Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jak zaktualizować androida?

Telefon
    samsung galaxy note 2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Jak zaktualizować androida?

Witam, 2 dni temu kupiłem note 2 z rootem. Posiadam wersję androida 4.1.2 więc trochę stara, ale jak chciałem zaktualizować przez wifi to ciągle szuka aktualizacji, a jak przez kiesa to nie mogę się z nim połączyć. Proszę o pomoc

Telefon
    N7100
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    60

Domyślnie

I bardzo dobrze że masz wersję z 4.1.2 na starym bootloaderze. Na Twoim miejscu korzystał bym tylko i wyłącznie z custom Romów, gdyż w razie jakichkolwiek problemów jesteś w stanie wszystko wyczyścić i oddać na gwarancję.

Gdyby telefon miał 4.3, jesteś skazany na softy oficjalne z ktorych nie da się zrobić downgrade (ze względu na nowy bootloader który to uniemożliwia).Wgrywając oryginalny 4.3 będziesz miał knoxa ktory jest nie do obejścia - w razie gwarancji oczywiście.

Nie rób takiego błędu jaki popełnia większość użytkowników- nowe nie znaczy lepsze. Owszem, w chwili obecnej są custom Romy oparte na 4.3 bądź 4.4.2 i są one pozbawione wszelkich śmieci, oraz działają znacznie lepiej niż czysty oryginalny. Ze swojej strony polecam Android Revolution HD który moim zdaniem jest najbardziej zoptymalizowany i najszybszy.

Pozdrawiam

Telefon
    samsung galaxy note 2
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

ok, a jak wgrać Android Revolution HD, jestem zielony, bo tak jak mówiłem dopiero kupiłem tel.
    Chem aktualizować, bo zginął mi pasek powiadomień, nie mogę ustawić tapety(tylko animację), oraz jak przytrzymuje przycisk home to nie wyświetla ostatnio używanych aplikacji.
    Ostatnio edytowane przez poros18 ; 16-03-14 o 10:12

Telefon
    HTC M7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    14
    Piwa (Otrzymane)
    98

Domyślnie

Przeczytaj te tematy: 1, 2, 3, 4. Wszystko jest dokładnie opisane, używaj opcji szukaj.

Uprawnienia umieszczania postów