkich zacięć w jego pracy co przy tej specyfikacji sprzętowej jest bardzo miłym zaskoczeniem(5/5).Testowałem Soft brandowany z plusa.Jakość rozmów telefonicznych oraz czułość na dotyk b.dobra (5/5).Odtwarzacz wideo oraz odtwarzacz muzyki spisuje się dobrze (4,5/5).Podsumowując smartfon na pewno godny polecenia dla miłośników serfowania po internecie , grania i oglądania filmów i słuchania muzyki.Ekipa z chińskiego Huawei dała rade za co bardzo im dziękuje.Ten model może śmiało konkurować z LG7 II i Sony Xperia M pod warunkiem że priorytetem dla użytkownika nie są zdjęcia i nagrywanie filmów.Pozdrawiam

Telefon
    LG G2 mini Black
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Witam czy gra tak samo cicho jak Y300 ?

Telefon
    Huawei G526
    Tablet
    Kiano Fly Quad 9'7
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mój G526 młóci basem i tryska sopranem

Awatar krystiandz1

Telefon
    sony xperia m
    ROM
    CM 10.1
    Tablet
    lark FreeMe 70.6
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

Nie mam porownania ale gra ciszej od xperii M. Wyklikane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Telefon
    Huawei Ascend G526
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Również szczerze polecam ten telefon. Miałem obawy bo przesiadałem się z Samsunga (ostatnio Galaxy S2), ale jest bardziej niż zadowolony. Wszystko śmiga bez zacięć, najbardziej wymagające gry nie lagują, dźwięk ok. Aparat - kto normalny robi zdjęcia telefonem? Do robienia zdjęć jest aparat cyfrowy

Awatar janju

Telefon
    myPhone FUN,Huawei G526
    Sieć
    PLUS I AERO2
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    5

Domyślnie

Posiadam słuchawkę od miesiąca i dziwię się ,że jest on mało popularny. Ma bardzo dobry ekran,nie przycina,wszystko płynnie działa ,dobry dotyk i super sprawę LTE. Aparat daje rade jeśli chce się ustawień ręcznych/polecam Camera 360 Ultimate/ ,jakość rozmów bdb,głosność i barwa dżwięku na głosniku przecietna. Gps bardzo szybko lokalizuje.Bateria 1-2 dni czyli może być.Gdyby miał jeszcze mniejszą ramkę wokół ekranu..... Jest mu bliżej do Lg 9 niż Lg7

Telefon
    Nokia C5-00 5Mpx
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam. Bardzo proszę posiadaczy tego sprzętu o swoje opinie na temat działania GPS, odtwarzacza muzyki/radia oraz jakości rozmów (jak słychać rozmówcę i jak rozmówca słyszy co się do niego mówi). W szczególności interesuje mnie:
    • średni czas łapania sygnału GPS wyrażony w sekundach
    • jakość odtwarzanej muzyki na słuchawkach brandowych (o ile takie są w zestawie) i słuchawkach, na których zwykle słuchasz muzyki
    • jakość rozmów - tak jak pisałem wyżej (głośność zniekształcenia dźwięku itp))
    • no i aparat - podobno przeciętny, niektórzy piszą, że słaby - proszę o wrzucenie próbek

Telefon
    Huawei Ascend G526
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

GPS na dworze ok. 8 sekund.
    Słuchawki, moja ocena 5/10, moje słuchawki 8/10 (nie ma rewelacji).
    Jakość rozmów - 8/10, z obu stron.
    Aparat... Zdjęcie robione w ciemnej kuchni IMG_20140326_212121.jpg

11. Piwa goldcolt postawił(li) piwo(a) za posta.
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów