Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Motywy i emotki LG P760 L9

Awatar Mice92

Telefon
    LG P760
    ROM
    V20B
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    4

Question Motywy i emotki LG P760 L9

1). Witam. Mam pytanie odnośnie LG L9 głownie chodzi o motywy. Czy można jakoś "doinstalować", dodać bądź pobrać motyw? Mam tylko 4 standardowe, wiem że jest aplikacja w sklepie "Play" lecz irytuje mnie to, że działa ona w tle i plus, minus ciągnie baterie. Głównie nie chce wgrywać "roota" bo to mój 1-wszy telefon z systemem "Android", więc jestem zielony i z tego co przeglądałem to dla kilku aplikacji nie będę tracił gwarancji i mieszał.

2). Jeszcze chodzi o emotki, u mojej dziewczyny w Sony Xperia Arc S tam gdzie mamy do wybory znaki, po przyciśnięciu ma tam również emotki, czy to też da rade jakoś zmienić bo troszku irytuje mnie klikanie te 3 kreseczki, potem emotki, a następnie wybieranie.

3). Oraz wiem, że było już trochę tematów z przenoszeniem aplikacji na kartę SD, ale czy nie ma jakiejś odpowiedniej metody by je przenieść? Bez root'owania j/w.
    Po prostu 2 gry (mało MB) + GTA 3 + MAX PAYNE i pupa brak miejsca.
    Ostatnio edytowane przez Mice92 ; 11-02-13 o 23:06

Awatar elvis22

Telefon
    XPERIA Z2
    ROM
    4.4.4 stock
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    213

Domyślnie

1 . nie ma innych motywów oficjalnych . można jedynie samemu sobie edytować lub pójść na łatwiznę i pobrać gotowe zrobione przez kogoś ;p (wymagany root)

2 . nie wiem nie używam emotek , ale chyba tego nie zmienisz . jedynie możesz pobrać inną klawiaturę lub aplkacje sms.

3 . bez roota nie przeniesiesz aplikacji na kartę .. są jedynie wyjątki jak np the bards tale które pobierają się z automatu na kartę ale bardzo mało jest takich gier..
    a2618s>nokia 3210>siemens c25 x4>nokia 5510>se t230>nokia 3510i>siemens c55>sagem x5-2 >mot e398>siemens sx1>nokia 6600>siemens s65>mot v980>mot v3xx>mot v 6maxx>nokia n95>nokia 5800>samsung wave s8500>se XPERIA PLAY> LG optimus L9 > galaxy s3 > lg swift G > LG G2 > XPERIA Z2

3. Piwa Mice92 postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar Mice92

Telefon
    LG P760
    ROM
    V20B
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Okej, dziękuje bardzo Rootować nie chce bo po prostu jestem w tym zielony, a szkoda by nowy tel. poszedł do przysłowiowej du...
    Aplikacje SMS korzystają z tej samej klawiatury co przy zwykłym pisaniu SMS, sprawdzę jeszcze z tymi klawiaturami

@Edit:
    https://play.google.com/store/apps/d...=search_result

dla szukających
    Ostatnio edytowane przez Mice92 ; 11-02-13 o 23:37

Awatar mrowa875

Telefon
    SGS2
    ROM
    Alliance ROM
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mice92 Zobacz posta
    Rootować nie chce bo po prostu jestem w tym zielony, a szkoda by nowy tel. poszedł do przysłowiowej du...
    Nie ma szans na uwalenie telefonu z zablokowanym bootloaderem ( przynajmniej nie spotkałem się z tym) sam root to jest kliknięcie i wpisanie cyfry 1 zaczekanie co się będzie działo zaakceptowanie w telefonie ustawień początkowych 2x restart i wszystko wystarcza tylko nie odłączać telefonu od komputera Jeżeli nie spróbujesz to się nie przekonasz ja polecam gorąco ROOTa bo bez niego jak bez ręki
    Sygnatura niezgodna z regulaminem usunięta przez moderatora

6. Piwa Mice92 postawił(li) piwo(a) za posta.
    XQS
    XQS jest nieaktywny
    Awatar XQS

Telefon
    G2 D802
    ROM
    Optimus 1.3.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    36
    Piwa (Otrzymane)
    168

Domyślnie Odp: Motywy i emotki LG P760 L9

Jak chcesz zmienić wygląd bez roota to zainstaluj jakiś luncher. Są motywy ale jak kolega wspominał wymagany root. Nowy luncher ustaw jako domyślny przy włączeniu telefonu to zaoszczędzisz na baterii bo włączy się tylko jeden.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez XQS ; 12-02-13 o 08:14

8. Piwa Mice92 postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar Mice92

Telefon
    LG P760
    ROM
    V20B
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Poczytałem trochę i zrootowałem W sumie lepiej, ale i tak z tym przenoszeniem musze poczytać bo to czarna magia? Czyli teraz sciągam motyw i go wrzucam po prostu ?

Telefon
    LG L9 | 4.1.2 | ROOT | CW
    ROM
    v6.6.6 \m/
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    73
    Piwa (Otrzymane)
    111

Domyślnie

jezeli chodzi o te wbudowane motywy w naszą l9 to tylko sciagasz i wrzucasz do system/app z uprawnieniami, ja sobie zrobilem kopie oryginalnego pliku, zawsze tak robie, i tobie tez radze, przy innych rzeczach sie przydala, i generalnie mozna samemu modyfikowac te pliki z motywami przez zwyklego eksploratora z windzie (przez 7-zip wypakowywalem i dodawalem zmodyfikowane pliki), ja tak podmienilem sporo ikonek, glowną tapete i wyglad belki powiadomien ale juz troszke sie bawie z tym smartphonem i wiem co nie co w temacie, wiec radzil bym, jak ktos w innym poscie, najpierw bardziej zaznajomić sie w temacie a potem dopiero modyfikować bardziej l9

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów