Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jak włączyć NFC?

Awatar Patrol619

Telefon
    Sony Xperia SP
    ROM
    Jelly Bean 4.3
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    40

Domyślnie Jak włączyć NFC?

Witam. Od dawna zastanawiam się jak włączyć to cudo NFC. Gdy klikam na Komunikacja NFC nic sie nie dzieje, pojawia się na chwile ptaszek i zaraz znika. Tak samo przez widzet. Dodam że nie mam smarttagow. Czy trzeba mieć te tagi żeby włączyc tą funkcję?

Xperia sola@Tapatalk 2
    Nokia 3510i --> Sony Ericsson K300i --> Sony Ericsson W200i --> Sony Ericsson W610i --> LG KU990i Viewty --> Sony Ericsson Xperia X8 --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia sola --> Sony Xperia SP

Awatar miziel

Telefon
    Sony Xperia Sola
    ROM
    ICS .54
    Tablet
    Ainol NOVO7 Crystal
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    231
    Piwa (Otrzymane)
    197

Domyślnie

Gdy klikam na Komunikacja NFC nic sie nie dzieje, pojawia się na chwile ptaszek i zaraz znika.
    I tu cały problem. U mnie po zaznaczeniu się zaznacza i jest i wtedy działa. Może trzeba na nowo system zainstalować?
    BTW. Po co ci to jak nie masz smart tagów?
    Czy trzeba mieć te tagi żeby włączyc tą funkcję?
    nie
    SONY Xperia Sola + 8GB :)
    Motorola Defy Red Lens
    Ainol Crystal 121208 + 8GB

Awatar Punieczekxd

Telefon
    xperia sola, sgs3mini
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie

A ja Się spytam, jak przesyłać przez NFC? Wczoraj "stykłem" ze sobą 2 telefony LG L5 I Solkę, i tylko zawibrowały jak by im się zrobiło dobrze

Awatar Patrol619

Telefon
    Sony Xperia SP
    ROM
    Jelly Bean 4.3
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    40

Domyślnie

No właśnie wiele razy już flashowałem i GB i ICS, bo się nie mogłem zdecydować na którym ostatecznie zostać, no i na każdym chyba nie działało. No nie mam smart tagów, ale wszedłem właśnie w te opcje, mówię "a włączę zobaczę co się stanie " no i tak to wygląda że się nie włącza.
    Nokia 3510i --> Sony Ericsson K300i --> Sony Ericsson W200i --> Sony Ericsson W610i --> LG KU990i Viewty --> Sony Ericsson Xperia X8 --> Sony Ericsson Live with Walkman --> Sony Xperia sola --> Sony Xperia SP

Awatar miziel

Telefon
    Sony Xperia Sola
    ROM
    ICS .54
    Tablet
    Ainol NOVO7 Crystal
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    231
    Piwa (Otrzymane)
    197

Domyślnie

@Punieczekxd
    A ja Się spytam, jak przesyłać przez NFC? Wczoraj "stykłem" ze sobą 2 telefony LG L5 I Solkę, i tylko zawibrowały jak by im się zrobiło dobrze
    A Android Beam włączone? Nie bawiłem się tym ale raczej to musi być włączone

@Patrol619
    No właśnie wiele razy już flashowałem i GB i ICS (...) no i tak to wygląda że się nie włącza.
    Moim zdaniem tak to wygląda, ze to nie działa Nie ma innego sposobu chyab...
    SONY Xperia Sola + 8GB :)
    Motorola Defy Red Lens
    Ainol Crystal 121208 + 8GB

Awatar Patrol619

Telefon
    Sony Xperia SP
    ROM
    Jelly Bean 4.3
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    40

Domyślnie Odp: Jak włączyć NFC?

Czyli co mówisz że mam uszkodzony ten moduł/transmiter odpowiedzialny za NFC? Oddalbym może na gwarancję, jeśli to w ogóle jest warte świeczki to całe NFC.. W ogóle obok baterii po lewej stronie pod kartą sim mam zaklejone to miejsce jakąś czarną taśmą.. Też tak macie?

Xperia sola@Tapatalk 2

Uprawnienia umieszczania postów