Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jak zgrac zdjecia z telefonu na koputer

Awatar szati7777

Telefon
    Sony Xperia tipo
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Unhappy Jak zgrac zdjecia z telefonu na koputer

Witajcie mam problem ze zgraniem zdjęc z telefonu na komputer.... Zainstalowałam PC companion ale na pamieci masowej działa tylko zewnętrzna karta pamięci wbudowana nie (idze zgrac pliki z komputera na telefon) natomiast z tel na komputer nie idzie.... jesli przełącze na tryb przesyłania multimediow automatycznie nie ma łącznosci telefonu z komputerem przez kabel USB....
    zgrałam Android commander 0.7.9.11 na kompa zeby moze to cos pomogło i nie wiem co dalej, jak go zsynchronizowac z telefonem by za jego pomoca wrzucac zdjecia z tel na komputer? Dodam ze to moj pierwszy smartfon i zupełnie nie znam się na tym prosze doradzcie i dajcie jakies wskazówki co mam zrobic :zdziwko:

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Po co PCC? Nie można wejść normalnie na TIPO wykrywane jako przenośne urządzenie multimedialne i z folderu DCIM zgrać zdjęcia?

Jeśli komp nie widzi w ten sposób telefonu to spróbuj wyłączyć debugowanie usb w opcjach programistycznych.

Awatar szati7777

Telefon
    Sony Xperia tipo
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Nie mozna... Początkowo zaninstalowałam PC compation do zgrywania plików ale, ze one ida tylko w jedną strone tj. z komputera na telefon to zainstalowałam android comander 0.7.9.11 teraz wyłączyłam debugowanie usb ale automatycznie nie mam połaczenia miedzy tel a komputerem w android commander chciałam za jego pomocą przesyłac zdjęcia z tel na komputer tylko nie wiem jak o_O...

Telefon
    Sony Xperia Tipo
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    19

Domyślnie

Ale po co programy typu commandery itp jak przez "Mój komputer -> Sony Xperia Tipo -> pamięć wewnętrzna (lub karta pamięci) -> DCIM" możesz po prostu kopiować jak między dyskami (a raczej częściej partycjami) czy chociażby z pendrive.

Ludzie sobie lubią komplikować życie, czy co ?

Awatar szati7777

Telefon
    Sony Xperia tipo
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Odłączyłam te programy i podłaczyłam normalnie zgodnie z Twoimi wskazówkami tylko, że w "moj komputer" pokazuje mi sie pamięc karty bez pamięci wewnetrznej... jak zrobic zeby również pokazywała się pamięc wewnętrzna zebym mogła zgrac zdjęcia z telefonu na komputer? Próbowałam z wyłaczonym i włączonym debugowaniem USB i nic.... Jeśli natomiast telefon jest bez karty to tez się nie pokazuje pamięc wewnetrzna ... Czy aby cokolwiek zgrać z telefonu na komputer musi być również podłączona karta pamięci? By może cos jest z tą kartą? Nie mam pomysłow

Telefon
    Samsung Galaxy Ace 2 (I8160)
    ROM
    CM 10.2 JellyBean 4.2.2
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    21

Domyślnie

Wejdź w ustawienia Xperia i tam zmień tryb łączności USB.

Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2

Domyślnie

Być może masz coś nie tak ze sterownikami na komputerze.

U mnie jeden ze sterowników nie chciał się zainstalować dopóki telefon był podpięty do gniazda usb 3.0 po zmianie na 2.0 wreszcie się normalnie zainstalowały.

Awatar szati7777

Telefon
    Sony Xperia tipo
    Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Zmianiłam tryb łacznosci USB ale to nic nie dalo ehhh ... a z tymi sterownikami to jak? mam na komputrze windowsa xp.... cos sciagnąc jesli tak to skad?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów