Strona 43 z 101 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 1002

Wątek: LG 4X HD (P880) Pierwsze wrażenia.

Awatar vonski

Telefon
    Note3, Xperia Z1C, O+ One
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    35

Domyślnie LG 4X HD (P880) Pierwsze wrażenia.

Tylko, że póki co jakoś tych poprawek dla Tegry nie widać... Asphalt 7 od początku ma czkawkę a Gameloft ma to w 4 literach i nic z tym nie robi od miesięcy.
    Nieregulaminowa sygnatura usunięta przez moderatora @pan_żabka.

No2
    No2 jest nieaktywny

Telefon
    Lg 4X HD
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    3

Domyślnie

Odnosząc się do wątku - pierwsze wrażenia rewelacja, przesiadałem się z Galaxy 3 (nie SIII), więc można sobie wyobrazić skok techniczny Miałem obawy co do rozmiaru, ale po 1 dniu przyzwyczaiłem się, mam dość duże dłonie więc pisanie smsów, czy obsługa jest dla mnie idealna. Kolory na wyświetlaczu - poezja. Bawiłem się innymi telefonami (iphony 4s, SII, SIII) i na prawdę jest bardzo dobrze. Jakość dźwięku na standardowych słuchawkach jest taka jakiej się spodziewałem czyli ... co najwyżej przeciętna, ale na czasie postaram się podłączyć coś co gra i się wypowiem Inna sprawa - internet, w porównaniu do moich poprzednich 'zabawek' to wręcz zap... zasuwa Fakt, czuć, że tel się grzeje, ale nie jest to temperatura, która przeszkadza w użytkowaniu. Na czasie postaram się go bardziej szczegółowo wytestować. PS. Od Play'a dostałem go w wersji 10f

Awatar marcinl

Telefon
    Sony Xperia SP
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    94
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

jestem trochę zawiedziony ekranem
    oczywiście rozdzielczość żyleta ale to jest HD, miałem wcześniej HTC One X i Note więc nie jest to dla mnie szok
    jasność no tak nawet na słońcu byłoby wszystko czytelne i właśnie, jak dla mnie wyświetlacz jest aż zbyt jasny przez co IMO tracą na jakości kolory,
    nie chodzi tu o porównanie do amoledów (mam SGS2 wcześniej Note) bo tu zdania są podzielone i o gustach się nie dyskutuje (osobiście wolę czerń amoleda a korory mogą być trochę mniej soczyste), ale o porównanie choćby do HOXa z SLCD. IMO HOX miał dużo lepsze kolory i czerń niż P880. Zarówno czerń jak i nasycenie barw na wyświetlaczu HOXa są wg. mnie lepsze.
    Jakbym miał wskazać który ekran jest lepszy (pomijając rozdzielczość!) to:
    1. SGS2
    2. HTC One X
    3. Note
    ...
    x. P880
    Wcześniej WM, PalmOS, Symbian - kilkanaście modeli
    Teraz tylko Android :) HTC Magic -> Samsung i5700 Spica -> Motorola Milestone -> HTC HD2 (Android) -> HTC Desire HD -> SGS2 -> HTC One X -> Note -> SGS2 -> LG x4 HD -> SGS2

Telefon
    galaxy s2, lg p880 (4x hd)
    Tablet
    w planach, w planach mam...
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie Odp: LG 4X HD (P880) Pierwsze wrażenia.

Kolorki amoleda za jaskrawe lecz w s2 to jakos nie razi gdyz nie ma tam matrycy pentilt. Ale note i s3 to w porownaniu z 4x a tym bardziej z hoxem to lipa. Ale to zecz gustu, dzieki wiekszej jasnosci mam wyrazniejszy i lepiej widoczny w sloncu obraz. Wiec dla mnie to :
    1.htc dna
    2.hox
    3.p880
    4.s2

.
    .
    .
    .
    .10. Note i s3

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Awatar preed

Telefon
    Nokia 808 Pure View,LG 4X,EVO 3D,T28s,7110,i780
    ROM
    V10H STOCK
    Tablet
    Asus Transformer TF300T
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    22

Up@-zgadzam sie ze jesli chodzi o ekran to scisla czolowka a reszta wymieka.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 4
    LG Optimus 4X>M.ATRIX>LG 2X>7110>XPERIA U>EVO3D>WAVE2>C702>Wildfire S>Wildfire>N900>N90>K800i>Avila>6500 Slide>T28s>Samsung Beyonce>K800i>i780>i600>K750i>V3>GT-S5200>NEC e228>K300i>T630i>Sony CMD-J70>Sony J6>3210 MOD>SL-45i>T28s>3210>5110>Ga628>Lazurro Cloud

Awatar vonski

Telefon
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    35

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez artudito Zobacz posta
    1.htc dna
    Rozumiem, że juz miałeś w rękach DNA?
    Co ciekawe w recenzji na GSMArena jakoś nie są zachwyceni jego ekranem. Owszem- rozdzielczość powala, ale reszta raczej średnio/dobrze, ale na pewno nie rewelacyjnie...

Poza tym jeśli ktoś 90% czasu spędza w biurze/domu/samochodzie, to widoczność na słońcu (czyli główny argument przeciwko AMOLEDom) schodzi na drugi plan.

Awatar preed

Telefon
    Nokia 808 Pure View,LG 4X,EVO 3D,T28s,7110,i780
    ROM
    V10H STOCK
    Tablet
    Asus Transformer TF300T
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    22

Up@- to fakt, ze w pomieszczeniu ekran nawet amoledowy daje rade jak cholera, poprzez nasycenie kolorow efekt jest swietny ale jes jeden minus amoleda, wypala sie po jakims czasie, na forum duzo o tym bylo. Z drugiej strony zanim sie wypali zmienilbym telefon, tylko co z uzytkownikiem co kupuje sprzet na dlugie lata. Napewno nie bedzie zadowolony widzac jakies linie czy paski. Oczywiscie bazuje na opiniach innych, nie mialem nigdy amoleda przez pare lat. Moja narzeczona ma galaxy s2 to fajnie ekran wyglada, niestety duzo uzywam ekranu na dworze, wiec tylko lcd ips jak dla mnie.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 4
    LG Optimus 4X>M.ATRIX>LG 2X>7110>XPERIA U>EVO3D>WAVE2>C702>Wildfire S>Wildfire>N900>N90>K800i>Avila>6500 Slide>T28s>Samsung Beyonce>K800i>i780>i600>K750i>V3>GT-S5200>NEC e228>K300i>T630i>Sony CMD-J70>Sony J6>3210 MOD>SL-45i>T28s>3210>5110>Ga628>Lazurro Cloud

Awatar vonski

Telefon
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    35

Domyślnie

Ciekawe po jakim czasie to wypalanie następuje... Ja najdłużej z AMOLEDów miałem S2 (ponad rok) i absolutnie nic się nie działo. Miałem ostatnio I9000 od kolegi, który ma mocno ponad 2 lata i też nic nie zauważyłem. Ja zmieniam sprzęt tak często, że na pewno nic mi się nie wypali

Telefon
    galaxy s2, lg p880 (4x hd)
    Tablet
    w planach, w planach mam...
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Rozumiem, że juz miałeś w rękach DNA?
    Co ciekawe w recenzji na GSMArena jakoś nie są zachwyceni jego ekranem. Owszem- rozdzielczość powala, ale reszta raczej średnio/dobrze, ale na pewno nie rewelacyjnie...

Poza tym jeśli ktoś 90% czasu spędza w biurze/domu/samochodzie, to widoczność na słońcu (czyli główny argument przeciwko AMOLEDom) schodzi na drugi plan.
    Reszta podobno jest taka sama jak w hoxie wiec jest lepszy dzieki wiekszemu nasyceniu pikseli. Poza tym tak naprawde to rzecz, gustu komu co sie podoba mam s2 i wyswietlacz ma dobry. Mam 4x i dla mnie wyswietlacz jest lepszy. Mialem w rekach hoxa, one s, s3, note 1i2. I poza hoxem nie widzialem tu lepszego wyswietlacza. Do tego cena sprzetu jest na tyle przystepna ze warto kupic 4x.

Telefon
    I9000
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

SGS2 ma dobry ekran? Ufff... uważam, że SGS1 ma dużo lepszy ekran. W 2ce biały jest ciemniejszy niż w jedynce. Do tego większy ekran przy tej samej rozdzielczości w tej technologii wygląda jak by był rozmyty, w ogóle nie ostry.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów