Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zniknęły zdjęcia z pamięci telefonu oraz z karty MicroSD.

Telefon
    Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Zniknęły zdjęcia z pamięci telefonu oraz z karty MicroSD.

Witam,

prosze o pomoc, prawdopodobnie gdzies sa watki na ten temat, ale jestem tak zdenerwowana i podlamana, ze wyszukiwanie rozwiazania mego problemu po prostu mi nie idzie.

Problem nastepujacy - znikly mi wszystkie pliki graficzne - zdjecia i pobrane obrazy z netu oraz pliki muzyczne nagle z telefonu i karty microSD.
    Telefon - Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160
    System Android 2.3.6

Opis szczegolowy problemu - przesylalam akurat plik paremegowy z komputera na telefon, uzywajac bluetooth, pokazalo mi, ze sie pobral prawidlowo, probuje odpalic plik a tu nagle info, ze go nie ma na telefonie. Szukam w folderach a tam nic nie ma. Karta wyczyszczona ze wszystkiego, tak samo telefon. Jest to o tyle dziwne, ze tapeta pulpitu oraz obrazek wygaszacza ekranu pozostaly nie zmienione, nie powrocilo to do ustawien fabrycznych. Kontakty tez pozostaly, a zawsze je zapisuje w pamieci telefonu, a nie na karcie SIM. Moje notatki, tez zapisane w pamieci telefonu, tez pozostaly. Oczywiscie, smsy tez sa bez zmian. Jak zobaczylam w ustawieniach telefonu to pokazalo mi pamiec telefonu 1,1 GB - jakby to byl telefon prosto ze sklepu oraz karta microSD tez pojemnosc jakby prosto ze sklepu, ale pojawily sie foldery LOST.DIR.

Prosze podajcie mi nazwe programu, ktory by mi pomogl odzyskac moje dane, w 100%, oczywiscie najwazniejsze sa dla mnie zdjecia. Po prostu bezcenne. Moge zaplacic za program z licencja, czy tez skorzystac z pomocy specjalisty na miejscu - jestem z Poznania. Musze odzyskac 100% moich zdjec..

Dziekuje z gory!

Awatar Kiras

Telefon
    GT-I8160
    ROM
    CyanogenMod 11
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    137

Domyślnie

i co jest w tych folderach Lost.dir ? sprawdzałaś ? szczerze mówiąc trochę dziwna sprawa.. teraz jest już późno więc zbyt wiele nie wymyślę ale jutro postaram się Ci pomóc. Masz moje gg, więc jak coś to pisz, często jestem niewidoczny jakby co

Telefon
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Bardzo prosze o odpowiedz tutaj, gdyz nie mam stalego dostepu do Internetu, tylko WIFI nocami i to tez nie codziennie. Jutro w nocy sprawdze co mam w tych folderach, podlaczajac karte do czytnika. Ale wchodzac w te foldery w telefonie to nic nie bylo - pusty folder.

Chce wypróbować darmowy program Recuva, ale z tego co czytam to nie odzyskuje wszystkiego, moze znacie jakis lepszy program?

---------- Post dołączono o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

A wiec sytuacja wyglada nastepujaco: w folderach LOST.DIR nie ma zadnych plikow, a system pokazuje, ze karta MicroSD jest pusta - 7,40 GB wolnych z 7,40 GB..

Nadal prosze o nazwy dobrych programow do odzyskiwania danych.
    Dziekuje z gory!

Awatar kuku83

Telefon
    Samsung Galaxy I9305 SIII
    ROM
    Jelly Bean 4.1.2
    Tablet
    Samsung Galaxy Tab2 p3110
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    112
    Piwa (Otrzymane)
    23

Domyślnie

Nie wiem czy to w czymś pomoże, ale radzę wyciągnąć z telefonu kartę pamięci aby nic już na niej nie zapisywać i proponuję udać się z nią do jakiegoś fotografa który wywołuje zdjęcia, powinien bez problemu przywrócić usunięte zdjęcia w 15minut i tym samym zaoszczędzi Tobie nerwów. Miałem podobną sytuację z kartą jak byłem na wakacjach, tylko że przypadkiem ją sformatowałem i wszystko poszło Wiesz sama gdzie Całe szczęście był tam gość co wywoływał zdjęcia, dostał 20zł. i w 15minut wszystkie zdjęcia wróciły.

Telefon
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam ponownie,

szczęśliwie udało mi się odzyskać zdjęcia z karty MicroSD programem Recuva. Teraz szukam programu, który pozwoli mi przemielić pamięć wewnętrzna telefonu. Jakieś propozycje?

Dziękuje za odpowiedzi!

Telefon
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Proszę o podanie nazwy programu typu Data Recovery, którym można "przemielić" pamięć wewnętrzną telefonu.

Np. Recuva nie może tego dokonać, bo po prostu nie można zapodać ścieżki dostępu do telefonu - Program nie interpretuje telefonu jako dysk zewnętrzny. Oczywiście, system wykrywa telefon, ale też nie jako dysk tylko jako inne urządzenie.

Ewentualnie proszę o polecenie mi dobrego serwisu GSM w Poznaniu.

Dziękuję z góry i pozdrawiam!

Awatar judas77

Telefon
    RBMOne
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    44
    Piwa (Otrzymane)
    393

Domyślnie

A próbowałeś podpiąć telefon w trybie pamięci masowej (ustawienia-więcej ustawień - usb czy jakoś tak)? wtedy pamięć wewnętrzna widziana jest jako dysk, ale nie wiem czy podda się programom diagnostycznym

Uprawnienia umieszczania postów