Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: "brak połączenia" sklep play na LG L9

Telefon
    n95 8gb
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie "brak połączenia" sklep play na LG L9

Witajcie, od 2 dni mam problem. Nie działa mi Sklep Play przez WIFI. Wchodząc w aplikację na włączonym i połączonym wifi, wyświetla się komunikat "Brak połączenia". Mam Roota, wersja oprogramowania 10A. Zmieniłem też w build.prop tel na SGS3. Czy to może mieć jakiś związek z tym? Bardzo proszę o pomoc, dziękuję z góry : )

Awatar noexde

Telefon
    N4
    ROM
    Android L Beta
    Sieć
    Nju Mobile
    Piwa (Postawione)
    32
    Piwa (Otrzymane)
    60

Domyślnie Odp: "brak połączenia" sklep play na LG L9

Cytat Zamieszczone przez ciolas2 Zobacz posta
    Witajcie, od 2 dni mam problem. Nie działa mi Sklep Play przez WIFI. Wchodząc w aplikację na włączonym i połączonym wifi, wyświetla się komunikat "Brak połączenia". Mam Roota, wersja oprogramowania 10A. Zmieniłem też w build.prop tel na SGS3. Czy to może mieć jakiś związek z tym? Bardzo proszę o pomoc, dziękuję z góry : )
    byc moze tak, po co bylo zmieniac ? zreszta z takim problemem sam mozesz sobie rozwiazac nazwe zmieniajac na orginalna i sprawdzic czy wszystko ok .

LG Optimus P760 via Tapatalk
    LG NEXUS 4

Awatar Mice92

Telefon
    LG P760
    ROM
    V20B
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Ja bym proponował zakupić nowy wyświetlacz zmienić nazwe pliku na Sony Samsun Lg L92wk4209 napewno napewno ale to napewno zrootować i będzie działać. Ludzie po co to robicie ze swoimi telefonami ? Powinien być nowy dział pt. "Problemy po rootwaniu itd."

Awatar Pablito1988

Telefon
    Samsung Galaxy S3 - stock 4.3
    ROM
    Stock XXUGMK6
    Tablet
    Apple iPad Mini - stock iOS 7
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mice92 Zobacz posta
    Ja bym proponował zakupić nowy wyświetlacz zmienić nazwe pliku na Sony Samsun Lg L92wk4209 napewno napewno ale to napewno zrootować i będzie działać. Ludzie po co to robicie ze swoimi telefonami ? Powinien być nowy dział pt. "Problemy po rootwaniu itd."
    Potwierdzam... po co w ogóle grzebać w build.prop? Na androidzie 2.2 - 2.3.7 edycja tego pliku coś tam usprawniała, ale na androidzie 4.0 - 4.2 edycja tego pliku kompletnie nic nie zmienia. W nowych softach market segreguje aplikacje według ukrytego parametru, a nie jak to miało miejsce w Gingerbread na podstawie linijki z nazwą. A potem się dziwicie, że coś wam nie działa.
    Pablito1988
    2014

Telefon
    LG L9 | 4.1.2 | ROOT | CW
    ROM
    v6.6.6 \m/
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    73
    Piwa (Otrzymane)
    110

Domyślnie

ja zmienialem dpi bo mi sie bardziej podobalo 200 dpi, jestem tylko teraz ciekaw jak zmienic czcionke na mniejsza ale tak globalnie, bo wlasnie zmiana w build.prop powodowala to ze na google play moj telefon byl widziany jako niekompatybilny z wieloma aplikacjami/grami, dlatego wrocilem do standardowego 240

Awatar Mice92

Telefon
    LG P760
    ROM
    V20B
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

A tak na serio to wróć do standardowych ustawień, kolega wyżej już o tym wspomniał w "Sklepie Play" twój telefon jest przypisywany do danych aplikacji według Twoich parametrów, jasne jest do, że jak zmienisz coś to przestanie czytać prawidłowo Twój telefon, więc nie ma co się w to bawić, a jeśli już chcemy się w to bawić proponuje jak ja, zapytać, przeczytać, poszukać to nie boli naprawdę...
    Potem właśnie przez takich ludzi aplikacje w "google play" nie mogę wybrać na podstawie opinii innych tylko sam ją muszę testować, namieszacie potem wypisujecie brednie, że dana aplikacja to lub tamto, a na normalnym telefonie bez roomu itd. działa jak w niebie.
    Zawsze znajdą się ludzie którzy będą to modyfikować itd. ale poczekajcie, posprawdzajcie, douczcie się, a to Wam nie zaszkodzi.

@Edit: Po to mamy nowe wersje androida, które usprawniają system i telefon, więc nie ma co czerpać tematów z Androida 2.0 skoro mamy wersje 4.0.4.

Telefon
    n95 8gb
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mice92 Zobacz posta
    A tak na serio to wróć do standardowych ustawień, kolega wyżej już o tym wspomniał w "Sklepie Play" twój telefon jest przypisywany do danych aplikacji według Twoich parametrów, jasne jest do, że jak zmienisz coś to przestanie czytać prawidłowo Twój telefon, więc nie ma co się w to bawić, a jeśli już chcemy się w to bawić proponuje jak ja, zapytać, przeczytać, poszukać to nie boli naprawdę...
    Potem właśnie przez takich ludzi aplikacje w "google play" nie mogę wybrać na podstawie opinii innych tylko sam ją muszę testować, namieszacie potem wypisujecie brednie, że dana aplikacja to lub tamto, a na normalnym telefonie bez roomu itd. działa jak w niebie.
    Zawsze znajdą się ludzie którzy będą to modyfikować itd. ale poczekajcie, posprawdzajcie, douczcie się, a to Wam nie zaszkodzi.

@Edit: Po to mamy nowe wersje androida, które usprawniają system i telefon, więc nie ma co czerpać tematów z Androida 2.0 skoro mamy wersje 4.0.4.
    dzięki wielkie za odpowiedzi, spróbuję wrócić do podstawowego build.prop.
    a może ktoś podać build.prop "czysty" do naszego telefonu?

Awatar Mice92

Telefon
    LG P760
    ROM
    V20B
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ciolas2 Zobacz posta
    dzięki wielkie za odpowiedzi, spróbuję wrócić do podstawowego build.prop.
    a może ktoś podać build.prop "czysty" do naszego telefonu?
    Jak mi powiesz gdzie to znaleźć bez roota to Ci mogę podesłać

Telefon
    LG L9 | 4.1.2 | ROOT | CW
    ROM
    v6.6.6 \m/
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    73
    Piwa (Otrzymane)
    110

Domyślnie