Strona 1 z 111 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1102

Wątek: P760 - L9 - opinie, wrażenia

Awatar b0b3rPL

Telefon
    iPhone all > L7 > L9 > HTC ONE
    ROM
    CM10.1
    Tablet
    GoClever A73
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie P760 - L9 - opinie, wrażenia

Witam
    Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem L9 (sprzedałem swoja L7 i dopłaciłem 200zł). Myślę że to rozsądna cena. Swoją wrażenia oprę na porównaniu L7 z L9.

Porównanie L7 i L9
    IMG_4195.JPG

Przede wszystkim płynność, ten dodatkowy procesor plus 1 GB Ram robią naprawdę dużą różnice. Wszystkie aplikacje (zainstalowanych ok 200, test z działającymi w tle 10 otwartymi appkami) otwierają się naprawdę błyskawicznie na fabrycznym louncherze, doskonale zoptymalizowany, który w porównaniu do L7 został znacznie zmodyfikowany (więcej opcji kostumizacji) np. nareszcie funkcja zamknięcia wszystkich aplikacji działających w tle! . Czyżby Nova Louncher Pro poszła w odstawkę?!

Benchmark, wynik w Antutu to 5601 pkt (po zainstalowaniu już wszystkich rzeczy) robi wrażenie, na L7 mój najlepszy wynik po formacie to ok 3200 pkt.

Aparat, robi lepsze zdjęcia niż L7, bardziej nasycone kolory.

Bateria 2150 SiO+ ... mam nadzieję ze wytrzyma 2 dni, tak jak to w recenzjach podają (L7 trzymała niecały dzień).

UPDATE. No więc bateria w L9 przez noc zjada 1% albo wcale, mówiąc Noc mam na myśli od 24-7:30, w stanie spoczynku (L7 10%), telefon użytkuje 3 dzień od 1 naładowania, mam aktualnie 28% baterii, czapki z głów :) (żaden mój poprzedni smartfon tyle nie wytrzymał: iPhone , 3G, 3GS, 4, LG L7)

Wyświetlacz, 4.7 cala !! L7 posiadał 4.3 cala i różnica , szczerze mówiąc, jest niewielka, niestety ale L7 ma jaśniejsze kolory, biały kolor na L9 trochę wpada w zieleń. Czy ktoś to też zauważył? A może to mój egzemplarz…

Nie gram w gry na smartfonie, ale z ciekawości sprawdziłem tytuły które na L7 nie chodziły/ cięły, muszę powiedzieć że nowy NFS Most Wanted działa płynnie, podobnie Max Payne i GTA Vice CIty, Angry Birds Star Wars HD śmigają pięknie!

Wygląd / waga. Jestem wysoki z dużymi dłońmi i L9 lepiej leży w dłoni niż L7, jest troszkę cięższy, lepiej spasowany tył, nie boje się odłożyć telefonu normalnie na stół tak jak delikatnego L7 który wydawał się kruchy.

To tyle po kilku godzinach zabawy z L9. Mi udało się zakupić L9 za niecałe 900zł, za taką cenę jestem bardzo zadowolony ze smartfona. Czekam na wasze opinie o swoich P760.

Poniżej sreen z Antutu z wynikiem.

UPDATE Wyniki Powyżej 5600 pkt przy zainstalowaniu wszystkich moich "dupereli"

linki do testów i recenzji
    LG Swift L9 – test [część 1]
    LG Swift L9 – test [część 2]

LG Swift L9 - Wideo recenzja na FrazPC.pl

LG Optimus L9 : Hardcore GAMING REVIEW HD by Gadgets Portal

LG Optimus L9 - videotesty.pl [RECENZJA]

Gry na LG Swift L9 - Lifesgoodblog.pl
    Ostatnio edytowane przez b0b3rPL ; 08-01-13 o 11:36

2. Piwa dix241 postawił(li) piwo(a) za posta.
    Awatar spirosun

Telefon
    D821
    ROM
    L DEV PREVIEW
    Tablet
    NEXUS 7 2013
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    9

Domyślnie

bebechy te same co prada tylko wyswietlacz większy...

Telefon
    Lumia 630
    Tablet
    Galaxy Tab
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

czy posiada gg2 ?

Awatar b0b3rPL

Telefon
    ROM
    CM10.1
    Tablet
    GoClever A73
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Może ktoś napisać coś o baterii, ile jego egzemplarz traci % przez noc? Mam dwa L9 i różnica jest spora , 1%(czarny) a 15%(biały).

Telefon
    LG L9
    ROM
    4.1.2
    Tablet
    Galaxy Tab 2 10.1 3G
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

ja przez noc zawsze ładuje telefon, ale dzisiaj go wcześniej naładuje na 100% i zostawię na noc, jutro dam znać

Telefon
    lg swift l9
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Domyślnie Odp: P760 - L9 - opinie, wrażenia

Witam, mam ten telefon od czterech dni. Nie wiem jak w nocy (może dzisiaj sprawdzę) ale podczas użytkowania bateria starcza na jeden dzień. Fon bardzo fajny, działa mega płynnie. Brakuje póki co roota, ktoś wie jak zrobić, o ile w ogóle się da?

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Awatar b0b3rPL

Telefon
    ROM
    CM10.1
    Tablet
    GoClever A73
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie Odp: P760 - L9 - opinie, wrażenia

Niestety ale na dzien dzisiejszy roota brak na L9, na xda nie ma zadnych informacji, ale spokojnie , telefon dopiero wchodzi ba rynek.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Awatar Wena

Telefon
    LG Optimus L9
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    97

Domyślnie

Ja mam egzemplarz czarny. Kupiłam za 349 zł w abonamencie Play (dla zainteresowanych taryfa All Inc Max 65, przy wyższych zbyt mała różnica cenowa, więc się nie opłacało), tydzień temu. Niebranderowany.
    Pierwszde wrażenia: wow! Teraz zbieram plusy i minusy, aczkolwiek minusów mało i nie są jakoś specjalnie znaczące.
    Bateria ma 2150 a nie 2100 U mnie przy intensywnym użytkowaniu: rozmowy, smsy, internet, gry działa ok 30 h.
    Sprawdzę jeszcze ile spada przez noc, ale nie zauważyłam nic drastycznego, więc myślę, że też 1%, raz go zostawiłam na noc na 1% baterii i rano nadal był na 1, dopiero jak odebrałam smsa i odpisałam to padł. Z baterią jest dziwna sprawa u mnie, bo zazwyczaj telefon ładuję w dzień, raz się ładował dwie godziny, później godzinę (!), ogólnie bardzo szybko, zawsze podłączam go do tego samego kontaktu na listwie, ale wieczorem ładowałam 2 razy i tutaj zonk... Podłączyłam telefon po 22, kładę się o 23, patrzę 47%, przebudziłam się o 4:30, myślę , że przy okazji odłączę telefon, a tam 97%, eee? Miało to miejsce 2 razy i jest to zastanawiające...
    Nie wiem też czy nie mam nadajnika GPS uszkodzonego, bo wszystkim navi chodzi, a mi za cholerę... pobiera trasę i pobiera w nieskończoność... Kombinowałam i nic.

b0b3rPL: powiedz mi ile u Ciebie pokazuje pamięci ram? I ile "zjada"? Ja nie mam nic włączone i jest to zazwyczaj 500mb, a łącznie ma 768 mb, niby resztę zjada procek i system... Tak patrzę na Twój test i widzę, że pokazuje więcej niż w teście na blogu LG.
    Ostatnio edytowane przez Wena ; 09-11-12 o 14:59

Awatar b0b3rPL

Telefon
    ROM
    CM10.1
    Tablet
    GoClever A73
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    16
    Piwa (Otrzymane)
    6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wena Zobacz posta
    Bateria ma 2150 a nie 2100
    Racja

Cytat Zamieszczone przez Wena Zobacz posta
    b0b3rPL: powiedz mi ile u Ciebie pokazuje pamięci ram? I ile "zjada"? Ja nie mam nic włączone i jest to zazwyczaj 500mb, a łącznie ma 768 mb, niby resztę zjada procek i system... Tak patrzę na Twój test i widzę, że pokazuje więcej niż w teście na blogu LG.

w AnTuTu pokazuje 768 MB ...

Ostatnio edytowane przez b0b3rPL ; 09-11-12 o 15:28

Awatar Wena

Telefon
    LG Optimus L9
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    97

Domyślnie

No to tyle co mi, upewniam się, że to na pewno wykorzystuje procesor i system jak mówi LG, a nie, że to jest taka szopka jak z dwoma modelami HTC One S. A ile z tych 768 masz w użyciu?

Strona 1 z 111 1231151101 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów