Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Zbita szybka i wyświetlacz - czy, gdzie i za ile naprawić?

Telefon
    Desire 500
    Tablet
    TF300T
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie Zbita szybka i wyświetlacz - czy, gdzie i za ile naprawić?

Dostałem do zaopiekowania się Xperię J z defektami jak niżej:
    Spoiler: Pokaż/Ukryj

Moim niefachowym okiem wymiany potrzebuje calutki przedni panel. Zgaduję, że nie opłaca się iść z tym do oficjalnego serwisu, bo na gwarancję tego się nijak nie da zrobić, a poza nią oficjalny serwis zażyczy sobie taczkę banknotów. Da radę coś takiego naprawić samemu tylko przy użyciu torxów? Gdzieś czytałem, że ten ekran jest przyklejony, więc pewnie nie bardzo, zatem ma ktoś może doświadczenie w tej materii i byłby w stanie powiedzieć ile taka naprawa może kosztować i czy jest jakiś dobry serwis w Warszawie, który zajmie się tym? Nie wiem, czy opłaca się bawić w reanimację sprzętu - z jednej strony mam obecnie serdecznie dosyć swojego Ace, z drugiej jeśli trzeba by wydać więcej niż 150-200 złotych, to bardziej opłaci się telefon za tyle sprzedać na allegro. Jotka jest w ogóle nowiutka, na tylnym panelu ani jednej ryski, w dni wypadku miała góra dwa tygodnie.
    Ostatnio edytowane przez Raciborski ; 27-10-13 o 15:55 Powód: Zdjęcia, filmy, Logi itp. proszę zamieszczać w spoilerach.

Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Jakikolwiek serwis zrobi to w ciągu dnia o ile nie uległa uszkodzeniu płyta główna, bo ten telefon wygląda jakby oberwał młotkiem.

Ekran+Digitizer = ~300 zł
    Robocizna = 50% materiałów.

Koło 450 musisz liczyć.

Pzdr
    Iwan

Telefon
    Desire 500
    Tablet
    TF300T
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

Znalazłem w internecie jakiś serwis, dziś go tam zaniosłem i pojechała sobie maszyna na wycieczkę do Wrocławia. Płyta główna powinna być w porządku, bo tuż po stłuczeniu dało się z niego dzwonić i odbierać połączenia.

Telefon
    Galaxy S4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Jak jesteś w miarę kumaty to sam to wymienisz. Ja miałem ten sam problem. Zamówiłem wyświetlacz z digitizerem za 179zł. Przesyłka 19zł i zabrałem się za wymianę i da się to zrobić. Ogólnie około 1h roboty jak jesteś nie wprawiony. Tu masz filmik z którego ja korzystałem. Zrobić jak jest pokazane i się nie bać, a zaoszczędzone pieniążki na piwko wykorzystasz Pozdrawiam
    Spoiler: Pokaż/Ukryj

Ostatnio edytowane przez kamil0407 ; 06-11-13 o 22:43 Powód: filmy zdjecia itd nalezy umieszczac w spoiler

Telefon
    htc wildfire s
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ja kupiłem cały panel za 100zł + 13zł przesyłka. wszystko działa Wyżej masz filmik , sam zrobisz

Telefon
    HTC Desire 310
    ROM
    4.2.2 Jelly Bean
    Sieć
    Orange
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    8

Domyślnie

Mój spadł na kafelki i wyglądał podobnie ale miałem ubezpieczenie i pokryło mi koszty naprawy w serwisie i kosztowało to 450zł.. Dobry filmik naprawisz sam

Telefon
    Desire 500
    Tablet
    TF300T
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    7

Domyślnie

Serwis wziął 50 złotych za wycenę i zaśpiewał sobie 429 za doprowadzenie urządzenia do porządku. Grzecznie podziękowałem, szczęśliwym posiadaczem można stać się zaglądając pod poniższy link:
    Sony Xperia J - zbity ekran i wyświetlacz (3707048355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

DYN
    DYN jest nieaktywny
    Awatar DYN

Telefon
    SONY XPERIA T
    ROM
    4.1.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Mam ten sam problem. W serwisie sony liczą sobie 450zł + wysyłka do Wrocławia na 2 tygodnie, po komisach chodziłem to wołają 550zł, a zależy mi na zawartości, więc telefon muszę naprawić. Nie chcę komuś reklamy robić, ale czy to będzie ok?

ORYGINAŁ LCD WYŚWIETLACZ XPERIA J ST26i +NARZĘDZIA (3652474006) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Generalnie taki wyświetlacz z allegro.. Brać i nie bać się?

Telefon
    Galaxy S4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

@DYN podejrzewam, że masz do wymiany jeszcze digitizer więc rozejrzyj sie na allegro za kompletem. Powinieneś coś znaleźć do 200zł, a nawet taniej. Jak jesteś z Wrocka to mogę Ci pomóc w naprawie Psie Pole pozdrawia

Ja kupiłem ten LCD digitizer wyświetlacz SONY XPERIA J ST26i oryg i daje radę.

DYN
    DYN jest nieaktywny
    Awatar DYN

Telefon
    SONY XPERIA T
    ROM
    4.1.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Dotyk działa, tylko nic praktycznie nie widać. Niestety nie jestem z Wrocławia, zamówiłem już, dzisiaj powinno dojechać i będe grzebał.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów