Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 109

Wątek: LG L9 allegro. Czy warto?

Awatar Mark97

Telefon
    LG L9
    ROM
    4.1 V20C + CWM
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    11

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DefektMózgu Zobacz posta
    Więc mam chyba jakiegoś pecha bo wreyfikuje codziennie alledrogo od tygodnia i widziałem najtańszą oferte za 780 + przesyłka.
    Ja mam identycznie, śledzę Allegro od tygodnia i taniej jak 780 za nowego nie bylo.

Telefon
    Lg -26G
    ROM
    CloudyPro II 4.4.2
    Tablet
    gunwo
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    14
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Ja kupiłem telefon za 750 zł + przesyłka, niby używany ale miał folię z informacjami jeszcze na ekranie, bezpośrednio od jakiegoś lombardu. Sądzę, że jest to dobry wybór (chociaż telefon przyjdzie jutro), ponieważ kontakt oraz oceny sprzedaży były zadowalające.

Jednak radziłbym uważać na sprzedających, że niby nowy, jest gwarancja ale jej nie ma, a w szczególności na "Telefon nie był włączany" - tutaj albo był włączony i coś nie działało albo się w ogóle nie włącza.

Telefon
    LG L9 | 4.1.2 | ROOT | CW
    ROM
    v6.6.6 \m/
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    73
    Piwa (Otrzymane)
    111

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez DefektMózgu Zobacz posta
    Więc mam chyba jakiegoś pecha bo wreyfikuje codziennie alledrogo od tygodnia i widziałem najtańszą oferte za 780 + przesyłka.
    ja od kilku tygodni widuje 750 i czasem darmową wysyłke, jak by zagadac to za 700 by poszło na pewno ktores

---------- Post dołączono o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat Zamieszczone przez Bentrado Zobacz posta
    Ja kupiłem telefon za 750 zł + przesyłka, niby używany ale miał folię z informacjami jeszcze na ekranie, bezpośrednio od jakiegoś lombardu. Sądzę, że jest to dobry wybór (chociaż telefon przyjdzie jutro), ponieważ kontakt oraz oceny sprzedaży były zadowalające.

Jednak radziłbym uważać na sprzedających, że niby nowy, jest gwarancja ale jej nie ma, a w szczególności na "Telefon nie był włączany" - tutaj albo był włączony i coś nie działało albo się w ogóle nie włącza.
    niekoniecznie, kupilem juz w zyciu kilka takich telefonow "niewłączonych" i jakos działały do zmiany na inny nie ma co szufladkowac od razu aukcje, nawet jak ktos raz odpalił zeby sprawdzic to co? przeciez przez jedno włączenie nic sie nie zepsuje (chyba ze ktos ma niewyobrazalnie wielkiego pecha )

Awatar ponczi

Telefon
    Huawei Y300, LG GT540
    Tablet
    Overmax ov-basecore 10
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    262
    Piwa (Otrzymane)
    319

Domyślnie

Przypinam ten temat do tego:
    LG L9 allegro. Czy warto?
    HUAWEI Ascend Y300 + LG Swift

Awatar Mark97

Telefon
    LG L9
    ROM
    4.1 V20C + CWM
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    11

Awatar DefektMózgu

Telefon
    LWW / LG L9
    Sieć
    PLAY
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

mi sie właśnie udało wyrwać za 630zł. Faktycznie warto szukać dobrych ofert, dużo osób strasznie zawyża cene

Awatar elvis22

Telefon
    XPERIA Z2
    ROM
    4.4.4 stock
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    214

Domyślnie

raczej dużo osób zaniża ceny ;p szkoda że sprzedaja tak tanio bo przez nich cena ciagle schodzi i jak będę go niedługo sprzedawał to dostane z 500 zł xD
    a2618s>nokia 3210>siemens c25 x4>nokia 5510>se t230>nokia 3510i>siemens c55>sagem x5-2 >mot e398>siemens sx1>nokia 6600>siemens s65>mot v980>mot v3xx>mot v 6maxx>nokia n95>nokia 5800>samsung wave s8500>se XPERIA PLAY> LG optimus L9 > galaxy s3 > lg swift G > LG G2 > XPERIA Z2

Telefon
    LG L9
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam.
    Od jakiegoś czasu rozglądam się za telefonem nowym. I zdecydowałem się właśnie na LG L9. A ponieważ będzie to mój pierwszy zakup telefonu na allegro. Jak i ogólnie pierwszy zakup telefonu. Chciałbym się was spytać jak wam wygląda ta aukcja: LG L9 P760 nowy 24mce gw! sklep (3151149527) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Nie rozumiem tutaj dlaczego na zdjęciu jest inny teleon. I czemu w opisie jest "LG L9 ST26i". Nie rozumiem tego ST26i. Z góry dziękuję za odpowiedzi. I za ogólną ocenę aukcji. I podpowiedź: czy warto?

Awatar redkontakt

Telefon
    Xiaomi Mi3W
    ROM
    MIUI
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    19
    Piwa (Otrzymane)
    54

Domyślnie

Nie rozumiem dlaczego nam zadajesz te pytania a nie sprzedającemu na allegro? Najpierw uzyskaj od niego odpowiedź i jeśli wtedy będzie jakaś niejasność to pomożemy

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów