Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Zbita szybka i wyświetlacz - czy, gdzie i za ile naprawić?

DYN
    DYN jest nieaktywny
    Awatar DYN

Telefon
    SONY XPERIA T
    ROM
    4.1.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Ciężka sprawa, wyświetlacz przyszedł. Nie było łatwo, ale wydaje mi się, że podłączyłem wszystko tak jak trzeba, a telefon nie startuje. Najpierw przy próbie włączenia szybko migała czerwona dioda 3 razy i dalej zero reakcji nawet przy telefonie podłączonym do ładowania, nie paliła się dioda i nie załączał się ekran, telefon przy próbie włączenia też nie brzęczy. Spróbowałem wcisnąć VOL- i włożyłem baterie, teraz po podłączeniu do ładowania pali się cały czas zielona dioda co daje mi do zrozumienia, że jest naładowany, ale dalej nie chce się włączyć, nie brzęczy i ekran nie startuje. O co tu chodzi?

Telefon
    Galaxy S4
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

A na pewno wszystko podłączyłeś? Z tego co pamiętam to chyba taśmę się wkładalo w dwóch miejscach. Obok VOl i jeszcze jedna miejscówa kurcze nie pamiętam dokładnie. Chyba gdzieś z lewej strony. W każdym razie może coś Ci się wypięło. Sprawdź jeszcze raz

DYN
    DYN jest nieaktywny
    Awatar DYN

Telefon
    SONY XPERIA T
    ROM
    4.1.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Sprawdzwałem 4 razy, nic luźnego nie zostało. Nie wiem, poddaje się.

Kupiłem już model T.
    Ostatnio edytowane przez DYN ; 19-11-13 o 07:23

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie Wymiana digitizera i lcd

Witam elo, wymieniłem lcd i digitizer, lcd okazuje sie popekane choc nie dotykalem go prawie przy montazu, mniejsza, czy da sie zdjac dotyk zeby wymienic lcd? ano i ten kabel co idze wzdluz telefonu to jest coś od anteny? Masakra z tym soniakiem

P.S prosze o odpowiedzi a nie 'nie znasz sie po co robisz' 'oddaj do serwisu'
    wlozyc w telefon wiecej niz wart nie dziekuje

Awatar GeoHot

Telefon
    Xperia Z1 Compact
    ROM
    4.4.2
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    159

Domyślnie

Spójrz
    Spoiler: Pokaż/Ukryj

Sieć
    T-Mobile
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

rozumiem, korzystałem ale on zdejmuje zbity dotyk a ja chcilbym zdjac caly dotyk i go wkleic pozniej na nowo bo tylko lcd do wymiany

Telefon
    SGS 3
    Sieć
    Play
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Dotyk da się zdjąć, tylko musisz wiedzieć kilka rzeczy. Oryginalnie klejony panel jest zamontowany na bardzo mocnej taśmie dwustronnej (piankowej swoją drogą). Panel dotykowy to szkło które się nie wygina. I teraz tak. Mechanicznie można próbować posiadając cienki plastik (grubość 2 kartek papieru maksymalnie) i delikatnie wciskać wzdłuż i próbować podważać od dołu. Ogólnie demontaż powinien być od dołu do góry (na górze jest taśma którą się wpina). Natomiast najlepszym sposobem jest podgrzanie panelu przez kilka minut (2-4min.) do temperatury około 100 stopni celsjusza. Wtedy też klej staje się miękki i lepiej puszcza.

Awatar rumcajsar

Telefon
    N82, N3NLte
    Sieć
    Plus
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Domyślnie

Witam co do zbitej szybki i dotyku to na All.... jest firma ( jeśli chodzi o rejon Wawy) koszt wymiany i szybki/dotyku to 200zł.
    Przerabiałem to u koleżanki w tym roku człowiek umawia się przez formularz emailowy lub ich stronę ewentualnie telefon, na mieście, odbiera telefon i albo tego samego dnia albo na dzień następny odbiór w tym samym miejscu.
    Wszystko w telefonie koleżanki jest ok działa dotyk. Dają gwarancje 3 miesiące oraz fakturę.
    Jednak jeśli ktoś będzie sam wymieniał lub w u nich lub gdzieś indziej to warto zwrócić uwagę czy jest zasięg sieci, dlatego że podczas montażu zdarza się że że kabelek który idzie od płytki do antenki a jest montowany od spodu płytki odłącza się i wtedy nie styka i jest efekt że nie widzi moduł telefonu, sieci

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów